Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Potešilo ma, že môj virtuálne adoptovaný psík našiel nový domov. Dúfam, že sa mu v novom domove bude dobre dariť.

Edit: a ešte ma stráááááááááášne moc teší, že sa už len 2x vybuvinkám do krásy a je tu DOVOLENKA!!!
Naposledy upravil Llívia : 19.12.10 at 21:55
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..deň mi okrásnil Ivo Heller, ktorý mi zaspieval hit,pri ktorom som si spomenula na moje šikovné nôžky, ktoré sa išli utancovať ,keď počuli túto pieseň- volá sa "Inzerát"...jáááj, to bolo dávno!!!..aj Krajíček bol dávno...aj Repete bolo dávno...ak Konárikova Veronika bola dávno...
...ale spomína sa mi krásne, boli to krásne časy...(a nemusela som tancovať s prachovkou, ale s chlapom, ktorý to vedel!)


(...čo bolo dobré- to stále dobré je...)
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

lienocka001 Pozri príspevok
no vo vypovedi je napisane ze je to podla paragrafu tusim 63 a z dovodu zrusenia pracovneho miesta a ze mu bude vyplatene odstupne vo vyplatnom termine po ukonceni PP.

ale ako to realne zauctovali kto vie? mozno to naschval urobili... lebo je to o jeden cent...
skontroluj si výplatnú pásku, nie to čo je napísané vo výpovedi. Ak by mu zarátali odstupné (minimálne 2-mesačné), prekročenie by nebolo 1 cent. Žiadna účtovníčka si nebude pridávať robotu takýmto "naschválom", ako si to nazvala. Nemal náhodou preplatenú nevyčerpanú dovolenku ?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://aktualne.centrum.sk/domov/kau...tml?id=1222266




...a nedávno hlásili v správach, že dostanú nové zbrane, aby sa vraj mohli brániť..len proti komu!..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
http://aktualne.centrum.sk/domov/kau...tml?id=1222266




...a nedávno hlásili v správach, že dostanú nové zbrane, aby sa vraj mohli brániť..len proti komu!..
Pred USA...

Inak, keď tam budú takí vojaci ako som ja a moji spolubojovníci,tak by nás porazila aj Malta...Všetko sme tam boli takí pochybní delostrelci...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pred USA...

Inak, keď tam budú takí vojaci ako som ja a moji spolubojovníci,tak by nás porazila aj Malta...Všetko sme tam boli takí pochybní delostrelci...
..

..nieee pred USA, Stanuško...to budú mať vraj takí cestní policajti nové zbrane- vieš, kebyže ťa zastavia a ty na nich špatno kukneš, oni vytasia nie pištolu, ale samopal...chapeš, hej?..
...a nejakému ich kolegovi prepne a vystriela pol ulice-nedajbože...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..nieee pred USA, Stanuško...to budú mať vraj takí cestní policajti nové zbrane- vieš, kebyže ťa zastavia a ty na nich špatno kukneš, oni vytasia nie pištolu, ale samopal...chapeš, hej?..
...a nejakému ich kolegovi prepne a vystriela pol ulice-nedajbože...
No policajti sú najnebezpečnejší- čo najďalej od policajtov radšej...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Potešilo ma, že môj virtuálne adoptovaný psík našiel nový domov. Dúfam, že sa mu v novom domove bude dobre dariť.

Edit: a ešte ma stráááááááááášne moc teší, že sa už len 2x vybuvinkám do krásy a je tu DOVOLENKA!!!
mno, neviem-že do krááásy...-si veríš....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mňa potešila návšteva mojej kamarátky. Dávno sme sa nevideli, tak aspoň na hodinku sme si našli čas na kávu a rozhovor.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Na hodinku? Tak dlho?

0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
aj tá hodinka sa počíta. Bola by aj dlhšie, ale už ju klienti očakávali. Vidno, účtovníčka.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
mno, neviem-že do krááásy...-si veríš....
Mno, fakt nevieš, lebo si ma v živote nevidel
Ale ak budem spať počas dovolenky tak dlho ako bežne, keď chodím do práce, budem mať riadne kruhy pod očami
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
jozka56 Pozri príspevok
Mysimis, čo tie sestričky ostali nekompetentné
Nič v zlom, ale jadro zdravotníctva tvoria sestry? Nie je náhodou choroba zdravotníctva podobna ako ten zápach s rybou (smrdí od hlavy)?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No,sledujeme Bohužiaľ krach zdravotníctva v priamom prenose.A nielen u nás,ale aj u našich bratov.Akcia Dekujeme odcházíme je ale veľmi chytľavá.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dnes potešilo,že akurát odchádzam na husacinu action do Grobu, takže závidte...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo,že akurát odchádzam na husacinu action do Grobu, takže závidte...
...hm ...možno aj hej , možno aj nie ....

Len či Ti aj niekto iný nezávidí /poprípade iný termín by sa aj dal použiť /.........
0 0
Adiks Adiks

Adiks je offline (nepripojený) Adiks

účtovník
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo,že akurát odchádzam na husacinu action do Grobu, takže závidte...
Cholesterol nie je veľmi dobrý dôvod na závisť. Ale dal by som si povedať, veď niekedy treba aj zhrešiť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo,že akurát odchádzam na husacinu action do Grobu, takže závidte...
takže nezávidím, aj ja práve odchádzam, aj keď nie do Grobu, ale idem a nie sama...
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Stanislav, tak dobrú papanicu prajem aj s dobrým vínčekom
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
pepsikova Pozri príspevok
..deň mi okrásnil Ivo Heller, ktorý mi zaspieval hit,pri ktorom som si spomenula na moje šikovné nôžky, ktoré sa išli utancovať ,keď počuli túto pieseň- volá sa "Inzerát"...jáááj, to bolo dávno!!!..aj Krajíček bol dávno...aj Repete bolo dávno...ak Konárikova Veronika bola dávno...
...ale spomína sa mi krásne, boli to krásne časy...(a nemusela som tancovať s prachovkou, ale s chlapom, ktorý to vedel!)


(...čo bolo dobré- to stále dobré je...)

1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať