Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ajuška Pozri príspevok
......dnes ma veeľmi potešilo aká je naša Tanče počas dlhých zimných večerov vynaliezavá......
aha ju... http://www.porada.sk/t72253-potesi-m...alfaplast.html ......
Tak naša Tanče, to je káder! Ja som ešte asi pred polrokom povedala, že je PÚ /prírodný úkaz/ a 2 in 1, ale pravdou je to že ona je "n" in 1, ak by sme to chceli vyjadriť matematickou veličinou. To by ma zaujímalo čím bola v predchádzajúcom živote...

To Tanče - to bol kompliment moja
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Ajuška Pozri príspevok
......dnes ma veeľmi potešilo aká je naša Tanče počas dlhých zimných večerov vynaliezavá......
aha ju... http://www.porada.sk/t72253-potesi-m...alfaplast.html ......

hmmm, ale nikto ma nechce potešiť
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

danushka Pozri príspevok
Tak naša Tanče, to je káder! Ja som ešte asi pred polrokom povedala, že je PÚ /prírodný úkaz/ a 2 in 1, ale pravdou je to že ona je "n" in 1, ak by sme to chceli vyjadriť matematickou veličinou. To by ma zaujímalo čím bola v predchádzajúcom živote...

To Tanče - to bol kompliment moja
Drahá danushka, tak tento kompliment ma tak potešil, že už ma ani Alfaplast nezaujíma..... Ale snáď nie som až tak "n" in. A čo som bola v predchádzajúcom živote by ma tiež veeeľmi zaujímalo, ale určite som mala niečo dočinenia s mačkami, tožvie či som aj nebola nejaká cica...?
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Tanče Pozri príspevok
Drahá danushka, tak tento kompliment ma tak potešil, že už ma ani Alfaplast nezaujíma..... Ale snáď nie som až tak "n" in. A čo som bola v predchádzajúcom živote by ma tiež veeeľmi zaujímalo, ale určite som mala niečo dočinenia s mačkami, tožvie či som aj nebola nejaká cica...?
Možno sama Kleopatra, tá bola tiež obklopená mačkami .....jeden nikdy nevie
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Potešila som sa dnes dobrým filmom. Práve skončil na JOJ-ke. Nezvyknem cez deň pozerať telku, ale so Susan Sarandon si vždy rada pozriem.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

cactus Pozri príspevok
Potešila som sa dnes dobrým filmom. Práve skončil na JOJ-ke. Nezvyknem cez deň pozerať telku, ale so Susan Sarandon si vždy rada pozriem.
´dakujeme že si nás upovedomila, že BOL dobry film!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
brm Pozri príspevok
potrebujem nejakú morálnu podporu...už nevládzem...dnes mi zapílil dva roky zamestnaný chlap že on poberá invalidný dôchodok ...na milú otázku prečo to nepovedal ked nastupoval pred dvomi rokmi mi odpovedal ešte milšie: a to treba? to neviete zistiť na sociálke? no nezabijete také dačo?
Katka, akú chceš morálnu podporu , šak ju máš...si mladá, pekná a máš práce koľko len chceš, čiže aj prašule, dobrého mangela, šikovného synátora a ešte to najdôležitejšie aj vytúžené mačence
a teší ma, že aj ja mám morálnu podporu v tom, že som stará už dôchodkyňa /ale to priznávam iba Tebe/ a ešte vládzem aj pracovať a zasmiať sa s Tebou a blbnúť s mojimi vnúčencami.

Ak Ti to nestačí, prehlasujem, že Ťa morálne podporujem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
cactus Pozri príspevok
Potešila som sa dnes dobrým filmom. Práve skončil na JOJ-ke. Nezvyknem cez deň pozerať telku, ale so Susan Sarandon si vždy rada pozriem.
Fuj, to chceš aby sme Ťa nemali radi? Kto si dovolí len tak pozerať film a ešte cez deň?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ALDA Pozri príspevok
Katka, akú chceš morálnu podporu , šak ju máš...si mladá, pekná a máš práce koľko len chceš, čiže aj prašule, dobrého mangela, šikovného synátora a ešte to najdôležitejšie aj vytúžené mačence
a teší ma, že aj ja mám morálnu podporu v tom, že som stará už dôchodkyňa /ale to priznávam iba Tebe/ a ešte vládzem aj pracovať a zasmiať sa s Tebou a blbnúť s mojimi vnúčencami.

Ak Ti to nestačí, prehlasujem, že Ťa morálne podporujem.
No Heli , prečo také tajnosti, veď aj nám prezraď ,že už si dôchodkyňa.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Melnick Pozri príspevok
Fuj, to chceš aby sme Ťa nemali radi? Kto si dovolí len tak pozerať film a ešte cez deň?
tak to hádam nie.
Nemali radi a to len kvôli jednému filmu?
Ja sa polepším, sľubujem.......?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Sa na mňa ujo poštár naštval, alebo čo? Nezobrazuje mi ss malou obálkou, ale rozhodol sa neukázať mi ani figu borovú. Len keď náhodou sama sa pozriem........... Teraz som fakt a poriadne. Lebo nechtiac ignorujem svoje ss. Tak prepáčte ak nereagujem
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
cactus Pozri príspevok
tak to hádam nie.
Nemali radi a to len kvôli jednému filmu?
Ja sa polepším, sľubujem.......?
Nie, nie moja zlatá ....budeš nám tu musieť v krátkosti vyrozprávať aspoň dej filmov, ktoré si "dovolíš" pozrieť.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Tanče Pozri príspevok
hmmm, ale nikto ma nechce potešiť
...skús zopakovať ten kraaasny názov témy......bez dodatku......
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Melnick Pozri príspevok
Fuj, to chceš aby sme Ťa nemali radi? Kto si dovolí len tak pozerať film a ešte cez deň?
Aj ja .... večer dávajú samé akčné filmy a iné veci, ktoré nemusím, Ak si chcete pozrieť dobrý film, väčšinou doobeda alebo poobede , a potom večer treba pracovať
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Tanče Pozri príspevok
ako to tu všetko sledujem tak ma teší, že už nerobím účtovníctvo!

ty si igelitky kupuješ?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

kukučka Pozri príspevok
ty si igelitky kupuješ?
Ja vždy už ich mám plnú skrinku na balkóne ..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
kukučka Pozri príspevok
ty si igelitky kupuješ?
Betka, aj Tebe stačia tie od igelitkárov?
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Melnick Pozri príspevok
Betka, aj Tebe stačia tie od igelitkárov?
Minule som sa potešila, jedna igelitkárka mi dala takú peknú čiernu, značkovú, že budem mať na nákupy ale prerátala som sa. Než som prišla domov, tak som mala ruky čierne a tuším aj na čele som bola začiernená, ako by ma postihol nejaký mor. A bolo po paráde.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
cloe Pozri príspevok
Minule som sa potešila, jedna igelitkárka mi dala takú peknú čiernu, značkovú, že budem mať na nákupy ale prerátala som sa. Než som prišla domov, tak som mala ruky čierne a tuším aj na čele som bola začiernená, ako by ma postihol nejaký mor. A bolo po paráde.
Možno si mala čierne myšlienky, zato to čierne čelo ...
alebo si sa bozkávala s kominárom!
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Vy igelitky, hmmmm ja som dostala doklady v peknej darčekovej taške s takými nádhernými dalmatíncami, to už je niečo iné, no ne
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať