Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Potešilo ma, že 1/som sa dnes konečne po 6 týždňoch dostala na chalupu a 2/že ma naše dve dedinské mačky ešte poznali. Všetko je tu pod snehom, nádhera. Pozväzovala som si - aj keď neskoro - ihličnany, pofotila záhradu, bola sa 2 hodiny prejsť a teraz tu sedím pri pukotajúcej piecke a hrá mi Jozef Zsapka a Warchalovci - už mám Vianoce.
1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
.... a kde sú fotky?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
.... a kde sú fotky?
..

..mojuš, závidieť jej môžeme aj s vlastnou fantáziou...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a konečne som sa primusela a už sú napečené orechové a kokosové koliečka a kvetinky, už len polepiť a okrásniť, a aj medovníčky sú..decko dostalo po paprči- furt mu utekala do krabice...
3 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa potešilo, že mi manžel opravil skrinku, kde mám účto, a bez komentárov.
4 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Rozalka Pozri príspevok
.... a kde sú fotky?
Tu, prosím pekne.
http://www.porada.sk/t80190-p4-par-f...ml#post1594252
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..


...no teda, naozaj len závidieť...tá nádhera,pohoda iskrí zo snehu,mojuš,oddýchni si do sýtosti)))....
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

pepsikova Pozri príspevok
..


...no teda, naozaj len závidieť...tá nádhera,pohoda iskrí zo snehu,mojuš,oddýchni si do sýtosti)))....
Veru, od jari do jesene je s trávnikom, stromami, kríkmi a kvetmi spústa roboty a na oddych veľmi času niet, ale teraz v zime okrem vláčenia dreva do piecky, otriasania snehu z ihličnanov, lopatovania či zametania snehu z chodníkov okolo domu, odhŕňania (a niekedy až "odčakanovávania") zľadovatelých mantinelov , aby som mohla zaparkovať pred domom a ešte každodenného čistenia chodníčku pre chodcov na ulici tu nemusím preložiť krížom ani slamku.
Ale aj tak si tu vždy lepšie odpočiniem ako doma v paneláku so všetkým jeho pohodlím.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...mi vrav ...užívam si ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Niet lepsieho cvicenia ako okolo domu a zahrady. Kazu nam, aby sme sa hybali, tak ten pohyb robme zmysluplne. Neviem si predstavit, ze by som bezala keby ma nikto nenahanal ani ze by som dvihala nejake zeleza, ak ich nepotrebujem premiestnit.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Práve nám zhorel adventný veniec - našťastie sme to hneď zbadali. Bude mi za ním ľúto, bol veľmi pekný.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Práve nám zhorel adventný veniec - našťastie sme to hneď zbadali. Bude mi za ním ľúto, bol veľmi pekný.
, to je smutné, ešte že sa nič nestalo ale aj tak želám pekný predvianočný týždeň
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

nuz my sme minuly tyzden zistili.. ze hoci nam povodne trvdili ze netreba aby muz podaval rocne zuctovanie na ZP ... tak nakoniec ze musi podat lebo prekrocil o 1 / slovom jeden/ cent ten vymeriavaci zaklad v jednom mesiaci... / to mu bolo vyplatene odstupne ked ho prepustili/ a treba doplatit vyse 300 EUR.

Uzasny stat.... aj tomu chlapikovi v poistovni to bolo cele divne.. tak ze nech to preverime u zamestnavatela ze ako to dal do vykazov.. kedze odstupne tam davat nemal... ale keby mal tam o 1 cent menej tak nema povinnost podavat to zuctovanie... ma trafi
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Trafiť by bolo treba niekoho iného, nie aby trafilo Teba.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lienocka001 Pozri príspevok
nuz my sme minuly tyzden zistili.. ze hoci nam povodne trvdili ze netreba aby muz podaval rocne zuctovanie na ZP ... tak nakoniec ze musi podat lebo prekrocil o 1 / slovom jeden/ cent ten vymeriavaci zaklad v jednom mesiaci... / to mu bolo vyplatene odstupne ked ho prepustili/ a treba doplatit vyse 300 EUR.

Uzasny stat.... aj tomu chlapikovi v poistovni to bolo cele divne.. tak ze nech to preverime u zamestnavatela ze ako to dal do vykazov.. kedze odstupne tam davat nemal... ale keby mal tam o 1 cent menej tak nema povinnost podavat to zuctovanie... ma trafi
Naozaj ide o odstupné? Z odstupného sa preddavky na zdr.poistenie neplatia.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lujza.j Pozri príspevok
, to je smutné, ešte že sa nič nestalo ale aj tak želám pekný predvianočný týždeň
Veru, mali sme obrovské šťastie. Aj ja želám príjemný predvianočný týždeň, zrejme plný pečenia a chystania.
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

veronikasad Pozri príspevok
Naozaj ide o odstupné? Z odstupného sa preddavky na zdr.poistenie neplatia.

no vo vypovedi je napisane ze je to podla paragrafu tusim 63 a z dovodu zrusenia pracovneho miesta a ze mu bude vyplatene odstupne vo vyplatnom termine po ukonceni PP.

ale ako to realne zauctovali kto vie? mozno to naschval urobili... lebo je to o jeden cent...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Práve sme sa s rodinou vrátili z prvej tohtoročnej lyžovačky
známi majú v Pribyline chatu a na víkend nás pozvali, tak sme využili pobyt a včera si trochu zalyžovali v Jasnej

Ako v rozprávke krásna, zasnežená príroda, potôčik pri chate

pri príchode v piatok večer vonku - 22°C, 14 °C v chate sa nám zdal ako luxus
včera celý deň pri lyžovaní okolo - 15°C, snežilo a fúkal vietor zima ako v ruskom filme vymrznutí sme prišli a horúci čaj bylinkový s medom a citrónom nám pripadal ako almázia

dnes bolo tiež síce pod nulou, ale svietilo slniečko, bolo príjemne, dnes by sa lepšie lyžovalo, len už nebol čas, škoda, že včera to počasie nebolo ako dnes
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
lienocka001 Pozri príspevok
no vo vypovedi je napisane ze je to podla paragrafu tusim 63 a z dovodu zrusenia pracovneho miesta a ze mu bude vyplatene odstupne vo vyplatnom termine po ukonceni PP.

ale ako to realne zauctovali kto vie? mozno to naschval urobili... lebo je to o jeden cent...
Treba pozrieť ešte aj výplatnú pásku, či mu náhodou to odstupné nevyplatili ako odmenu
0 0
lienocka001 lienocka001

lienocka001 je offline (nepripojený) lienocka001

hej muz tam zajtra pojde.. nech sa na to pozru... a prosto to napravia... bud nech to zmenia o ten jeden cent alebo nech to urobia tak ako je vo vypovedi... lebo inak nech si ma nepraju

prosto tam to bolo dost take z ich strany divne to prepustenie... co si budeme hovorit a zjavne nevedeli prezit ze to muz vzal v pohode /aj ked to prislo z cista jasna uprostred projektu/ a s otvorenou narucou ho vzali do konkurencie kde neskor prevzali niektore projekty co robil v tej povodnej robote / je to specificka IT oblast/tak mozno to bola pomsta... z ich strany... neviem..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať