Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

lulu55 Pozri príspevok
potvrdi mi to minimalne 1 osoba/ale je to clen mojej rodiny, ktoremu to povedala do oci/ a su tam dalsie osoby, ale ja za nimi orodovat nepojdem-vsetko su jej podriadeni....rozmyslam, ze pojdem za jej zamestnavatelom a podam staznost, ci moze takato osoba vykonavat taku funkciu, a ze mam obavy, nakolko bude onedlho v priamom dennom styku s mojim dietatom...mohla by to riesit aj priestupkova komisia, ale jej predsedom je jej hlavny "poradca".....
No, asi by som niečo spravila aj ja, ale ten list, ktorý by som poslala (či už trestné oznámenie alebo niečo iné), by som poslala aj jej. Aby vedela, že nerobím nič za jej chrbtom
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

No veď hovorím JPP, a čo vlastne má byť obsahom trestného oznámenia,
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čo ma dnes rozosmialo:
na pred siedmimi dňami podaný dopyt na drsr mi včera večer prišla odpoveď, že môj dopyt bol zaradený na jeho vypracovanie poverenými pracovníkmi.
už som aj zabudol, že som dopyt podával.
mimochodom už to majú vyriešené - len povedané Spišiakovým prejavom:
oni ešte nevedia, že ja už viem, že oni už to majú v poriadku
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

srska Pozri príspevok
čo ma dnes rozosmialo:
na pred siedmimi dňami podaný dopyt na drsr mi včera večer prišla odpoveď, že môj dopyt bol zaradený na jeho vypracovanie poverenými pracovníkmi.
už som aj zabudol, že som dopyt podával.
mimochodom už to majú vyriešené - len povedané Spišiakovým prejavom:
oni ešte nevedia, že ja už viem, že oni už to majú v poriadku
A to ťa potešilo, alebo rozčúlilo . Mne sa stalo to isté. Ešte v minulom roku som dala dopyty na drsr dva v jeden deň, na jeden mi odpovedali tak ako tebe, na druhý som nedostala dodnes žiadnu reakciu. Asi som ich mojou otázkou musela veľmi zaskočiť .
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Žabinka Pozri príspevok
A to ťa potešilo, alebo rozčúlilo . Mne sa stalo to isté. Ešte v minulom roku som dala dopyty na drsr dva v jeden deň, na jeden mi odpovedali tak ako tebe, na druhý som nedostala dodnes žiadnu reakciu. Asi som ich mojou otázkou musela veľmi zaskočiť .
mňa to rozosmialo lebo reagovali po týždni a budú riešiť čo už vyriešili.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

srska Pozri príspevok
mňa to rozosmialo lebo reagovali po týždni a budú riešiť čo už vyriešili.
ale aby som ich len nehanil, treba ich aj pochváliť, metodiku - pokyny - majú na veľmi dobrej úrovni. to iné úrady sú oproti nim odvar.
0 0
lulu55 lulu55

lulu55 je offline (nepripojený) lulu55

pavol54 Pozri príspevok
No veď hovorím JPP, a čo vlastne má byť obsahom trestného oznámenia,
toto nie je jedna pani povedala.....tych pani aspon 10, ktore to poculi priamo od dotycnej.....a obsahom trestneho oznamenia je osocovanie mojej osoby, ohovararnie s umyslom narusit moje rodinne vztahy, poskodit verejnu mienku o mojej osobe....ja viem, ze je to tazko dokazatelne, ale mojim umyslom nie je poskodzovat, ale branit sa....ja len chcem, aby dotycna osoba vedela, ze si nenecham necinne s..t na hlavu.....ja sa nepotrebujem obhajovat, ale branit pred osocovanim....co by si urobil ty, pavol54?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lulu55 Pozri príspevok
toto nie je jedna pani povedala.....tych pani aspon 10, ktore to poculi priamo od dotycnej.....a obsahom trestneho oznamenia je osocovanie mojej osoby, ohovararnie s umyslom narusit moje rodinne vztahy, poskodit verejnu mienku o mojej osobe....ja viem, ze je to tazko dokazatelne, ale mojim umyslom nie je poskodzovat, ale branit sa....ja len chcem, aby dotycna osoba vedela, ze si nenecham necinne s..t na hlavu.....ja sa nepotrebujem obhajovat, ale branit pred osocovanim....co by si urobil ty, pavol54?
...asi to , čo aj JA ...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

včera sa mi stala veľká vec... opäť som podľahla...
asi pred pol rokom som sa vyliečila zo závislosti. no včera som jej podľahla zas. tá závislosť sa volá porada takže milé dámy, milí páni, máte ma tu zas!

som fakt rada, že som tu videla mená sedemnástok, priateľov a priateliek a pomaly sa dostávam do víru nových mien, obrovských zmien a dúfam, že starého ducha porady...
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ja som sa dnes dozvedela, že manželovi umrela babka (na troch kráľov dostala porážku) - mala 91 rokov...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

JAJA11 Pozri príspevok
No, asi by som niečo spravila aj ja, ale ten list, ktorý by som poslala (či už trestné oznámenie alebo niečo iné), by som poslala aj jej. Aby vedela, že nerobím nič za jej chrbtom
Skôr aby vedela, že Lulu55 si nemieni nechať s..ť na hlavu; že začala niečo robiť; že to už hraničí alebo aj prekračuje zákon.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Ja som sa dnes dozvedela, že manželovi umrela babka (na troch kráľov dostala porážku) - mala 91 rokov...
RIP

Ale aj tak, dožila sa krásného veku( aj keď moja prababka potiahla do 98)
a mne rozhodne ale rozhodne 91 nehrozí- budem rád, keď dožijem aspoň 60
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marianna01 Pozri príspevok
včera sa mi stala veľká vec... opäť som podľahla...
asi pred pol rokom som sa vyliečila zo závislosti. no včera som jej podľahla zas. tá závislosť sa volá porada takže milé dámy, milí páni, máte ma tu zas!

som fakt rada, že som tu videla mená sedemnástok, priateľov a priateliek a pomaly sa dostávam do víru nových mien, obrovských zmien a dúfam, že starého ducha porady...
A ja že čo sa ti stalo niečo alebo čo, keď si sa dlho neozvala- však vieš o Seredi všelijaké chýry kolujú...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Čo sa mi dnes stalo, čo ma zarmútilo...a kiež by to bol len zlý sen
Včera som čítala knihu, ktorej dej som dnes čiastočne zažila...
Zomrela mi kolegyňa Pracovala na inej pobočke, no volali sme spolu, chodili na služobky.
Čoskoro mala ísť na materskú, všetko bolo v poriadku. Lenže min. týždeň sa niečo skomplikovalo... potom prišla o bábo... dnes zomrela Nemôžem tomu uveriť... mala ledva 30, celý život pred sebou.
Jej synček sa tešil na bračeka alebo sestričku, ale namiesto toho prišiel o mamičku

Neviem či je niečo vo vzduchu, alebo čo... Za posledný rok potratili 4 moje kolegyne priamo z oddelenia. Dve ďalšie sú ešte tehu a všetko je v poriadku. Ale je to slabá bilancia dve zo šiestich, aj keď niekto povie, že sme plodné oddelenie no sme zväčša mladý kolektív.
Stále sa snažím svet vnímať optimisticky, nestresovať sa, avšak aj náš (môj a manž.) sník sa tiež rozplynul, a to tesne pred mojimi narodeninami, pred Vianocami. A dnes táto správa.
Mám pocit, že je načase zmeniť zamestnanie. A to nemám zdraviu škodlivú prácu, ak nerátam stres. Ale veď ten je skoro všade.

PS: Prepáčte, že som sa tak rozpísala a rozcítila, ale potrebovala som to dostať zo seba von.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ja že čo sa ti stalo niečo alebo čo, keď si sa dlho neozvala- však vieš o Seredi všelijaké chýry kolujú...
stanko, už je všetko v poriadku
a som rada, že ťa počujem
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marianna01 Pozri príspevok
stanko, už je všetko v poriadku
a som rada, že ťa počujem
aj ja som rád...-dúfam,že sa zasa niekedy nestratíš zasa na rok...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Stanislav 1975 Pozri príspevok
aj ja som rád...-dúfam,že sa zasa niekedy nestratíš zasa na rok...
snáď nie boli trošku problémy, životné zvraty a krízy, ale všetko je už vyriešené a v pohode
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marianna01 Pozri príspevok
snáď nie boli trošku problémy, životné zvraty a krízy, ale všetko je už vyriešené a v pohode
Poznáme-raz je človek hore a raz dole...

sedíš ešte tam kde si sedela?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mirpo Pozri príspevok
Čo sa mi dnes stalo, čo ma zarmútilo...a kiež by to bol len zlý sen
Včera som čítala knihu, ktorej dej som dnes čiastočne zažila...
Zomrela mi kolegyňa Pracovala na inej pobočke, no volali sme spolu, chodili na služobky.
Čoskoro mala ísť na materskú, všetko bolo v poriadku. Lenže min. týždeň sa niečo skomplikovalo... potom prišla o bábo... dnes zomrela Nemôžem tomu uveriť... mala ledva 30, celý život pred sebou.
Jej synček sa tešil na bračeka alebo sestričku, ale namiesto toho prišiel o mamičku

Neviem či je niečo vo vzduchu, alebo čo... Za posledný rok potratili 4 moje kolegyne priamo z oddelenia. Dve ďalšie sú ešte tehu a všetko je v poriadku. Ale je to slabá bilancia dve zo šiestich, aj keď niekto povie, že sme plodné oddelenie no sme zväčša mladý kolektív.
Stále sa snažím svet vnímať optimisticky, nestresovať sa, avšak aj náš (môj a manž.) sník sa tiež rozplynul, a to tesne pred mojimi narodeninami, pred Vianocami. A dnes táto správa.
Mám pocit, že je načase zmeniť zamestnanie. A to nemám zdraviu škodlivú prácu, ak nerátam stres. Ale veď ten je skoro všade.

PS: Prepáčte, že som sa tak rozpísala a rozcítila, ale potrebovala som to dostať zo seba von.
..

..príliš veľa smutných udalostí na začiatok roka..nemohla by si si zobrať dovolenku a zmeniť prostredie aspoň na týždeň?..niekedy aj málo pomôže...
...a stres škodí zdraviu asi najviac- lebo nebolí, a aj keď sa snažíš ho nevnímať, podvedomie pracuje a zaznamenáva, ukladá..
..držím ti palčoky, aby si mala už v celom roku len pozitívne správy a dôvod na úsmev každý deň...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..príliš veľa smutných udalostí na začiatok roka..nemohla by si si zobrať dovolenku a zmeniť prostredie aspoň na týždeň?..niekedy aj málo pomôže...
...a stres škodí zdraviu asi najviac- lebo nebolí, a aj keď sa snažíš ho nevnímať, podvedomie pracuje a zaznamenáva, ukladá..
..držím ti palčoky, aby si mala už v celom roku len pozitívne správy a dôvod na úsmev každý deň...
Ďakujem
Polovicu decembra som bola PN a nesmela som nič, len ležať. Potom som bola týždeň v práci a týždeň na dovolenke, aby som čo to postíhala pripraviť na sviatky. Takže teraz už musím len makať, aby som všetko postíhala.
"dôvod na úsmev každý deň..." neboj ten dôvod mám, držím sa totiž porekadla... úsmev nevyrieši všetko, ale nas...e toľko ľudí, že stojí za to si ho udržať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať