Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mna dnes vytočilo, ked v telke propaguju istý slovenský denník a hlavne uputavka typu "v zajtrajšom denníku sa dozviete o zvýšení minimálnej hodnoty strávnych lístkov, i to, čo vám môže zamestnávateľ ponúknuť namiesto str.lístkov a na čo máte podľa zákona nárok..." no to budú "novinky", ktoré už preleteli Slovenskom dávno....bože, neznášam reklamy tohto typu, ešte očakávam, ako budu v novinách radiť k danovým priznaniam a vsunu jedno poondiate tlačivo, len aby predali noviny.....tak už sa teraz teším.....na nové vydania našich denníkov....
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Hneď ráno neposypané cesty.Tri autá na streche.Vagabundi pri cestárskych korytách si rozdelia odmeny a prémie.Za čo súdruhovia? za čo?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som dnes mala krásny deň!..išla som kúpiť novú myš a tú zánovnú, pokazenú v záruke som mienila reklamovať..ale nie tak naozaj, je to za pár peňazí,myslím si, ale pre pokoj duše- reku, čo povie predavač!..ak bude milý, ústretový, kašlem na potvoru a šmarím ju do smetiaka..ale chlapec nie-on pekne zvysoka na mňa,vraj myška je to kvalitná, ako sa mohlo koliečko pokaziť, neuveriteľné, ešte nikdy nemali reklamáciu na myšky a čojaviemčo trepal...a to sa neoplatí ani reklamovať!!podľa neho!...nuž, vravím, ja som síce 10€ na ceste nenašla a ona myška ani nie je vyrobená zo švédskej ocele 7x kalenej ale z plastu najpodradnejšej kvality madein china- tak ju reklamujte..veď všetko je raz po prvý raz!...pokiaľ sa chudák spamatoval, už bol papier napísaný a dokonca mi povedal, že mi zavolajú do 30 dní...
..a ja som šla do Haliera a kúpila som si myšku- šítovku za 4.50€..ak sa pokazí, rovno ju zahodím..lebo tá sa ozaj neoplatí reklamovať, predavač bol milý, ústretový, ukecaný a poradil mi ...

(Halier nie je šítový obchod, ale výborný obchod s elektronikou a má fajn predavačov)
Naposledy upravil pepsikova : 17.01.11 at 21:00
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a voľakde sa mi stratilo tlačítko " súhlasím"...nie je náhodou u vás na káve???....alebo tu sa už nesúhlasí?...som chcela dať Katarínke súhlas,aj cestárom za odmeny..ale nemôžem..


...aha!..už sa našlo- tulák jeden tlačítko!..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Pepsi, švagor bol raz reklamovať videokazetu za nejakých 45 SKK. Pracovníčka na reklamáciách na neho čumela, ako keby spadol z Marsu. A prečo? Veď on aj ty ste si len uplatnili svoje práva.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Že takýchto banditov nevedia pozatvárať...-vy si myslíte,že aké slovenské kuriatko papáte a pritom to je poľské- vagabundi jedni...


http://ekonomika.sme.sk/c/5724856/fi...povolenia.html
Jednoduché riešenie - nepapaj kuriatka Ani iné zvieratká Potom ti môže byť ich pôvod srdečne .... ukradnutý.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

katarina.j Pozri príspevok
Mna dnes vytočilo, ked v telke propaguju istý slovenský denník a hlavne uputavka typu "v zajtrajšom denníku sa dozviete o zvýšení minimálnej hodnoty strávnych lístkov, i to, čo vám môže zamestnávateľ ponúknuť namiesto str.lístkov a na čo máte podľa zákona nárok..." no to budú "novinky", ktoré už preleteli Slovenskom dávno....bože, neznášam reklamy tohto typu, ešte očakávam, ako budu v novinách radiť k danovým priznaniam a vsunu jedno poondiate tlačivo, len aby predali noviny.....tak už sa teraz teším.....na nové vydania našich denníkov....
nedavno tak reklamovali, ze sa dozvieme ako upravovat foto a bolo tam len coho sa vyvarovat pri foteni...podvodnici su to...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
..

..ale mojuš!..hádam nebudeš týrať dieťa pre jednu nadávku- celkom bežnú...mala si sa spýtať pani učiteľky a toho tatka, čo sa bol sťažovať, kam oni posielajú ľudí, keď ich dobre nase(ondejú..no do p**..jasné, nie?..no a že to povedalo 4- ročné dieťa a pani učka má z toho problém, nech ide robiť do kravína...ak teda normálne nedokáže pochopiť, že v školke sa ujme všetko nové hneď- a nadávky ešte skorej...a nejeduj sa!...
ja by som jej povedala neboj, ale zlizol si to moj manzel. Chodi pre maleho naozaj len zriedka a vzdy sa mu pani ucitelka na neho vyzaluje a vzdy zacne tym: Musite sa s nim porozpravat.... Jaj, ved nic ine nerobime, furt sa s nim rozpravame....A kolko on rozprava, pri mnozstve slov co zo seba za cely den vypusti su dve nadavky kvapky v mori a ako ich vie dokonale pouzit.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no veru..budeme žiť na granadíre...ale do fliačok treba vajíčko...a kto doňho vidí, či nie je kontaminované nejakou pliagou, keď nemá napísané, kde sa vykotilo?..ostanú zemiačky...ale tie môžu byť aj z Rakúska,z Čiech, Poľska--kto do nich vidí?..čo budeme jesť?...
(práve prišlo moje veľké decko-čo budeme jesť???)
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kúp si bezvaječné
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
ja by som jej povedala neboj, ale zlizol si to moj manzel. Chodi pre maleho naozaj len zriedka a vzdy sa mu pani ucitelka na neho vyzaluje a vzdy zacne tym: Musite sa s nim porozpravat.... Jaj, ved nic ine nerobime, furt sa s nim rozpravame....
..

mojuš, nepochopila si, že je to zo strany pani učky nedostatok komunikácie s pekným chlapom?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
kúp si bezvaječné
..

..kukuč, mojuš, ty si taká múdra...som vedela hneď že niečo vymyslíš!..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..no veru..budeme žiť na granadíre...ale do fliačok treba vajíčko...a kto doňho vidí, či nie je kontaminované nejakou pliagou, keď nemá napísané, kde sa vykotilo?..ostanú zemiačky...ale tie môžu byť aj z Rakúska,z Čiech, Poľska--kto do nich vidí?..čo budeme jesť?...
(práve prišlo moje veľké decko-čo budeme jesť???)
Pepsi, minulý týždeň neviem v ktorých TV novinách ukazovali, že v Nemecku je na vajíčkach kód, ktorý zadáš do SMS a služba ti overí, z akého chovu pochádza, či je bezpečné.
Neviem, či si pamätáte na dioxínovú aféru spred pár rokov. Vtedy sa našli dioxíny aj vo výrobkoch zn. Milka a aj v kozmetike Dermacol (tieto dve značky mi utkveli v pamäti).
A ak ste pozerali dnes večer správy na Markíze, tak nás nejaké dioxíny trápiť nemusia, keď máme vo vzduchu kopec prachu.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

pepsikova Pozri príspevok
..

mojuš, nepochopila si, že je to zo strany pani učky nedostatok komunikácie s pekným chlapom?..
Vies, ze aj to ma napadlo, len ide na to trosku zle, tymto si u tatinka nesplhne
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
buchač Pozri príspevok
1. Stanislav 1975

2. ....ja niééééééééééééééééééé .....ja som hubu držal ......ja som tu ani nebol.......
nič neboj
2. nebol to žiaden Poraďák.

Ale už ma to prešlo. nebudem si predsa kaziť dni.
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..no veru..budeme žiť na granadíre...ale do fliačok treba vajíčko...a kto doňho vidí, či nie je kontaminované nejakou pliagou, keď nemá napísané, kde sa vykotilo?..ostanú zemiačky...ale tie môžu byť aj z Rakúska,z Čiech, Poľska--kto do nich vidí?..čo budeme jesť?...
(práve prišlo moje veľké decko-čo budeme jesť???)
Pepsi, a to Tvoje veľké a hladné dieťa odkiaľ prišlo ? - akú má "krajinu pôvodu"?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..no veru..budeme žiť na granadíre...ale do fliačok treba vajíčko...a kto doňho vidí, či nie je kontaminované nejakou pliagou, keď nemá napísané, kde sa vykotilo?..ostanú zemiačky...ale tie môžu byť aj z Rakúska,z Čiech, Poľska--kto do nich vidí?..čo budeme jesť?...
(práve prišlo moje veľké decko-čo budeme jesť???)
ja som niekdy začiatku decembra kúpila 30ks vajec,keďže špehujem odkiaľ sú, tak som si pozrela kódik a na kodiku 1De...... tak som sa potešila, že aké fajné vajca som kúpila, že Nemecká kvalitéta a ešte ma potešilo, že sliepočky sa mali fajn 1-voľný chov, a nakoniec toto..... takže sme sa možno doma pekne napchali kvalitným dioxínom
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Llívia Pozri príspevok
Pepsi, minulý týždeň neviem v ktorých TV novinách ukazovali, že v Nemecku je na vajíčkach kód, ktorý zadáš do SMS a služba ti overí, z akého chovu pochádza, či je bezpečné.
Neviem, či si pamätáte na dioxínovú aféru spred pár rokov. Vtedy sa našli dioxíny aj vo výrobkoch zn. Milka a aj v kozmetike Dermacol (tieto dve značky mi utkveli v pamäti).
A ak ste pozerali dnes večer správy na Markíze, tak nás nejaké dioxíny trápiť nemusia, keď máme vo vzduchu kopec prachu.
ešte to tak, kaziť si pekný večer, fuj, vraj správy.
Mali by ich všetkých pozatvárať za ten hnoj, sa vám čudujem, že to pozeráte.

PS.
http://www.osud.cz/spanelske-vecerni...plne-jiny-svet
Naposledy upravil kukučka : 18.01.11 at 16:36
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mna vcera skoro porazilo,ked som zistila, ze som kupila "minulorocny" kalendar na tento rok
http://www.porada.sk/1621830-post18416.html
Ale musim sa pochvalit, ze sa to vyriesilo k mojej spokojnosti.
Ani som necakala,ze mi ho bez problemov a s usmevom na perach vymenia za novy, tohtoročný,lebo som nemala ani blok a dokonca som v nom mala uz pozapisovane nejake terminy...
Aj taka malickost ako mila predavacka dokaze "skrásnieť den"

...ale aspon tie ostatne odstranili z regálu...este ich tam mali dost ...
9 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka Pozri príspevok
ešte to tak, kaziť si pekný večer, fuj, vraj správy.
Mali by ich všetkých pozatvárať za ten hnoj, sa vám čudujem, že to pozeráte.

PS.
http://www.osud.cz/spanelske-vecerni...plne-jiny-svet
A ty pozeráš aký hnoj? Telenovely?

Mimochodom, ten "hnoj" obsahuje/obsahoval info aj o:
- zmenách v sociálnom poistení
- zvyšovaní DPH
- zmenách vo výške rodičovského príspevku
- ...
- ...
- ...

Ak pozeráš "hnoj" na TV "Hnoj" minimálne od 19.00 do cca 19.25, sa ti ani nečudujem, že máš taký názor.

Najlepšie je ten "hnoj" pozerať na TA3. To by si potom videla, že nie je "hnoj" ako "hnoj".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať