Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Ráno bolo pekne slnečno, potom začalo snežiť a už musíme behať s lopatou Príloha 68554
..

...ale mojuško, žiadna lopata!..pekne sánočky, babuľku posadiť a poďmeho dolu briežkom!...nech si dieťatko užije sniežik...a ty tiež...
0 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

práve mi volal manžel, že na OSBD sa za zmenu majiteľa bytu platí 80 EUR (výmena mena za meno v systéme, t. j. max. 5 min. robota aj s čas.rezervou)
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Zase sa nám chumelí.....zimička už prišla....
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Mirica-LV Pozri príspevok
práve mi volal manžel, že na OSBD sa za zmenu majiteľa bytu platí 80 EUR (výmena mena za meno v systéme, t. j. max. 5 min. robota aj s čas.rezervou)
Žeby som si aj ja takú taxu zaviedla?
To je sila! No ale asi tu nejde len o "výmenu mena za meno v systéme". Nejde okrem toho náhodou aj o spísanie a doručenie nejakého ukončenia zmluvy a podobných vecí s tou zmenou spojených?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

evuš Pozri príspevok
Zuzka, však "nebehaj " s lopatou, ale radšej odhŕňaj
Odhŕňa manžel
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...si šikulka, načo sa máš namáhať, keď máš sluhu...
0 0
Mirica-LV Mirica-LV

Mirica-LV je offline (nepripojený) Mirica-LV

Betina2 Pozri príspevok
Žeby som si aj ja takú taxu zaviedla?
To je sila! No ale asi tu nejde len o "výmenu mena za meno v systéme". Nejde okrem toho náhodou aj o spísanie a doručenie nejakého ukončenia zmluvy a podobných vecí s tou zmenou spojených?
klasická zmena majiteľa bytu na základe KZ,kde vytlačili 2 x4 strany zmluvy o správe (v podstate vymenili 4 riadky údajov) a 1xvýmer toť vsio
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes mám také pohodové dopoludnie, bola som si zabezpečiť živý stromček - borovicu. Uvarila som obed. V byte mi rozvoniavajú upečené medovníčky a vanilkové rožky. teraz ma čaká dlhšia prechádzka so psom a potom zase pečenie. Ak mi táto pohoda vydrží do večera, tak to bude fajn.
2 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Verkaz, je čo závidieť. Nech sa darí
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kazu Pozri príspevok
Odhŕňa manžel
Nuž, to sa niekto má, keď jeden odhŕňa /sneh/ a druhý ohŕňa /nosom/...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
verkaz Pozri príspevok
Dnes mám také pohodové dopoludnie, bola som si zabezpečiť živý stromček - borovicu.
Dobrá inšpirácia.
Že by som si aj ja išiel zabezpečiť malú borovicu, po slovensky "borovičku"?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ľudkovia moji, neviem, či to dať do rubriky zdravie alebo domácnosť, a ani tému "energie" som nenašla, tak skúsim na tomto fóre...
Stalo sa mi to včera, dnes a určite sa stane aj zajtra...
Predčasom som absolvovala niekoľkonásobnú elektroliečbu /zlomená ruka/. Teraz sa to začalo prejavovať tak, že keď sa chytím nejakého predmetu, nastane mierny "výboj" - občas takmer lietajú "iskričky" - deje sa to nezávisle od materiálu - vypínač, kľučka, tlačiareň k PC... Normálne ma akože "kopne elektrina". Stalo sa Vám to niekomu a čo s tým ďalej?

Teraz neviem, či mám doma večer držať luster alebo telku a či vôbec dávať sviečky na vianočnom stromčeku do zástrčky...
Keď boli búrky a dažde, kolegyňa ma strašila, že keď som taká "vodivá", nemusí to dobre dopadnúť...

PS1: Manžela sa zatiaľ dotýkať môžem - ten nekope, ani iskry nelietajú /ale však čo by aj, po toľkých rokoch.../
PS2: Asi to skúsim doma s tými elektrospotrebičmi - a potom budem čakať na ročné vyúčtovanie elektriny...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Oliwa Pozri príspevok
Ľudkovia moji, neviem, či to dať do rubriky zdravie alebo domácnosť, a ani tému "energie" som nenašla, tak skúsim na tomto fóre...
Stalo sa mi to včera, dnes a určite sa stane aj zajtra...
Predčasom som absolvovala niekoľkonásobnú elektroliečbu /zlomená ruka/. Teraz sa to začalo prejavovať tak, že keď sa chytím nejakého predmetu, nastane mierny "výboj" - občas takmer lietajú "iskričky" - deje sa to nezávisle od materiálu - vypínač, kľučka, tlačiareň k PC... Normálne ma akože "kopne elektrina". Stalo sa Vám to niekomu a čo s tým ďalej?

Teraz neviem, či mám doma večer držať luster alebo telku a či vôbec dávať sviečky na vianočnom stromčeku do zástrčky...
Keď boli búrky a dažde, kolegyňa ma strašila, že keď som taká "vodivá", nemusí to dobre dopadnúť...

PS1: Manžela sa zatiaľ dotýkať môžem - ten nekope, ani iskry nelietajú /ale však čo by aj, po toľkých rokoch.../
PS2: Asi to skúsim doma s tými elektrospotrebičmi - a potom budem čakať na ročné vyúčtovanie elektriny...
Ja mam momentalne tiez zlomenu ruku a bolo mi cudne, ze mi lietaju iskry. Zeby to bolo tym:
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Tinka, dúfam, že nám v nabližšej dobe nehrozí osobné stretnutie a potrasenie rukou ... Lebo to by asi "nemdopadlo" dobre...
Radšej len takto virtuálne...
Inak želám skoré uzdravenie...
2 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Oliwa Pozri príspevok
Tinka, dúfam, že nám v nabližšej dobe nehrozí osobné stretnutie a potrasenie rukou ... Lebo to by asi "nemdopadlo" dobre...
Radšej len takto virtuálne...
Inak želám skoré uzdravenie...

Dakujem Oliwa, tiez ma to napadlo
1 0
gulko1 gulko1

gulko1 je offline (nepripojený) gulko1

Ja som dnes domrvil jednu objednávku a prišiel tak o proviziu,No co už,človek sa učí na vlastnych chybách,že??
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Piťko zatiaľ je to v pohode
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tinka, dúfam, že nám v nabližšej dobe nehrozí osobné stretnutie a potrasenie rukou ... Lebo to by asi "nemdopadlo" dobre...
Asi tak ako Crichot a Josepha v Žandárovi, čo sa ženil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gulko1 Pozri príspevok
Ja som dnes domrvil jednu objednávku a prišiel tak o proviziu,No co už,človek sa učí na vlastnych chybách,že??
Hm , provízia ...versus dar ...čo je viac ?

Ja som včera večer na chalupe niekde stratil náramok - dar od dcéry ...

Nasratý som jak brigadír ...všade hľadám , snorím ...kua
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vraj svaty Antonko pomaha nachadzat stratene veci, skus sa pomodlit. A herecka Ljuba Skorepova ma skriatkov, ktorym sype dobroty a ti jej pomahaju v takychto pripadoch. Skus oboje a daj vediet, ako to dopadlo.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať