Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
Moja devätnástka prišla za mnou s tým, či si pamätám, ako som ju na Luciu strašila keď bola malá.
Rozprávala som jej, že na Luciu sa o polnoci na križných cestách schádzajú bosorky a bosorujú. K tomu som jej zarecitovala : Na Luciu do Vianoc, každá noc má svoju moc a poradila jej, že najlepšia ochrana pred bosorkami je cesnak.
A tak moje dieťa pár rokov dávalo na Luciu cesnak pod vankúš nie len sebe, ale i bratovi a keďže i nás rodičov chcela pred bosorkami chrániť, tak i nám.
Povinne sme spali na cesnaku.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ja som citala, ze cesnak je proti upirom. S bosorkami sa treba pekne po dobrom dohodnut. Su aj dobre bosorky, ktore prinasaju prisperitu.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

durisovad Pozri príspevok
Ja som citala, ze cesnak je proti upirom. S bosorkami sa treba pekne po dobrom dohodnut. Su aj dobre bosorky, ktore prinasaju prisperitu.
To sú tie z CCCC?
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ano, aj.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dnes som si tak pomyslela:
Každý m2 pozemku má svojho majiteľa - zistíte to najmä vtedy, keď by ste si trúfli postaviť auto pred barák suseda alebo ohradiť o 10 cm viac ako máte na LV. Ale keď napadá sneh, tak naraz pozemky nie sú nikoho: ani chodníky pred exkluzívnymi barákmi zrazu nikomu nepatria !!! Ako je to možné že len kúsok za našimi hranicami môžu rakúske baby vystúpiť z auta len ihličkách a v kožuchu a ísť nakupovať. A my slovenky keď napadá 10 cm snehu musíme naše pekné nôžky pchať do babkiných kapcov, aby sme si nedolámali nohy na neodhrnutých, zamrznutých chodníkoch !!! Pokutu za psie hovienko vedia mestskí policajti vyrúbiť, ale ešte som nepočula že by niekto dostal pokutu za neodhrnutý, primrznutý chodník......
3 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
hubatá Pozri príspevok
Dnes som si tak pomyslela:
Každý m2 pozemku má svojho majiteľa - zistíte to najmä vtedy, keď by ste si trúfli postaviť auto pred barák suseda alebo ohradiť o 10 cm viac ako máte na LV. Ale keď napadá sneh, tak naraz pozemky nie sú nikoho: ani chodníky pred exkluzívnymi barákmi zrazu nikomu nepatria !!! Ako je to možné že len kúsok za našimi hranicami môžu rakúske baby vystúpiť z auta len ihličkách a v kožuchu a ísť nakupovať. A my slovenky keď napadá 10 cm snehu musíme naše pekné nôžky pchať do babkiných kapcov, aby sme si nedolámali nohy na neodhrnutých, zamrznutých chodníkoch !!! Pokutu za psie hovienko vedia mestskí policajti vyrúbiť, ale ešte som nepočula že by niekto dostal pokutu za neodhrnutý, primrznutý chodník......
Jaj moja. To nevadi, že chodniky su neodhrnute. U nas v Rači, časť Krasnany riešim, čo skor hladam pôvodcu, čo dava pluhovať polne cesty vo vinici

tu nejake foto


zdroj: http://www.facebook.com/group.php?gi...&id=1070164172
Naposledy upravil duves : 13.12.10 at 20:20
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..však ak táto cesta nemá pána,tak si kľudne na nej postav barák...a hneď uvidíš, komu patrí...aj sedem majiteľov bude mať!!!...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

V sobotu som natrafila na čerstvým snehom zamaskovaný zľadovatelý chodník. Vykračovala som si s korčuľami na pleci, vedľa mňa dcéra, s korčuľami na pleci. Zrazu šmýýýýýk a pľááásk, a už som kľačala . Dcéra sa na mňa zhora pozrela a ladne si sadla vedľa mňa . Pozreli sme sa na seba, uistili sme sa, že nám nič nie je, a rozosmiali sme sa. Pomaličky sme sa podvíhali, a smejúc sa sme pokračovali v ceste.
Bolo to temer v centre mesta, pri zastávke autobusu. Tí, čo nás videli, mali postarané o zábavu.
Takže tejto zimy som už s korčuľami na ľade spadla. Korčule síce na pleci a ľad na chodníku...
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Odpoveď taká aká má byť: papier znesie všetko, len si sa hrubé drefko dozvedel. Všetko je v medziach zákona, opatrná, nemasná-neslaná odpoveď s množstvom paragrafov ktoré sa hodia na všetko.............. ale nič neriešia, nič nikto nešetril, ani nevstal od počítača aby sa osobne presvedčil. Pluhovať súkromné cestičky k chatkám (rozumej vilám) sa bude za tvoje dane aj ďalej a basta !!!!
Býva tam asi aj nejaká trafená hus z MČ čo takto zagágala.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dav Pozri príspevok
V sobotu som natrafila na čerstvým snehom zamaskovaný zľadovatelý chodník. Vykračovala som si s korčuľami na pleci, vedľa mňa dcéra, s korčuľami na pleci. Zrazu šmýýýýýk a pľááásk, a už som kľačala . Dcéra sa na mňa zhora pozrela a ladne si sadla vedľa mňa . Pozreli sme sa na seba, uistili sme sa, že nám nič nie je, a rozosmiali sme sa. Pomaličky sme sa podvíhali, a smejúc sa sme pokračovali v ceste.
Bolo to temer v centre mesta, pri zastávke autobusu. Tí, čo nás videli, mali postarané o zábavu.
Takže tejto zimy som už s korčuľami na ľade spadla. Korčule síce na pleci a ľad na chodníku...
Presne toto isté sa stalo aj mne v sobotu, išla som venčiť psov, a fajn, sniežik, vykračujem si a bác, už som bola na z... Ešteže to dopadlo dobre, lebo raz už bolo také bác a dva stavce zlomené. Takže som najšťastnejší človek na svete, že som vstala a išla ďalej.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

hubatá Pozri príspevok
Dnes som si tak pomyslela:
Každý m2 pozemku má svojho majiteľa - zistíte to najmä vtedy, keď by ste si trúfli postaviť auto pred barák suseda alebo ohradiť o 10 cm viac ako máte na LV. Ale keď napadá sneh, tak naraz pozemky nie sú nikoho: ani chodníky pred exkluzívnymi barákmi zrazu nikomu nepatria !!! Ako je to možné že len kúsok za našimi hranicami môžu rakúske baby vystúpiť z auta len ihličkách a v kožuchu a ísť nakupovať. A my slovenky keď napadá 10 cm snehu musíme naše pekné nôžky pchať do babkiných kapcov, aby sme si nedolámali nohy na neodhrnutých, zamrznutých chodníkoch !!! Pokutu za psie hovienko vedia mestskí policajti vyrúbiť, ale ešte som nepočula že by niekto dostal pokutu za neodhrnutý, primrznutý chodník......
môžu - baby v ihličkách a kožuchu, ktoré majú booooohatých sponzorov, ktorým je pokuta za parkovanie na chodníku menšia ako parkovné na parkovisku tí čo normálne parkujú

bola som v sobotu na zájazde vo Viedni na Vianočných trhoch, počasie psie a svinské , nebolo kde parkovať, nebolo kde cikať, vyskákali sme z autobusu a hybaj do mesta a tak naivne sme si predstavovali, že o 17:30, ako bolo v programe dohodnuté, do toho aj autobusu aj naskáčeme

no hojno hojno, zlatá rybka, primrznutí sme sa premiestnili do autobusu o 19:45
za ten čas sme prestepovali viac ako Fred Astair za celý život
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lidičky ...teraz ide "Kleopatra z Turca "....na chvíľku som bol pozrieť , ma volala dcéra ...

Ale to sa nedá ....

Nikto síce nie je dokonalý ...neexistuje ...

Ale slovami klasika , herca Miloša Kopeckého v seriály "Nemocnica ......."...:

Kdyby blbost nadnášela , tak se nadnášite jako holubička ..
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

No nepozerám vôbec farmárov, ale bola zapnutá jojka a išla som náhodou okolo, nemám slov, hnus fialový. Stačila minúta, bože, kde sme sa to ocitli? V dobe primitívnej?!
2 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Podla moho nazoru by taketo programy mal minister kultury zakazat. Ved je to na hanbu celej spolocnosti. A potom sa budeme cudovat, aky ma slovensky narod vkus.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Neviete o dobrej cene internetu?? Brat mal z T Comu internet cez kábel a platil 32 eur/no mal v tom Notbook na splátky a končí už zmluva/.ja som napojená cez kábel od neho. So signálom som bola spokojná. Pýtal sa u nich koľko by platil za net a vraj pol roka 9 eur a potom 19 eur. On zvažuje teraz net cez anténu. Ste spokojný so signálom cez anténu. ??Ďakujem
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mali sme internet cez antenu, ale viac pauzoval ako isiel. A naviac poskytovatel nikdy nebol zastihnutelny. Antenu este stale mame na balkone, ale objednali sme internet cez T-com a sme spokojni. Cena je taka, ako pises, prvych 6 mesiacov zlacneny, teraz za 19 Eur na mesiac, bez obmedzenia dat.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

hubatá Pozri príspevok
Dnes som si tak pomyslela:
Každý m2 pozemku má svojho majiteľa - zistíte to najmä vtedy, keď by ste si trúfli postaviť auto pred barák suseda alebo ohradiť o 10 cm viac ako máte na LV. Ale keď napadá sneh, tak naraz pozemky nie sú nikoho: ani chodníky pred exkluzívnymi barákmi zrazu nikomu nepatria !!! Ako je to možné že len kúsok za našimi hranicami môžu rakúske baby vystúpiť z auta len ihličkách a v kožuchu a ísť nakupovať. A my slovenky keď napadá 10 cm snehu musíme naše pekné nôžky pchať do babkiných kapcov, aby sme si nedolámali nohy na neodhrnutých, zamrznutých chodníkoch !!! Pokutu za psie hovienko vedia mestskí policajti vyrúbiť, ale ešte som nepočula že by niekto dostal pokutu za neodhrnutý, primrznutý chodník......
Keby táto rakúska baba vystúpila dnes ráno z auta tam, kde bývam, a mala by len ihličky a kožuch, tak by nielen prechladla (mínus sedem), ale aj by sa veľmi rýchlo ocitla na holej r..i
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Llívia Pozri príspevok
Keby táto rakúska baba vystúpila dnes ráno z auta tam, kde bývam, a mala by len ihličky a kožuch, tak by nielen prechladla (mínus sedem), ale aj by sa veľmi rýchlo ocitla na holej r..i
u nas by chytila zapal pluc (-9) a mile ihlicky by sa jej zaborili az po samu patu-takze kym by sa holka vyslobodila,tak snad aj zmrzne zlate snehule a overal miestami by clovek aj sneznice ocenil...
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mna dnes nahneval opravár-včera menil ventily a počas noci nam to tieklo a dnes to dosiel opraviť a musime kupit novy radiator- no potesi pred vianocami....
smutna som aj z toho, že dvom spolužiakom môjho syna (dvojčatá-chalani - 7r.) zomrel otec vo veku 34.r. pri autonehode.
som smutná a naštvaná na všetko...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

......radiator sa da predychat,ale je strasne si predstavit vianoce tych cvrckov a ich maminy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať