Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Reve Pozri príspevok
kolegyňa zahlásila šéfovi, že nič nerobím, len sa hrám na internete.... a všetko v práci robí LENON-a.... a keby nie ona tak nič nie je.... tak mám pol dňa dovolenky,.... aby mohla nerušene pracovať....
a preco sa hras na internete ??? No este ze ju tam mate
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mňa dnes potešilo, že sa môžem konečne postaviť a chodiť, teda bez bolesti, už som myslela, že to nebude mať konca. Taký mrcha hexenšús som ešte nemala, a dúfam, že dlho ani nebudem mať.
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

lorelei Pozri príspevok
Vcera a dnes ma rozculila ale uz ozaj a dost riaditelka skolky, lebo moja mala sa tam pyta uz dlho a tak som sa pytala, ci je mozne ju tam dat aj ked nema este tri roky , pyta sa sama, papa sama, je samostatna, a tesi sa ako blazniva na decka v skolke, lebo aj par z nich pozna. No starosta s nadsenim a bez problemu mi povedal, ze jasne, ze moze, ale riaditelka dolezita, ze to nie, lebo je malicka a oni budu mat vela roboty s tak malym dietatom a to s neda a nejde to atd.....No skoro som odpadla, ze takyto pristup je este....nemaju plny stav a neni ochota prijimat deti? 14 km dalej v inej dedine maju plno a bez problemu by mi ju zobrali, ale je jasne, ze by mi to vyhovovalo, kedze cakam o dva mesiace druhe, ze ju budem mat tu po ruke....... Mala tam chce aj spavat, ale nemoze, lebo pani riaditelka povedala, ze to ju prejde este a tak dalej.....neuveritelneeee, ale starosta jej prizvukoval, ze tam pojde a hotovo a na jeho zodpovednost teda, lebo ju pozna ako decko, hravaju sa spolu s jeho detmi.....
No a to ma potom potesilo, lebo nahle zmenila nazor teda aj ona, ked uz musi a ochotna sa snazila byt, lebo som povedala, ze teda ju dam radsej inde do skolky, pretoze nasilu to ja nechcem , aby potom na malu mali zly pohlad....Takze dieta tam je, sice len doobeda, ale staci aj to na mesiac a je stastne, ze ako je tam super a aj papala, lebo varia super....takze som nakoniec spokojna, aspon s mojim dietatom
co by tu v BA dali niektore maminy, ktore su na materskej s mladsim surodencom aby im toho starsieho aj ked ma uz tri zobrali...Tu mame tak preplnene skolky, ze nemaju velakrat sancu
Drzim palce malej, aby jej to nadsenie zostalo. Aj kamaratkina mladsia dcera mala cca 2,5 roka a rozhodla sa jedneho dna, ze ona bude chodit do skolky so starsou sestrou a kedze chodili do sukromnej nebol problem, mala zo dna na den zostala v skolke, aj tam spavala a nevadilo jej ani ked starsia sestra bola chora a v skolke nebola...ma to niekto stastie
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...takéto mi prišlo do schránky..

http://podnikam.webnoviny.sk/spravod...3%A1lne+odvody
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
# # # Přijde mozková buňka do mužské hlavy a
# # # # rozhlídne se.
# # # # Je tam pusto a prázdno, tma, nikde nic
# # # # nevidí.
# # # # Tak volá: "Haló, je tu někdo?"
# # # # Chvíli čeká, ale nic se neděje.
# # # # Volá znova: "Haló, je tu někdo?!"
# # # # Po delší době se objeví další mozková
# # # # buňka a říká:
# # # # "Co tady řveš? Ty nevíš, že jsme všechny
# # # # dole?"
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Reve Pozri príspevok
kolegyňa zahlásila šéfovi, že nič nerobím, len sa hrám na internete.... a všetko v práci robí LENON-a.... a keby nie ona tak nič nie je.... tak mám pol dňa dovolenky,.... aby mohla nerušene pracovať....
Predpokladám, že už odo dnes kolegyňa už nieje tvojou kolegyňou...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dnes mimoriadne rozčúlilo toto-


http://krimi.cas.sk/clanok/189767/pr...alicka-12.html


Neviem, či by sa fakt nemal obnoviť trest smrti- ak by bolo referendum, určite by som naňho išiel a hlasoval ZA...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lorelei Pozri príspevok
Vcera a dnes ma rozculila ale uz ozaj a dost riaditelka skolky, lebo moja mala sa tam pyta uz dlho a tak som sa pytala, ci je mozne ju tam dat aj ked nema este tri roky , pyta sa sama, papa sama, je samostatna, a tesi sa ako blazniva na decka v skolke, lebo aj par z nich pozna. No starosta s nadsenim a bez problemu mi povedal, ze jasne, ze moze, ale riaditelka dolezita, ze to nie, lebo je malicka a oni budu mat vela roboty s tak malym dietatom a to s neda a nejde to atd.....No skoro som odpadla, ze takyto pristup je este....nemaju plny stav a neni ochota prijimat deti? 14 km dalej v inej dedine maju plno a bez problemu by mi ju zobrali, ale je jasne, ze by mi to vyhovovalo, kedze cakam o dva mesiace druhe, ze ju budem mat tu po ruke....... Mala tam chce aj spavat, ale nemoze, lebo pani riaditelka povedala, ze to ju prejde este a tak dalej.....neuveritelneeee, ale starosta jej prizvukoval, ze tam pojde a hotovo a na jeho zodpovednost teda, lebo ju pozna ako decko, hravaju sa spolu s jeho detmi.....
No a to ma potom potesilo, lebo nahle zmenila nazor teda aj ona, ked uz musi a ochotna sa snazila byt, lebo som povedala, ze teda ju dam radsej inde do skolky, pretoze nasilu to ja nechcem , aby potom na malu mali zly pohlad....Takze dieta tam je, sice len doobeda, ale staci aj to na mesiac a je stastne, ze ako je tam super a aj papala, lebo varia super....takze som nakoniec spokojna, aspon s mojim dietatom
No, to je tak- neponúkla si všimné- tak to dneska fičí...-ti ručím za to,že keď nabehneš s obáločkou,tak sa nejaké to miesto nájde...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes mimoriadne rozčúlilo toto-


http://krimi.cas.sk/clanok/189767/pr...alicka-12.html


Neviem, či by sa fakt nemal obnoviť trest smrti- ak by bolo referendum, určite by som naňho išiel a hlasoval ZA...
Tiež by som išla hlasovať ZA, ale na takéto prípady by sa trest smrti určite nevzťahoval
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Tiež by som išla hlasovať ZA, ale na takéto prípady by sa trest smrti určite nevzťahoval
To máš pravdu, bohužiaľ...

Zaujímavé,že bude asi súdený za zabitie z nedbanlivosti ,keď niekto letí dedinou 100-kou,tak aká nedbanlivosť???, jednoznačná vražda...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes mimoriadne rozčúlilo toto-


http://krimi.cas.sk/clanok/189767/pr...alicka-12.html


Neviem, či by sa fakt nemal obnoviť trest smrti- ak by bolo referendum, určite by som naňho išiel a hlasoval ZA...
Mam doma 12 ročnu dcerku, včera sme to s manželkou videli v spravach. No dr...o by ma.
Hajzlovi, by som namieste toho tatka asi zakrutil krkom. A ked tych pakov vydim jazdit po blave ako lietaju z laveho prudu do praveho a potom opačne, len aby ziskal 10 metrov a 2 sekundy, tak mam dojem, že u nas policia nepracuje tak ako ma. Nič v zlom policajti, ako je možné, že v rakusku nikto, zdorazňujem NIKTO v obci neprekračuje max.povolenú rýchlosť! Treba zaviesť aj psychologicke testy, či uchadzač o vodičák rozlišuje riziko.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

duves Pozri príspevok
Mam doma 12 ročnu dcerku, včera sme to s manželkou videli v spravach. No dr...o by ma.
Hajzlovi, by som namieste toho tatka asi zakrutil krkom. A ked tych pakov vydim jazdit po blave ako lietaju z laveho prudu do praveho a potom opačne, len aby ziskal 10 metrov a 2 sekundy, tak mam dojem, že u nas policia nepracuje tak ako ma. Nič v zlom policajti, ako je možné, že v rakusku nikto, zdorazňujem NIKTO v obci neprekračuje max.povolenú rýchlosť! Treba zaviesť aj psychologicke testy, či uchadzač o vodičák rozlišuje riziko.
No lebo Rakúšania, majú troška inú dlhoročnú výchovu...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes mimoriadne rozčúlilo toto-


http://krimi.cas.sk/clanok/189767/pr...alicka-12.html


Neviem, či by sa fakt nemal obnoviť trest smrti- ak by bolo referendum, určite by som naňho išiel a hlasoval ZA...
Keby náhodu trest smrti neprešiel. Tak trest do smrti, bez vodičského. Ak by aj tak, tak trest do smrti, za mrežami.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Keby náhodu trest smrti neprešiel. Tak trest do smrti, bez vodičského. Ak by aj tak, tak trest do smrti, za mrežami.
No vieš sitko-dostane možno 4 roky a po 2 rokoch ho prepustia za dobré chovanie...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Aj to je výdobytok demokracie, niekto môže byť dobytok.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

sito Pozri príspevok
Keby náhodu trest smrti neprešiel. Tak trest do smrti, bez vodičského. Ak by aj tak, tak trest do smrti, za mrežami.
S trestom do smrti bez vodičáka - súhlasím.
Ale do smrti za mrežami - zase ďalší darmožráč, ktorého budeme živiť z našich daní K trestu za mrežami (ale nie doživotnému) by som pridala trest verejnoprospešných prác na zopár rokov, keď vyjde z basy - nech je aspoň trochu užitočný. (Pri jeho veku 19 rokov nepredpokladám, že má nejaké skúsenosti s prácou, po návrate z basy bude mať navyše v záznamoch ešte tú "basu" a možno aj "dobré" rady na zlé chodníčky.)
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Aj to je výdobytok demokracie, niekto môže byť dobytok.
Nie sitko, ale fakt ma to hnevá, táto naša falošná ľudomilnosť...,náhodou a aj keď ma budete kritizovať, že som asi komunista,ale v tomto podporujem čínsky model- za drogy( obchodovanie,pašovanie s nimi), chladnokrvné vraždy, veľké daňové sprenevery a takéto zabitie z "nedbanlivosti"- jednoznačne trest smrti a bez milosti...

Akože zasa som v tomto dosť umiernený, lebo zasa naopak nesúhlasím z Iráncami- tá šária je dosť od veci-oni majú trest smrti aj za cudzoložstvo- to už troška preháňajú..., to už je priveľa...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

V Číne to majú ešte lepšie vymyslené: guľka do hlavy a nastúpený rad doktorov, ktorí berú orgány
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie sitko, ale fakt ma to hnevá, táto naša falošná ľudomilnosť...,náhodou a aj keď ma budete kritizovať, že som asi komunista,ale v tomto podporujem čínsky model- za drogy( obchodovanie,pašovanie s nimi), chladnokrvné vraždy, veľké daňové sprenevery a takéto zabitie z "nedbanlivosti"- jednoznačne trest smrti a bez milosti...
Možno keby sme sa vrátili do stredoveku, a najlepsie by bolo uzakoniť smrť vytrhavanie končatín za živa a verejnu popravu za take usmrtenie. Aby mali možnosť vidieť jemu podobní vylízanci, že čo ich neminie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nie sitko, ale fakt ma to hnevá, táto naša falošná ľudomilnosť...,náhodou a aj keď ma budete kritizovať, že som asi komunista,ale v tomto podporujem čínsky model- za drogy( obchodovanie,pašovanie s nimi), chladnokrvné vraždy, veľké daňové sprenevery a takéto zabitie z "nedbanlivosti"- jednoznačne trest smrti a bez milosti...

Akože zasa som v tomto dosť umiernený, lebo zasa naopak nesúhlasím z Iráncami- tá šária je dosť od veci-oni majú trest smrti aj za cudzoložstvo- to už troška preháňajú..., to už je priveľa...
duves Pozri príspevok
Možno keby sme sa vrátili do stredoveku, a najlepsie by bolo uzakoniť smrť vytrhavanie končatín za živa a verejnu popravu za take usmrtenie. Aby mali možnosť vidieť jemu podobní vylízanci, že čo ich neminie.
...magistráty , KU , parlament , vláda ....

A kua , kto by nám vládol ????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať