Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Marianna01 Pozri príspevok
včera sa mi stala veľká vec... opäť som podľahla...
asi pred pol rokom som sa vyliečila zo závislosti. no včera som jej podľahla zas. tá závislosť sa volá porada takže milé dámy, milí páni, máte ma tu zas!

som fakt rada, že som tu videla mená sedemnástok, priateľov a priateliek a pomaly sa dostávam do víru nových mien, obrovských zmien a dúfam, že starého ducha porady...
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som tiež smutná, operovali moju známu má len 18r. zistili jej trombózu v hlave

A mladý človek, vôbec nechápem ,čo sa to s nami mladými deje??? Moja babka bude mať 87 r. a strašne túži po smrti , lebo jej už všetko vadí. Starý ľudia majú lepšie korene, prv bola lepšia strava, lepší vzduch...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
Ja som tiež smutná, operovali moju známu má len 18r. zistili jej trombózu v hlave

A mladý človek, vôbec nechápem ,čo sa to s nami mladými deje??? Moja babka bude mať 87 r. a strašne túži po smrti , lebo jej už všetko vadí. Starý ľudia majú lepšie korene, prv bola lepšia strava, lepší vzduch...
Aj tá strava a vzduch je pravda ale to by som dal až do ďalšieho radu, ale myslím si,že to bolo najma tým,že nebolo toľko stresov a boli lepšie medziľudské vzťahy...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa potešilo toto video- perfektný text, krásna hudba...-ked sa človek nad tým zamyslí,tak je to pravda...


0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
Ja som tiež smutná, operovali moju známu má len 18r. zistili jej trombózu v hlave

A mladý človek, vôbec nechápem ,čo sa to s nami mladými deje??? Moja babka bude mať 87 r. a strašne túži po smrti , lebo jej už všetko vadí. Starý ľudia majú lepšie korene, prv bola lepšia strava, lepší vzduch...
Je to presne ako vtejto piesni..., úplne to sedí...

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.boston.com/bigpicture/201..._flooding.html
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Poznáme-raz je človek hore a raz dole...

sedíš ešte tam kde si sedela?
nie ( a dúfam, že si ani nikdy neposedím ), zrušila som kanceláriu, prenajala byt a momentálne pracujem z domu.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Robko, veľmi si ma potešil, Ďakujem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


Předmět: Leden 2011
# Zajímavost pro rok 2011 a tento leden zvlášť!
# Tento měsíc je zvláštní, má totiž 5 sobot, 5 neděl a 5 pondělků.
# Stává se to jenom jednou za 823 let.
# Pravě proto takový měsíc se považuje za peněžní.
# Rozešli toto oznámení 8 přátelům a za 4 dny dostaneš hodně peněz.
# Je to podle učeni Fen-Šuj. Pokud to neodešleš, tak necháš si ujít své
štěstí.
# Posílám, co kdyby to zafungovalo. Pak uděláme mejdan !!!
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Dnes by mali operovať moju známu, s ktorou sme v roku 2007 boli na izbe po operácii. Medzitým bola aj na druhej, ale nepodarila sa, spadla do toho malého percenta pravdepodobnosti, do rany jej zaniesli tzv. nemociničný bacil, tj. museli jej náhradu kolena vybrať, liečila sa vyše roka a pol, v bolestiach zo zápalu, bez kolena .... Pred sviatkami mi volala, že má nástup do nemocnice 12.1., pozabudla som, dnes volám... a nič. Dúfam, že ju práve operujú, lebo tak to býva zvykom v Martine, na druhý deň po príjme je operácia.
Takže na ňu myslím a posielam jej pozitívnu energiu a dúfam, že tentoraz bude všetko v poriadku, aj po operácii. Vytrpela si už dosť.
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok

Předmět: Leden 2011
# Zajímavost pro rok 2011 a tento leden zvlášť!
# Tento měsíc je zvláštní, má totiž 5 sobot, 5 neděl a 5 pondělků.
# Stává se to jenom jednou za 823 let.
# Pravě proto takový měsíc se považuje za peněžní.
# Rozešli toto oznámení 8 přátelům a za 4 dny dostaneš hodně peněz.
# Je to podle učeni Fen-Šuj. Pokud to neodešleš, tak necháš si ujít své
štěstí.
# Posílám, co kdyby to zafungovalo. Pak uděláme mejdan !!!
SPAM ako vyšitý- to mám "najradšej" také chobotiny...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

chudák klokan...
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ja jednoducho nechápem, či sa to stáva len mne, alebo všetci pri nákupe šunky dostanete medzi plátky vsunuté aj odrezky koncov šunky?
Keby sa to stalo raz, tak dobre, ale vždy, vždy, vždy ... ako za socíku!!!
Veď ak sa nevedia zbaviť týchto koncov odrezkov, tak nech ich dajú na zvláštnu tácku s nižšiou sumou a určite by si to niekto kúpil, ale takto???
Nie je to pekná vizitka obchodníkov.

Rozmýšľam: Čo by som ja mohla takto do účtovníctva medzi napr. faktúry pribaliť? hmm ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Divaj sa, co ti balia a tie konce jednoducho odmietni. V tunajsom TESCu su odrezky zabalene vo zvlastnych balickoch a ponukaju ich v oddeleni zlacneneho tovaru.
Medzi faktury mozes pribalit co len chces, ale ked to najde danova kontrola, urcite nebude taka benevolentna ako ty pri nakupe sukny.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

m.hladka Pozri príspevok
Ja jednoducho nechápem, či sa to stáva len mne, alebo všetci pri nákupe šunky dostanete medzi plátky vsunuté aj odrezky koncov šunky?
Keby sa to stalo raz, tak dobre, ale vždy, vždy, vždy ... ako za socíku!!!
Veď ak sa nevedia zbaviť týchto koncov odrezkov, tak nech ich dajú na zvláštnu tácku s nižšiou sumou a určite by si to niekto kúpil, ale takto???
Nie je to pekná vizitka obchodníkov.

Rozmýšľam: Čo by som ja mohla takto do účtovníctva medzi napr. faktúry pribaliť? hmm ...
Stávalo sa to aj mne -vo velkopredajni COOP Jednoty. Napísala som meil na ústredie, že to nahlásim na SOI-ku, odvtedy to nerobia. Ešte viac ma vytáčal paprikový koniec u debrecínskej, ktorý "opaprikoval" niekolko ďalších plátkov ...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

m.hladka Pozri príspevok
Ja jednoducho nechápem, či sa to stáva len mne, alebo všetci pri nákupe šunky dostanete medzi plátky vsunuté aj odrezky koncov šunky?
Keby sa to stalo raz, tak dobre, ale vždy, vždy, vždy ... ako za socíku!!!
Veď ak sa nevedia zbaviť týchto koncov odrezkov, tak nech ich dajú na zvláštnu tácku s nižšiou sumou a určite by si to niekto kúpil, ale takto???
Nie je to pekná vizitka obchodníkov.

Rozmýšľam: Čo by som ja mohla takto do účtovníctva medzi napr. faktúry pribaliť? hmm ...
....nestava sa to len tebe,ale ako mi vysvetlila jedna znama,ktora robi v COOP Jednote vraj to maju prikazane priamo od veducej predajne,lebo ze by potom mali velke straty - nemozu to vsetko dat do odpisu a do zlavy to tiez dat nemozu. Treba sa im proste len poriadne divat na ruky ked salamu krajaju
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

durisovad Pozri príspevok
Divaj sa, co ti balia a tie konce jednoducho odmietni. V tunajsom TESCu su odrezky zabalene vo zvlastnych balickoch a ponukaju ich v oddeleni zlacneneho tovaru.
Medzi faktury mozes pribalit co len chces, ale ked to najde danova kontrola, urcite nebude taka benevolentna ako ty pri nakupe sukny.
to durisovad: ale m. hladká nakupuje šunku, nie sukňu...
Čo dokáže diakritika...
Naposledy upravil Oliwa : 13.01.11 at 12:06
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

magno Pozri príspevok
....nestava sa to len tebe,ale ako mi vysvetlila jedna znama,ktora robi v COOP Jednote vraj to maju prikazane priamo od veducej predajne,lebo ze by potom mali velke straty - nemozu to vsetko dat do odpisu a do zlavy to tiez dat nemozu. Treba sa im proste len poriadne divat na ruky ked salamu krajaju
Ono sa to nedá odsledovať... Nárezový stroj býva spravidla umiestnený mimo predajného pultu /z priestorových, bezpečnostných i hygienických dôvodov/, resp. keď ho pracovníčka obsluhuje, že otočená chrbtom zákazníkovi.
A v hypermarketoch bývajú mäsové výrobky už nakrájané v "štósikoch" na táckach, resp. ich počas dňa šikovne dokladajú...

PS: Každá saláma /nielen palica/ má dva konce... Aj klobása doma vyrobená, aj zabíjačková tlačenka...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

m.hladka Pozri príspevok
Ja jednoducho nechápem, či sa to stáva len mne, alebo všetci pri nákupe šunky dostanete medzi plátky vsunuté aj odrezky koncov šunky?
Keby sa to stalo raz, tak dobre, ale vždy, vždy, vždy ... ako za socíku!!!
Veď ak sa nevedia zbaviť týchto koncov odrezkov, tak nech ich dajú na zvláštnu tácku s nižšiou sumou a určite by si to niekto kúpil, ale takto???
Nie je to pekná vizitka obchodníkov.

Rozmýšľam: Čo by som ja mohla takto do účtovníctva medzi napr. faktúry pribaliť? hmm ...
s kolegami ešte za socíku sme do 1 výtlačku správy zo zahr. pracovnej cesty (výtlačkov bolo cca 10) pribaľovali občas papier s textom - kto toto prečíta, tomu dám 100 Kčs. dodnes sa nikto neprihlásil
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

magno Pozri príspevok
....nestava sa to len tebe,ale ako mi vysvetlila jedna znama,ktora robi v COOP Jednote vraj to maju prikazane priamo od veducej predajne,lebo ze by potom mali velke straty - nemozu to vsetko dat do odpisu a do zlavy to tiez dat nemozu. Treba sa im proste len poriadne divat na ruky ked salamu krajaju
Magno, Veronikasad, M. Hladka, a už ste videli, že by dodávateľ nejakému predávajúcemu dodal salámu bez koncov? Či si tiež myslíte, že preto, že sú podnikatelia, tak môžu mať straty (precenenie koncov alebo ich vyhodenie - "odpis"), veď sú podnikatelia, dajú si to do nákladov? A na budúce nebudete chcieť koniec zo syra, potom nebudete chcieť koniec z chleba a potom čo ešte?
A medzi nami dievčatami, odkiaľ viete, že ste dostali koniec a nie začiatok?
(Moja mama je tiež predavačka. Nie raz doniesla XY začiatkov a koncov zo salám, ktoré musela odpísať, pretože jej kolegyňa chcela byť pred zákazníkmi pekná, tak im konce nedávala.
To nejde len tak, že odpísať. Predavačky majú limity na odpis nepredaného pečiva, na ovocie, zeleninu. Navyše sú častokrát platené podľa obratu, takže by išli sami proti sebe, keby len tak odpisovali a preceňovali.)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať