Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

arizona Pozri príspevok
Mna vcera skoro porazilo,ked som zistila, ze som kupila "minulorocny" kalendar na tento rok
http://www.porada.sk/1621830-post18416.html
Ale musim sa pochvalit, ze sa to vyriesilo k mojej spokojnosti.
Ani som necakala,ze mi ho bez problemov a s usmevom na perach vymenia za novy, tohtoročný,lebo som nemala ani blok a dokonca som v nom mala uz pozapisovane nejake terminy...
Aj taka malickost ako mila predavacka dokaze "skrásnieť den"

...ale aspon tie ostatne odstranili z regálu...este ich tam mali dost ...
A ako to vysvetlili? Že dopredaj zásob (minuloročných)?
Či sa fakt "sekli" a nevšimli si to?
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
lujza.j Pozri príspevok
ja som niekdy začiatku decembra kúpila 30ks vajec,keďže špehujem odkiaľ sú, tak som si pozrela kódik a na kodiku 1De...... tak som sa potešila, že aké fajné vajca som kúpila, že Nemecká kvalitéta a ešte ma potešilo, že sliepočky sa mali fajn 1-voľný chov, a nakoniec toto..... takže sme sa možno doma pekne napchali kvalitným dioxínom
Dobre zakonzervované dlhšie vydrží.Myslím že v tomto prípade sú obavy zbytočné.Keď si pomyslím koľko E-čiek a kadejakého sajrajtu sa nachádza v potravinách.Sem tam nejaký ten dioxínik už nemôže nič pokaziť a nijak uškodiť.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Llívia Pozri príspevok
A ty pozeráš aký hnoj? Telenovely?

Mimochodom, ten "hnoj" obsahuje/obsahoval info aj o:
- zmenách v sociálnom poistení
- zvyšovaní DPH
- zmenách vo výške rodičovského príspevku
- ...
- ...
- ...

Ak pozeráš "hnoj" na TV "Hnoj" minimálne od 19.00 do cca 19.25, sa ti ani nečudujem, že máš taký názor.

Najlepšie je ten "hnoj" pozerať na TA3. To by si potom videla, že nie je "hnoj" ako "hnoj".
prečo to berieš osobne? čo majú s tým spoločné telenovely?
Ja za hnoj považujem - druh vyberaných informácií - /havárie, bitky, samo+vraždy/ nepotrebujem ich k spokojnému spánku a tak medzi 19.00 a 20.00 nezapínam televízor
- otrasnú "novinárčinu" atď

info takého druhu ako píšeš ty zásadne na Porade
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Llívia Pozri príspevok
A ako to vysvetlili? Že dopredaj zásob (minuloročných)?
Či sa fakt "sekli" a nevšimli si to?
Nevysvetľovali mi nic...ale medzi recou veduca prehodila, ze ved preto su v akcii iba za 2,45€
No,nekúp to !
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

kukučka Pozri príspevok
prečo to berieš osobne? čo majú s tým spoločné telenovely?
Ja za hnoj považujem - druh vyberaných informácií - /havárie, bitky, samo+vraždy/ nepotrebujem ich k spokojnému spánku a tak medzi 19.00 a 20.00 nezapínam televízor
- otrasnú "novinárčinu" atď

info takého druhu ako píšeš ty zásadne na Porade
Pretože ty si začala prvá
Druh vyberaných informácií - na Joj-ke je fakt väčšina taká, ako opisuješ, že má človek potom chuť skočiť z mosta, ale na Markíze aspoň v prvej časti prvej časti novín (cháp - asi tak 10 min.) dávajú aj užitočné a normálne informácie.
Otrasná novinárčina - aj slovenčina občas
Porada - no mne by sa Porada dosť blbo pozerala, keby som pri tom šľapala na rotopede alebo tzv. orbitreku To si neviem predstaviť, preto v tom čase 19.00 - 20.00 telka.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ja som niekdy začiatku decembra kúpila 30ks vajec
a
Nevysvetľovali mi nic...ale medzi recou veduca prehodila, ze ved preto su v akcii iba za 2,45€
No,nekúp to !
No to teda "bola akcia", len čo je pravda!

0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Dnes ma pobavil jeden poraďák, ktorému som stúpila na kurie oko, tak mi v téme o petícii proti strieľaniu psov v poľovných revíroch bez rozmyslu dal "Neužitočné" za príspevok - pripojenie znenia petície, petičných hárkov a plagátov k petícii. Netuším, čo by v tej téme mohlo byť užitočné, keď aj petícia, hárky a plagáty k nej sú neužitočné.

A potešilo ma, že ráno nebola v autobuse obvyklá teplota - 5 stupňov, bola iba - 3 stupne a takýmto tempom do leta v ňom bude aj + 20
(V tomto buse je síce zima, ale aspoň nie je v ňom nafajčené. Občas idem aj takým, kde nafajčené je , lebo šoférovi by bolo zima, keby vybehol von z busu, tak fajčí vo vnútri (vtedy, keď má pauzu a v buse nie sú žiadni ľudia).
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Radšej som to dnešné Sme ani čítať nemala.Akcia Bumerang,no to nechcem vidieť ako toto dopadne.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Llívia Pozri príspevok
Dnes ma pobavil jeden poraďák, ktorému som stúpila na kurie oko, tak mi v téme o petícii proti strieľaniu psov v poľovných revíroch bez rozmyslu dal "Neužitočné" za príspevok - pripojenie znenia petície, petičných hárkov a plagátov k petícii. Netuším, čo by v tej téme mohlo byť užitočné, keď aj petícia, hárky a plagáty k nej sú neužitočné.
Uisťujem Ťa , že ja som to nebol !

Ale pripájam sa k opozičnému názoru voči tejto petícii .

Aký má táto petícia ZMYSEL ?

Som ZA aby túlavé PSY boli bez milosti ODSTRELENÉ !

Nepovyšujme PSOV na bytosti,ktorými NIE SÚ !

A nedávajme im EXTRA práva .

PES bol vždy SLUŽOBNÍKOM človeka.

A človek má VLÁDNUŤ nad PSOM !
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Ja mam dnes taku depku ako hrom ,ak sa v dohladnej dobe na oblohe neobjavi slniecko,tak uz vazne neviem.Roboty ako pre styroch,vonku hnusne............... este aj plyn boli pred chvilou odpisovat - uz sa tesim na fakturu .
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

magno Pozri príspevok
Ja mam dnes taku depku ako hrom ,ak sa v dohladnej dobe na oblohe neobjavi slniecko,tak uz vazne neviem.Roboty ako pre styroch,vonku hnusne............... este aj plyn boli pred chvilou odpisovat - uz sa tesim na fakturu .
Nefieš. že na depku je najlepším liekom práca?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Tweety Pozri príspevok
Nefieš. že na depku je najlepším liekom práca?
hm,tak na mna to ma presne opacny ucinok.....uz hodnu chvilu bojujem s pokusenim dat vsetky papiere aj s mobilom na jednu kopu a podpalit....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

magno Pozri príspevok
hm,tak na mna to ma presne opacny ucinok.....uz hodnu chvilu bojujem s pokusenim dat vsetky papiere aj s mobilom na jednu kopu a podpalit....
Šak ja som nepísala, že ju treba aj urobiť. Práca nie je zajac, neutečie.
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Tweety Pozri príspevok
Šak ja som nepísala, že ju treba aj urobiť. Práca nie je zajac, neutečie.
.....mam vaznu obavu,ze ak ju neurobim,tak budem utekat ja.....
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tweety Pozri príspevok
Šak ja som nepísala, že ju treba aj urobiť. Práca nie je zajac, neutečie.
Neutečie. Počká.
A čakať vie vytrvalo
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Llívia Pozri príspevok
Neutečie. Počká.
A čakať vie vytrvalo


....s...a je to
Naposledy upravil magno : 19.01.11 at 13:29
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Indeed Pozri príspevok
Uisťujem Ťa , že ja som to nebol !...
Uisťovať ma nemusíš. Viem, kto to bol.
Ak náhodou nevieš, tak hore máš také tlačidlo "Moje nastavenia" - "Ďalšie nastavenia" - v nich vidíš prehľad posledných XYZ bodov aj s menami.

Indeed Pozri príspevok
...Aký má táto petícia ZMYSEL ?

Som ZA aby túlavé PSY boli bez milosti ODSTRELENÉ !...

A nedávajme im EXTRA práva ...
Ďalší, čo nepochopil, o čo ide, resp. čo nepochopil, že nejde o TÚLAVÉ psy, ale hocakého psa, ktorý je v poľovnom revíre.

Indeed Pozri príspevok
PES bol vždy SLUŽOBNÍKOM človeka.
Nebol. Najskôr bol slobodný, potom si ho človek skrotil.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Llívia Pozri príspevok
Uisťovať ma nemusíš. Viem, kto to bol.
Ak náhodou nevieš, tak hore máš také tlačidlo "Moje nastavenia" - "Ďalšie nastavenia" - v nich vidíš prehľad posledných XYZ bodov aj s menami.


Ďalší, čo nepochopil, o čo ide, resp. čo nepochopil, že nejde o TÚLAVÉ psy, ale hocakého psa, ktorý je v poľovnom revíre.


Nebol. Najskôr bol slobodný, potom si ho človek skrotil.
Lenže poľovný revír je veškerá poľnohospodárska pôda ktorá nepatrí do intravilánu, myslím že by ti bolo úzko keby sa pred tebou na tvojom poli objavili dva poriadne a neovládateľné pitbuly a majiteľ o 100 metrov ďalej na nich bezmocne volá a nič, vtedy je šťastie mať na blízku úkryt. Inak voľný pohyb je porušenie občianskeho zákonníka.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Vcera a dnes ma rozculila ale uz ozaj a dost riaditelka skolky, lebo moja mala sa tam pyta uz dlho a tak som sa pytala, ci je mozne ju tam dat aj ked nema este tri roky , pyta sa sama, papa sama, je samostatna, a tesi sa ako blazniva na decka v skolke, lebo aj par z nich pozna. No starosta s nadsenim a bez problemu mi povedal, ze jasne, ze moze, ale riaditelka dolezita, ze to nie, lebo je malicka a oni budu mat vela roboty s tak malym dietatom a to s neda a nejde to atd.....No skoro som odpadla, ze takyto pristup je este....nemaju plny stav a neni ochota prijimat deti? 14 km dalej v inej dedine maju plno a bez problemu by mi ju zobrali, ale je jasne, ze by mi to vyhovovalo, kedze cakam o dva mesiace druhe, ze ju budem mat tu po ruke....... Mala tam chce aj spavat, ale nemoze, lebo pani riaditelka povedala, ze to ju prejde este a tak dalej.....neuveritelneeee, ale starosta jej prizvukoval, ze tam pojde a hotovo a na jeho zodpovednost teda, lebo ju pozna ako decko, hravaju sa spolu s jeho detmi.....
No a to ma potom potesilo, lebo nahle zmenila nazor teda aj ona, ked uz musi a ochotna sa snazila byt, lebo som povedala, ze teda ju dam radsej inde do skolky, pretoze nasilu to ja nechcem , aby potom na malu mali zly pohlad....Takze dieta tam je, sice len doobeda, ale staci aj to na mesiac a je stastne, ze ako je tam super a aj papala, lebo varia super....takze som nakoniec spokojna, aspon s mojim dietatom
1 0
Reve Reve

Reve je offline (nepripojený) Reve

kolegyňa zahlásila šéfovi, že nič nerobím, len sa hrám na internete.... a všetko v práci robí LENON-a.... a keby nie ona tak nič nie je.... tak mám pol dňa dovolenky,.... aby mohla nerušene pracovať....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať