Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pomoc, nesneží, pršíííí, och, joj, to bude poľadovica.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

janaGT Pozri príspevok
mne sa zas tak darí-nedarí s čínskou ružou, je krásna, výška cca 1,5 m, krásne listy, stále rašia nové, len nekvitne a nekvitne ... už asi 2 roky nezakvitla
Porozprávaj sa s ňou, a povedz, že ju vyhodíš ak nezakvitne, a uvidíš ten zázrak, mám to vyskúšané.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a u mňa snehuje...len tuším máme bezvládie....starý starosta kašle na dedinu,( nový tiež), -chodníky sú šmyklavé, cesty-jedna hrúza...bude radosť tu žiť!...




/stratilo sa mi klikátko "súhlasím""...som chcela prisúhlasiť s Tweety a nedá sa)
Naposledy upravil pepsikova : 03.12.10 at 10:12 Dôvod: ...šmarjá-to je deň!..
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Chumáče snehu sa menia na drobný vodnatý, ak sa neschladí, za chvílu tu máme dážď so snehom
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Tu snezi, rano som auto ometala a ked som isla z roboty, zas. Este treba poodhadzat sneh s chodnickov okolo domu a mozem odpocivat po dobre vykonanej praci. Sneh by mi nevadil, keby bol len cez vikend a cez tyzden by si dal volno.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Aj v BA snezi, velke vlocky padali, mame tu snehu ako v Tatrach. Co ma dnes prekvapilo? Dostala som tusim prvy neuzitocny bodik (aspon v odbornej teme sa mi zna ze je prvy), ale neviem preco
http://www.porada.sk/1580383-post567.html

Snad to pomoze aspon tym ostatnym, ktorym tymto dakujem za uzitocne a patuske sa ospravedlnujem, ze som ju obtazovala
1 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Ale jasné, že pomôže. Dievča asi nevie súbor otvoriť
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Aj mne je divne, ze niekto stlaci tlacitko a mozno ani nevie dovod. Ja som teraz vo svojich nastaveniach nasla v prehlade ziskanych bodov pod temou oznacenie N/A a neviem, co by to malo znamenat ani k comu sa to vztahuje.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

tuta Pozri príspevok
Ale jasné, že pomôže. Dievča asi nevie súbor otvoriť
priznam sa ze neviem kolko mam bodov, ale vzdy ma potesia hlavne od tych skusenych, kt. potvrdia, ze sa nemylim.

Uz som to tam skopirovala priamo aj pre tych ktori maju problem s otvorenim.
Naposledy upravil nika.sum : 03.12.10 at 11:59
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

durisovad Pozri príspevok
Aj mne je divne, ze niekto stlaci tlacitko a mozno ani nevie dovod. Ja som teraz vo svojich nastaveniach nasla v prehlade ziskanych bodov pod temou oznacenie N/A a neviem, co by to malo znamenat ani k comu sa to vztahuje.
Myslím, že N/A = príspevok, ktorý už neexistuje. Ocenenie si dostala, ale príspevok bol vymazaný. Ešte treba rozmyslieť, prečo je N/A.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Aj v BA snezi, velke vlocky padali, mame tu snehu ako v Tatrach. Co ma dnes prekvapilo? Dostala som tusim prvy neuzitocny bodik (aspon v odbornej teme sa mi zna ze je prvy), ale neviem preco
http://www.porada.sk/1580383-post567.html

Snad to pomoze aspon tym ostatnym, ktorym tymto dakujem za uzitocne a patuske sa ospravedlnujem, ze som ju obtazovala
nika nič, si z toho nerob- ja mám tých neužitočných a mimotémy habadej a ešte ich budeeeeeeeeeeeee....-momentálne sa kvoli tomu neplánujem vešať...

A na dovod prečo ho máš sa nepýtaj- niekedy ho dostaneš len tak zo žartu alebo ked sa niekto moc nudí...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Neteší ma, že od 12.12.10 menia vlakové aj autobusové spoje, a práve v ten deň sa potrebujem s kamoškou dostať z NR do T.Lomnice. Včera nám na informáciách sad nevedela povedať ako vôbec pôjdu autobusy,aby sme prišli na druhý týždeň. Na nete som zistila, že priame spojenie busom ako voľakedy už neexistuje, len s prestupom. Síce vlakom to vyzerá s prestupovaním ešte horšie, ale hádam v tomto počasí to bude bezpečnejšie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
nika nič, si z toho nerob- ja mám tých neužitočných a mimotémy habadej a ešte ich budeeeeeeeeeeeee....-momentálne sa kvoli tomu neplánujem vešať...

A na dovod prečo ho máš sa nepýtaj- niekedy ho dostaneš len tak zo žartu alebo ked sa niekto moc nudí...
ježíííííš- po nejakých 2 mesiacoch som sa kukol do mojho profilu na tie body(lebo ja to nesledujem) a čo nevidím- ale mi tam tých zlých bodov pribudlo- naváľalo sa mi toho tam poriadne...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Konečne ako tak vládzem sedieť pri počítači, tak zreferujem, čo ma ale vobec nepotešilo. Syn s tatkom išli na prvú lyžovačku za 1 juráška na Chopok, tak nám s mrkvičkou ostal byt len pre nás. No čo z toho, keď sme obe choré.. Doniesla zo školy dáky črevný vírus, ktorý nás obe zložil. Takže naše plány na vianočné pečenie a postupné upratovanie musíme dočasne posunúť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka Pozri príspevok
Konečne ako tak vládzem sedieť pri počítači, tak zreferujem, čo ma ale vobec nepotešilo. Syn s tatkom išli na prvú lyžovačku za 1 juráška na Chopok, tak nám s mrkvičkou ostal byt len pre nás. No čo z toho, keď sme obe choré.. Doniesla zo školy dáky črevný vírus, ktorý nás obe zložil. Takže naše plány na vianočné pečenie a postupné upratovanie musíme dočasne posunúť.
tak skoré uzdravenie...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak skoré uzdravenie...
Stanko, veľmi pekne ďakujem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Žabinka Pozri príspevok
Stanko, veľmi pekne ďakujem.
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Mňa dnes potešilo, i keď cez slzy.

Keď som bola maličká, a plakala som maminka, ma zobrala do náruče, hladkala ma, utešovala.

Dnes, keď som už veliká, tak strašne som usedavo plakala, a i dnes ma maminka zobrala do náruče, upokojovala ma, hladkala ma. (mami, dík)

Neviem sa zmieriť, prečo nie je, a kedy bude existovať spravodlivosť???
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

betka Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo, i keď cez slzy.

Keď som bola maličká, a plakala som maminka, ma zobrala do náruče, hladkala ma, utešovala.

Dnes, keď som už veliká, tak strašne som usedavo plakala, a i dnes ma maminka zobrala do náruče, upokojovala ma, hladkala ma. (mami, dík)

Neviem sa zmieriť, prečo nie je, a kedy bude existovať spravodlivosť???
ježíííš Betka a čo sa stalo?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
betka Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo, i keď cez slzy.

Keď som bola maličká, a plakala som maminka, ma zobrala do náruče, hladkala ma, utešovala.

Dnes, keď som už veliká, tak strašne som usedavo plakala, a i dnes ma maminka zobrala do náruče, upokojovala ma, hladkala ma. (mami, dík)

Neviem sa zmieriť, prečo nie je, a kedy bude existovať spravodlivosť???
..

...ale mojuš!..spravodlivé je, že ťa mal kto v tvojich slzičkách utešiť a pohladkať!...všetko ostatné je vždy nejako vyriešiteľné...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať