Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

durisovad Pozri príspevok
Aj mne je divne, ze niekto stlaci tlacitko a mozno ani nevie dovod. Ja som teraz vo svojich nastaveniach nasla v prehlade ziskanych bodov pod temou oznacenie N/A a neviem, co by to malo znamenat ani k comu sa to vztahuje.
Označenie N/A pri prehľade bodov znamená, že téma je už nefunkčná, či zrušená, ako napr. táto
http://www.porada.sk/t150964-co-vy-n...dochodcov.html
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dakujem za vysvetlenie.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

nika.sum Pozri príspevok
Aj v BA snezi, velke vlocky padali, mame tu snehu ako v Tatrach. Co ma dnes prekvapilo? Dostala som tusim prvy neuzitocny bodik (aspon v odbornej teme sa mi zna ze je prvy), ale neviem preco
http://www.porada.sk/1580383-post567.html

Snad to pomoze aspon tym ostatnym, ktorym tymto dakujem za uzitocne a patuske sa ospravedlnujem, ze som ju obtazovala
Možno niečo na tom Paťuške vadilo, a možno chcela dať užitočné, ale keďže je tu zase na boku napchaná rekalama na facebúk , tak je "neužitočné" pod "užitočným", tak klikla omylom a nevšimla si to. Mne sa to tiež už stalo, ale všimla som si to a opravila.
Nika.sum, mne to príspevok pomohol, ďakujem (síce teraz takéto prípady na firme nemáme, ale do budúcnosti sa mi to iste hodí).
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mňa dnes potešili dve správy:

http://www.porada.sk/1581189-post466.html
ohľadom betky

a mysimis
http://www.porada.sk/1579854-post125.html
6 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
A zarmútila

R.I.P.
Alenka
Janko úprimnú sústrasť.
1 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neviem, mne zomrel kamarát pred dvomi rokmi, ale doteraz som nenašiel chuť na vymazanie jeho čísla- nejako sa mi to nedá...
ja podobne, ešte som tiež nevymazala číslo a sú to už dva mesiace..
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Mne dcérka zomrela pred 9 rokmi a stále ju mám "aj" v mobile...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

to Tara1
Tak to číslo nevymaž. A spomínaj na ňu stále. A pokiaľ by ona mohla (bodaj by mohla ), tak by ti určite zavolala.
10 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Možno niečo na tom Paťuške vadilo, a možno chcela dať užitočné, ale keďže je tu zase na boku napchaná rekalama na facebúk , tak je "neužitočné" pod "užitočným", tak klikla omylom a nevšimla si to. Mne sa to tiež už stalo, ale všimla som si to a opravila.
Nika.sum, mne to príspevok pomohol, ďakujem (síce teraz takéto prípady na firme nemáme, ale do budúcnosti sa mi to iste hodí).
To je v pohode. Ja si tiez myslim, ze to bol omylom dany bodik alebo jej to neslo otvorit, lebo nic zle na tom nemoze byt, len mi to prislo take smiesne
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
> Lekárnik na Záhorí hovorí pomocníkovi:
> "Lojsku, poobedze idem na ryby, tak sa postaraj o zákazníku"
> Keď sa vrátil po pár hodinách, spytuje sa:
> "Tak akýs mjeus deň?"
> Lojzo: "Výborný. Mjel sem enem troch zákazníku. Ten prvý sceu neco na
> boleni huavy, tak som mu dal Tylenol"
> Lekárnik: "Bravo Lojzku, a co ten druhý?"
> Lojzo: "Ten mel neco ze žalúdkem, tak sem mu dau Maalox"
> Lekárnik: "No super super! A co trecí?"
> Lojzo:" To byua žena. Vbjehla sem, strhla ze sebja šaty, podprsenku aj
> gatky, lehua si na stul rosčapila nohy a volala: "Pomoc prosím!!!
> Už pjet roku sem nevidzela chuapa!"
> Lekárnik celý rozgurážený: "Kristove rany Lojzku!
> A co byuo potom??!!
> Pokračuj!!!!
> Lojzo: "No.... dal sem ji kapky do očú..."
>
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No talentmania skončila- neviem kam tí ľudia podeli rozum, tá víťazka vobec nieje OK...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No talentmania skončila- neviem kam tí ľudia podeli rozum, tá víťazka vobec nieje OK...
To ma ani tak netrápi. Skôr ma trápili tie Dvorského drísty na začiatku a hlavne na konci.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

To sú riadne výkyvy počasia , včera ráno - 19° a dnes -2°.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
To ma ani tak netrápi. Skôr ma trápili tie Dvorského drísty na začiatku a hlavne na konci.
Inak, nám sa to ani tak strašné zdať nemusí, ale to čo predviedol na konci Dvorský,ten brept o tej Joj-ke to je pre tv velká blamáž-oni sú na to alergický- Mareš skoro zamrzol...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No talentmania skončila- neviem kam tí ľudia podeli rozum, tá víťazka vobec nieje OK...
Stano ...osobne takéto relácie nepozerám ...a keď , tak len tak letmo , úchytkom .
Dôvod ?...rozčuľujú ma hlavne tie reklamy , Mareš priam " exceloval " , no a k porote sa radšej ani nevyjadrujem .
Výnimku má akurát Adela - klasická , stará , dobrá , vtipná , vážna ...

Nepoviem žiadnu novinku , ale vôbec žiadnu , že hentie show sú len o peniazoch .
Včera som akurát na záver postrehol , že ten "celývriti" Mareš uviedol info , že za finálový večer bolo zaslaných 1.200.000 sms-správ .
Cena jednej na Slovensku bola 0,50 € a v Čechách 13 Kč ...
Jednoduché počty a ani nie matika ...a koľko bolo tých sms za celý polrok ?
To nespomínam tie stupídne reklamy s vianočkou a bukekela ...a ďalšie ...
Biznis jak sviňa , poniektorí sa nabalia a národ sa im ešte aj na tie nadštandartné príjmy poskladajú . Poniektorí by sa aj do bitky boli schopní pustiť za toho svojho favorita ...veď za chvíľu to bude ako na futbale ...

Vyhral ten , kto vyhral ...
TVOJ názor je , že víťazka nie je O.K. ???...veľa ľudí by Ti tento rado poopravilo , ale to je práve to , že každému sa niečo iné páči ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Stano ...osobne takéto relácie nepozerám ...a keď , tak len tak letmo , úchytkom .
Dôvod ?...rozčuľujú ma hlavne tie reklamy , Mareš priam " exceloval " , no a k porote sa radšej ani nevyjadrujem .
Výnimku má akurát Adela - klasická , stará , dobrá , vtipná , vážna ...

Nepoviem žiadnu novinku , ale vôbec žiadnu , že hentie show sú len o peniazoch .
Včera som akurát na záver postrehol , že ten "celývriti" Mareš uviedol info , že za finálový večer bolo zaslaných 1.200.000 sms-správ .
Cena jednej na Slovensku bola 0,50 € a v Čechách 13 Kč ...
Jednoduché počty a ani nie matika ...a koľko bolo tých sms za celý polrok ?
To nespomínam tie stupídne reklamy s vianočkou a bukekela ...a ďalšie ...
Biznis jak sviňa , poniektorí sa nabalia a národ sa im ešte aj na tie nadštandartné príjmy poskladajú . Poniektorí by sa aj do bitky boli schopní pustiť za toho svojho favorita ...veď za chvíľu to bude ako na futbale ...

Vyhral ten , kto vyhral ...
TVOJ názor je , že víťazka nie je O.K. ???...veľa ľudí by Ti tento rado poopravilo , ale to je práve to , že každému sa niečo iné páči ...
Juraj,samozrejme máš pravdu- však o to televízii ide , chcú zarobiť a myslím,že už vymýšlajú ako rýchlo vymyslieť ďalšie pokračovanie- budúci rok to tu budeme mať zasa- porota síce od veci ale ovela lepšia ako na Jojke- tam som toho Slávika a ani Krausa nemohol moc cítiť- túto talentmániu som sledoval najma kvoli matúšovi a tomu duu Ogor- na nich som sa vyslovene tešil- namakané niečo, fakt geniálne
Čo sa týka Adely- je to fakt rozhladené , múdre dievča- nieje to nejaká vymletá pipka ale ja osobne mám Vila radšej( na rozdiel od mojej manželky)
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

čo sa týka bukelela- ja na tom neznášam to,že napr. viete o tom že Dede býva od narodenia v dedinke pri Bratislave a jeho otec je v Bratislave známy podnikateľ a Dede videl Afriku asi ako my tu na Porade?To je taký afričan asi ako ja Filipínec...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo sa týka bukelela- ja na tom neznášam to,že napr. viete o tom že Dede býva od narodenia v dedinke pri Bratislave a jeho otec je v Bratislave známy podnikateľ a Dede videl Afriku asi ako my tu na Porade?To je taký afričan asi ako ja Filipínec...
kašlať na Dedeho- aj tak je to hňup...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak, nám sa to ani tak strašné zdať nemusí, ale to čo predviedol na konci Dvorský,ten brept o tej Joj-ke to je pre tv velká blamáž-oni sú na to alergický- Mareš skoro zamrzol...

Však mu aj mikrofón zobrali z ruky, ani dohovoriť ho nenechali...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo sa týka bukelela- ja na tom neznášam to,že napr. viete o tom že Dede býva od narodenia v dedinke pri Bratislave a jeho otec je v Bratislave známy podnikateľ a Dede videl Afriku asi ako my tu na Porade?To je taký afričan asi ako ja Filipínec...
Ako ďaleko je tá dedinka od BA? 9000 km? Či máš nejaké lepšie zdroje?:

http://www.pluska.sk/zena/vlasy-rozhodli.html
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať