Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
magno Pozri príspevok
Urcite by som obnovila trest smrti-pre vsetkych hajzlikov-vrahov,pedofilov,ale tu az po medicinskych pokusoch v style Mengele,uchylov,sadistov - proste vsetkych tych zmatkov pri ktorych je zjavne,ze je to v nich.Za prve by sa viac nemohlo stat,ze nejakeho to hnupa prepustia za par rokov a hned urobi zas nejake svinstvo a za druhe by stat usetril obrovske peniaze,ktore takto vraza do vaznic.
Za cisára pána takých odvážali do Austrálie a podobných dovolenkových destinácií.Väčšinou ich po ceste povyhadzovali cez palubu aj ryby chcú žrať.
Neviem čo chýba alebo kde sa v tomto prípade stala chyba.Čerstvý poznatok.Celkom nedávno v Bošanoch zastavil autobus na zastávke(pomerne veľká odstavná plocha pred obchodom)cesta čistý ľad.Pred autobusom prechod pre chodcov.Samozrejme telce(puberťáci)prechádzajú cez cestu poza autobus.Vznikla z toho veľmi nebezpečná situácia na ceste .Na tom by nebolo nič zvláštne.Ale v tom mieste bola policajná hliadka 2 kusy dementných v zelenom ktorý evidentne poľovaly na šoférov.Puberťáci im pri porušovaní dopravných predpisov doslova stúpali po krku pozeral som sa na to policajti spolu debatovali a priamo pozerali na tých puberťákov..Čo myslíte že urobili dementi v zelenom?(len upozorním že mali biele blembaky)čiže dopravný dementi.
Naposledy upravil 220870 : 20.01.11 at 18:31
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

220870 Pozri príspevok
Za cisára pána takých odvážali do Austrálie a podobných dovolenkových destinácií.Väčšinou ich po ceste povyhadzovali cez palubu aj ryby chcú žrať.
Tak ten zo včerajška ,čo nízko lietal, by na takýto zájazd vyhral prvú cenu. Hyena, prepáčte, ale iné pomenovanie si ani nezaslúži. Ľutujem rodičov dievčatiek.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

220870 Pozri príspevok
Za cisára pána takých odvážali do Austrálie a podobných dovolenkových destinácií.Väčšinou ich po ceste povyhadzovali cez palubu aj ryby chcú žrať.
Neviem čo chýba alebo kde sa v tomto prípade stala chyba..
Kde? odpoveď je jednoduchá. V rodine, tam sa majú deti vychovávať, a nie na ulici.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tweety Pozri príspevok
Mňa, a to nielen dnes, rozčuľuje, možno je to nie práve to najsprávnejšie slovo, skoro by som povedala, že až uráža to, že, čím ďalej, tým viac je tu tiežúčtovníkov,(sústrasť klientom), ktorí nielenže neovládajú ani základy účtovníctva, ale ani základy gramatiky a pravopisu, ale za to arogantní sú dosť. Kde to spejeme?
Ja podla svojich hodnoteni vidim, ze este stale som vtipnejsia ako uzitocnejsia. Ale snazim sa, a aj napriek tomu, ze este stale si pytam viac rad ako dokazem poradit, dufam, ze to so mnou este nejaky cas vydrzite, kym budem aj ja samostatna.

Ďakujem za Vasu trpezlivost
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zk24 Pozri príspevok
Ja podla svojich hodnoteni vidim, ze este stale som vtipnejsia ako uzitocnejsia. Ale snazim sa, a aj napriek tomu, ze este stale si pytam viac rad ako dokazem poradit, dufam, ze to so mnou este nejaky cas vydrzite, kym budem aj ja samostatna.

Ďakujem za Vasu trpezlivost
A prečo si myslíš, že ten môj príspevok smeruje aj na Teba? Nefandí si, netýka sa Ťa, ani okrajovo.
Naposledy upravil Tweety : 20.01.11 at 18:41 Dôvod: gram. úprava
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahoj...
Práve pozerám Markízu...
Asi pred rokom : Policajt behol do protismeru kde zabil ženu s dieťaťom dostal 2 roky nepodmienečne. Bolo povedané, že žena sa mu mala vyhnúť alebo zastaviť...
Žiaľ nemôže sa brániť je mŕtva. Jej manžel povedal, že ľudia viete čo čaká v tejto republike policajta keď Vás zabije? NIČ Taká tu je spravodlivosť!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Počítam, že pokiaľ ho nevyhodia z PZ, tak o pol roka dostane aj nejakú odmenu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A o ďalšie roky aj výsluhový.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

A prispeje mu naň aj manžel nebohej...
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
a ešte som zabudla /čo som sa tak nas..la/... redaktor sa ho spýtal čo hovorí na rozsudok, a on nato : že neni som spokojný, pretože som nevinný....
Naposledy upravil Zvalik : 20.01.11 at 19:48
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Zvalik Pozri príspevok
Ahoj...
Práve pozerám Markízu...
Asi pred rokom : Policajt behol do protismeru kde zabil ženu s dieťaťom dostal 2 roky nepodmienečne. Bolo povedané, že žena sa mu mala vyhnúť alebo zastaviť...
Žiaľ nemôže sa brániť je mŕtva. Jej manžel povedal, že ľudia viete čo čaká v tejto republike policajta keď Vás zabije? NIČ Taká tu je spravodlivosť!
"Aj ten záchranár v Bystrici mal dávať pozor na tú vodičku čo im skrížila cestu a spôsobil smrť osádky záchranného vozidla, by mal byť odsúdený in memoriam". Osobne ak počujem svetelnú zvukovú signalizáciu sa pracem z cesty pretože neviem čo sa deje a ako je tá osádka zaneprázdnená či len vezie peniaze alebo ide za vrahom alebo,..... pre pozostalých je to nepríjemné ale vodička nespravila čo mala, najmä ak bola v aute s dieťaťom
Viac ma zarazila správa joj že vrah z Dubovan dostane maximálne 5 rokov ak bude mať dobrého právnika tak dokáže že tie deti asi boli ožraté a a vyjde bez trestu. Tomuto hovorme fuj!!! Lebo keby tam išlo auto s majákom takou rýchlosťou ako ten vrah tak sa mu pri svojej úrovni znalostí dieťaťa vyhnú a nevojdu na cestu.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
http://www.sme.sk/c/5729848/radicova...st-odvody.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vymazala som svoj príspevok..vidí sa mi malicherné hrabať sa v slovenčine....tu...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
..ja tiež ...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

A to neprišla ešte skupina občanov ktorí sa nezaoberajú protestami ale rovno si berú čo im príde pod ruky "veď keď štát nedá dávky z niečoho musia žiť"
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Vyzera to tak, ze kto krici a vyhraza sa, tomu daju za pravdu. Ani nechcem domysliet, ake to neberie obratky a ake to bude mat konce.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
Vyzera to tak, ze kto krici a vyhraza sa, tomu daju za pravdu. Ani nechcem domysliet, ake to neberie obratky a ake to bude mat konce.
Zlí ministri versus dobrá a láskavá premierka
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ved jeden ministerko, odbornik tu z porady tiež kedysi radil, ako čo obchadzať.
0 0
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Šokovalo ma vo včerajších správach, keď som sa dozvedela, že ten mladík, čo zrazil tie dievčatá dostal minulého roku pokutu za rýchlosť, v decembri zrazil otca so synom, má na rováši obvinenie za krádeže a pod. a on má svoj vodičák a ďalej vraždí vo vysokej rýchlosti na cestách. Ľudia v dedine sa vyjadrovali, že je to grázel, nikto si s ním nevie poradiť? Čo to má za rodičov?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Týmto by so sa chcel omluviť poráďáčke "ZK", že omylom ( ani nie omylom lebo som nevedel o tom ani) som jej šupol- jedno neužitočné a jedno mimo témy- stalo sa to tak,že čo mám ten nový dotykáč, fón,tak som chcel posunúť hore stranku a omylom som tukol na tie dve položky...
Takže ZK, tvoju reklamáciu považujem za opodstatnenú a zároveň ak tu bude nejaký moderátor,tak keby sa to nejako dalo napraviť... ďakujem...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať