Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ja si myslím, že by sme mohli konečne aj sami, na čo máme poniektorí hlavu, či? Každý sám sebe, a všetci všetkým.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

duves Pozri príspevok
Možno keby sme sa vrátili do stredoveku, a najlepsie by bolo uzakoniť smrť vytrhavanie končatín za živa a verejnu popravu za take usmrtenie. Aby mali možnosť vidieť jemu podobní vylízanci, že čo ich neminie.
No neviem, neviem- ten verejný trest smrti možno, ale čo ja viem, vytrhávanie končatín- to asi nie..., na to by som asi nekukal niekde na námestí...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Ja si myslím, že by sme mohli konečne aj sami, na čo máme poniektorí hlavu, či? Každý sám sebe, a všetci všetkým.
Tento model existuje dlhé roky v časti švédska- volá sa to Kristiánia-ta, je taká menšia anarchia-ale funguje im to dlhé roky...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

http://krimi.cas.sk/clanok/189767/pr...alicka-12.html
Až mi prišlo zle.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa potešili posledné dni, úplne v pohode, ešte k tomu mi niečo vyšlo ako som chcela. Práce je síce veľa, ale dá sa.
Prajem všetkým taký pokoj aký mám ja.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
> Pepíčkova sousedka porodila chlapečka. Ten se ale narodil bez
uší.
> Sousedka přivezla malého synáčka domů a pozvala na návštěvu
Pepíčkovu
> rodinu.
> Předtím, než šli na návštěvu, si tatínek zavolal Pepíčka a
povídá mu:
> "Jestli se zeptáš, proč nemá uši nebo o uších jenom cekneš,
dostaneš
> takový výprask, jaký jsi nezažil!"
> Pepíček to pochopil a vyrazili...
> Když se Pepíček podíval do postýlky a povídá:
> Jé, to je krasné miminko." Sousedka se zaraduje a říká: "Děkuji
> Pepíčku, jsi moc hodný."
> Pepíček dále povídá: "A má moc krásné palečky a kouzelný
malý nosánek,
> krásná očička..."
> Sousedka na to: "Ty jsi ale zlatíčko, Pepíčku."
> "A vidí dobře?" ptá se zase Pepíček.
> Sousedka na to: "Doktor povídal, že je 100% šance, že zrak bude v
> pořádku."
> Pepíček se ušklíbne a říká: "Tak to je fajn, protože kdyby
potřeboval
> brejličky, byl by dost v prdeli!!!"
>


> Prvý školský deň na americkej strednej škole predstavuje
učiteľka
> nového žiaka, Sakiro Suzukiho z Japonska. Hodina začína a
učiteľka sa
> pýta: "Uvidíme, kto ovláda kultúrnu históriu Ameriky?
> Kto povedal dajte mi slobodu, alebo ma zabite?
> " Hrobové ticho v triede, len Suzuki zdvihne ruku: "Patrick Henry,
> 1775 vo Philadelphii." "Výborne Suzuki, a kto povedal: Štát je
národ a
> národ nesmie zhynúť?
> " Suzuki sa postaví: "Abraham Lincoln, 1863 vo Washingtone".
Učiteľka
> sa pozrie na žiakov a vraví: "Hanbím sa za Vás, Suzuki je Japonec
a
> pozná americkú históriu lepšie, než vy!
> " Zozadu sa ozvetichý hlas: "Bozaj nás v riť, zasratý Japončík!
> " "Kto topovedal?
> " zvolá učiteľka. Suzuki bez vyzvania odpovedá: "Generál
McArthur,
> 1942 v Guadalcanale a Lee Iaccoca v 1982 pri valnom zhromaždení
firmy
> Chrysler". Trieda je celkom ticho len vzadu sa ozve: "Je mi z toho na
> grcanie!
> " Učiteľka kričí: "Kto to bol?!?
> " Suzuki odpovedá okamžite: "George Bush senior japonskému
premiérovi
> Tanakovi v priebehu obeda, Tokio 1991". Jeden zo študentov sa
postaví
> a otrávene povie: "Môžeš mi vyfajčiť!
> " Učiteľka hystericky: "A dosť!
> Čo to má znamenať?
> " Suzuki bez mihnutia oka: "Bill Clinton Monike Lewinskej, 1997 vo
> Washingtone, Oválna pracovňa Bieleho domu". Ďalší zo študentov
vstane
> a zreve: "Suzuki je hromada sračiek!
> " A Suzuki opäť v pohode: "Valentino Rossi pri Veľkej cene
motocyklov,
> Brazília 2002". Celá trieda prepadne hystérii, učiteľka upadá do
> zúfalstva, plieska dlaňou po katedre, dvere sa otvoria, vojde
riaditeľ
> a kričí: "Ku..a, taký bordel som ešte nevidel!!
> " A Suzuki viac-menej pre seba: "Poslanec Fico ministrovi financií
> Miklošovi pri schvaľovaní štátneho rozpočtu, Bratislava 2005".
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Takeho by mali zatvorit nadosmrti a pouzivat ho na medicinske pokusy. Aby aspon trochu odcinil to, co spachal.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..aj mne... a hajzlík možno dostane 15 rokov..ako ten od nás, čo zabil dievča a zakopal ho...len za to, že sa priznal...svinstvo jedno, celé naše zákony!...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
..

..aj mne... a hajzlík možno dostane 15 rokov..ako ten od nás, čo zabil dievča a zakopal ho...len za to, že sa priznal...svinstvo jedno, celé naše zákony!...
Nerozumiem tomu, prečo aj pri takých brutálnych vraždách je možná dohoda o vine a treste. Je to úbohé, veď vraždil surovec, a my mu ešte robíme láskavosť, buď taký dobrý, dohodnime sa.To je teda nonsens.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Tweety Pozri príspevok
Nerozumiem tomu, prečo aj pri takých brutálnych vraždách je možná dohoda o vine a treste. Je to úbohé, veď vraždil surovec, a my mu ešte robíme láskavosť, buď taký dobrý, dohodnime sa.To je teda nonsens.
Možno je to kvôli tomu, ako to vídať v amerických seriáloch: keď vyšetrovatelia nemajú dostatok presvedčivých dôkazov a majú obavy, že by sudca mohol vraha prepustiť, tak sa radšej s ním dohodnú - prizná sa a ide do basy aspoň na nejaký čas; alebo je to ako "výmenný" obchod - povie napr., kde je telo obete; alebo možno kvôli tomu, aby sa vyšetrovanie neťahalo príliš dlho.

15 rokov za vraždu (tú, o ktorej píše Pepsíková) je výsmech do tváre rodine, priateľom obete.

Ako je možné, že niekto dostane za vraždu smiešnych napr. 10 rokov a niekto za podvody, spreneveru, dostane tých 15 rokov?! Čo sú peniaze viac ako život?
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Štvú ma klienti, DPH nie a nie doniesť ani po niekoľkých upozorneniach. Čo robíte s neporiadnikmi?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Stanislav 1975 Pozri príspevok


Neviem, či by sa fakt nemal obnoviť trest smrti- ak by bolo referendum, určite by som naňho išiel a hlasoval ZA...
Urcite by som obnovila trest smrti-pre vsetkych hajzlikov-vrahov,pedofilov,ale tu az po medicinskych pokusoch v style Mengele,uchylov,sadistov - proste vsetkych tych zmatkov pri ktorych je zjavne,ze je to v nich.Za prve by sa viac nemohlo stat,ze nejakeho to hnupa prepustia za par rokov a hned urobi zas nejake svinstvo a za druhe by stat usetril obrovske peniaze,ktore takto vraza do vaznic.
Naposledy upravil magno : 20.01.11 at 10:03
0 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

prave som zapalila za obe dievcatka sviecky, placem..akosi sa mi to velmi dostalo pod kožu...
tiez mam dve dcerky: 11 a 9 rocnu.....
6 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

aktaK Pozri príspevok
prave som zapalila za obe dievcatka sviecky, placem..akosi sa mi to velmi dostalo pod kožu...
tiez mam dve dcerky: 11 a 9 rocnu.....
Tiez mam dve dcerky a myslim,ze by som ho vedela zabit holymi rukami.Len preto ,lebo niekto nevie co zo sebou.............. je to strasne.Taketo nieco sa dostane pod kozu snad kazdemu rodicovi a nie len rodicom,ale kazdemu cloveku.Mali by sa dost vyrazne zvysit postihy za nedodrzanie rychlosti a za alkohol by som bez pardonu brala vodicaky na pockanie a natrvalo.
3 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

No neviem. Som zásadne proti trestu smrti. Nikto nemá právo vziať niekomu život. Ani justícia.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

2009 Pozri príspevok
No neviem. Som zásadne proti trestu smrti. Nikto nemá právo vziať niekomu život. Ani justícia.
A prečo nie? Keď taký človek len chladnokrvne zabíja a robí nešťastnými ľuďí kade chodí? Načo takých trpieť? Čakať kým vyjde z basy a zas pozabíja niekoho?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

2009 Pozri príspevok
No neviem. Som zásadne proti trestu smrti. Nikto nemá právo vziať niekomu život. Ani justícia.
Justícia nemá na to právo, ale to sa dá zmeniť v zákonoch. Lenže to by musela spraviť zmenu celá Európska únia.
Občas sa objavia prieskumy verejnej mienky, či sú "bežní" ľudia ZA alebo PROTI trestu smrti. Čo myslíš, čo vyhráva?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Justícia nemá na to právo, ale to sa dá zmeniť v zákonoch. Lenže to by musela spraviť zmenu celá Európska únia.
Občas sa objavia prieskumy verejnej mienky, či sú "bežní" ľudia ZA alebo PROTI trestu smrti. Čo myslíš, čo vyhráva?
Ja osobne si dovolím tvrdiť, že toto referendum( akože bavíme sa v teorii, keďže vieme,že je to kvoli tej EÚ asi nereálne) by malo 50% účasť, verím tomu...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A prečo nie? Keď taký človek len chladnokrvne zabíja a robí nešťastnými ľuďí kade chodí? Načo takých trpieť? Čakať kým vyjde z basy a zas pozabíja niekoho?
Chápem. Ale trest smrti vlastne nie je trest. Určite som za väčšie a tvrdšie tresty ale risknúť, že sa do manišinérie ktorá sa rozbehne dostane aj nevinný človek.. Nie nepáči sa mi to.
P.s. Mimochodom trest smrti ešte nezabráni zločinnosti. To snáď vieš.
1 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Llívia Pozri príspevok
Justícia nemá na to právo, ale to sa dá zmeniť v zákonoch. Lenže to by musela spraviť zmenu celá Európska únia.
Občas sa objavia prieskumy verejnej mienky, či sú "bežní" ľudia ZA alebo PROTI trestu smrti. Čo myslíš, čo vyhráva?
Iba som napísala svoj názor. Ja som proti.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať