Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

korduľa Pozri príspevok
pred nasim domom si dal jeden pan urobit parkovacie miesto pre invalidov ,-pekne znacka a taaaake dlhe pokresene miesto. cize je jeho znacka, jeho parkovacie miesto, za ktorym sa da parkovat, nakolko je tam dost velky plac no a potom je dopravna znacka. nuz a ked niekto na ten volny plac za invalidnym miestom zaparkuje tak pan ZTP nevie zaparkovat na svoje miesto /podotykam, ze po zaparkovani svojho auta ma este meter a pol k dobru medzi sebou a druhym autom/takze zaparkuje na ine volne miesto. tak u nas pred domom to vyzera tak, ze invalidne miesto je prazdne a chalan, ktory si ho tam dal "nakresit" parkuje oproti tomu miestu alebo niekde okolo a zabera miesto ludom, ktori nie su ZTP a snazia sa "pichnut" kde sa da. kedze si nikto nedovoli zaparkovat na tom volnom invalidnom mieste, ktore je velke asi ako pre dodavku. hlavne, ze sa plati pokuta, ked si niekto zaparkuje na mieste urcenom pre invalidov, ale ze ho ma a nevyuziva to je v pohode. nic proti invalidom ani zakonom, ale mysli, ze zbytocne tak zabral miesto, ked ho nevyuziva
lenže možno v čase keď prišiel, tam niekto stál tak, že sa nemohol dostať na to svoje miesto - neverím, že by sa postavil na iné miesto keď ma zabezpečené svoje miesto. Mňa skôr hnevajú voľné miesta pred hypermarketmi, kde je strašne veľa miest pre invalidov a sú prázdne a ostatní si nemajú kde zaparkovať auto. Ten kto vymýšľal normu, koľko miest pre invalidov musí byť, bol totálne neschopný človek. My vo firme na malom parkovisku musíme tiež mať 1 miesto pre invalida. Za 2 roky na tom mieste nikto neparkoval, ale norma nepustí. Myslím, že by malo byť na zvážení aj majiteľov parkovísk, koľko miest ponechajú pre invalidov podľa vlastných skúseností a potreby. Neverím, že by sa hypermarkety nevedeli postarať o to, aby mali kde parkovať invalidi. Podľa skúsenosti sa vždy dá pridať alebo ubrať parkovacie miesto pre invalidov, takto vďaka normám vzniká nevraživosť voči invalidom a pritom oni ani za to nemôžu.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Dnes ma veľmi potešila správa zo SP, že ma čaká ďalšia kontróla. Jedna skončila a druhá začína, tak som dala návrh na kontrólu ešt troch firiem, ktorým robím mzdy a dúfam, že až do konca života už budem mať pokoj.
Ochotne so mnou všetko odsúhlasili
PS: Tá druhá kontróla je odmenou, že som išla proti múru.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ALDA Pozri príspevok
Dnes ma veľmi potešila správa zo SP, že ma čaká ďalšia kontróla. Jedna skončila a druhá začína, tak som dala návrh na kontrólu ešt troch firiem, ktorým robím mzdy a dúfam, že až do konca života už budem mať pokoj.
Ochotne so mnou všetko odsúhlasili
PS: Tá druhá kontróla je odmenou, že som išla proti múru.
Zase sa potvrdilo staré známe úradnícke pravidlo. Mudruješ? my Ti ukážeme, že si veľa dovoľuješ.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

ALDA Pozri príspevok
Dnes ma veľmi potešila správa zo SP, že ma čaká ďalšia kontróla. Jedna skončila a druhá začína, tak som dala návrh na kontrólu ešt troch firiem, ktorým robím mzdy a dúfam, že až do konca života už budem mať pokoj.
Ochotne so mnou všetko odsúhlasili
PS: Tá druhá kontróla je odmenou, že som išla proti múru.
Držím palce a prajem silné nervy.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja som ani nemudrovala a už mám 2 kontroly zo SP a tiež 2 oznámenia o začatí daňovej kontroly......už sa neviem ani dočkať. Mám pocit, že úradníci v SP a kontrolóri na DÚ pracujú len 3 mesiace v roku a to presne keď my účtovníci pracujeme na daňových priznaniach.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
JAJA11 Pozri príspevok
Držím palce a prajem silné nervy.
Ďakujem a zajtra idem na stretko si zlepšiť náladu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dnes mi je nejak divno. Po dvoch náročných pracovných dňoch a vlastne celom týždni sa mi dnes vôbec ale vôbec nechce robiť. No už len 1,5 hod. do fajrontu, hádam vydržím.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A ma zarmútila jedna vážna vec. Začiatkom druhého týždňa v januári sme podali žiadosť na kataster (zmena vlastníka). 30-dňová lehota dávno prešla a nedostali sme žiadnu odpoveď. Na www portály je tam plomba. Dnes som volala notárke, ktorá s nami spisovala zmluvu. Je na dovolenke. Jeho asistentka povedala, že zrovna dnes prišlo nejaké prerušenie z katastra kvôli nedostatočným podkladom. A pokiaľ viem, ten chýbajúci dokument tam notárka dávala tiež. A to 30 dní už prešlo. Ale čo je sranda, notárka sa z dovolenky vráti až 10.3.!!!! A to potrebujeme k stavebnému povoleniu.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Telefonát z DU:
Dobrý deň, mám tu pána xy, ktorý si prišiel odovzdať DP A.
No a?
Prečo ste mu nerobili ročné zúčtovanie?
Pretože ma nepožiadal.
A prečo ste mu nedali podpísať žiadosť?
A to už vo mne vrelo: pani ja mám okolo 50 ľúdí, kde kade - ja ich predsa nebudem naháňať a strážiť. A porušila som niečo?
Nie.
Porušil niečo zamestnanec?
Nie.
Potom v čom je problém?
No presúvate robotu na DU.
No tak toto mňa tak trápi, zrejme vám vadí, že namiesto "odfajknutia" musíte urobiť niečo naviac a mimochodom - ak urobím DP A všetkým ľuďom a predpokladaný daňový preplatok je podľa môjho odhadu nejakých 30 tisíc, ľudia dostanú peniaze priamo od vás a ja nebudem nikoho úverovať, pretože mesačná daňová povinnosť u nás je nejakých plus mínus 15 tisíc. A ešte mi nedá nedodať - podľa mňa riešite problém, ktorý problémom nie je a tento zbytočne pretelefonovaný čas ste mohli využiť efektívnejšie a mne ste nemuseli pokaziť deň.
Ďalší DU - osobná návšteva v podateľni
Pri odovzdávaní daňových priznaní som sa zarozprávala s jednou "výpomocníčkou", ktorá je správkyňou a spomenula som jej, čo sa mi ráno stalo. Tak sme to rozoberali a v tom sa ohlási pani podateľníčka a zahlási - no ale keď im neurobíte ročné zúčtovanie, tak sa im to nebude rátať do dôchodku. Ja som myslela, že ma v tom momente prekotí. Hovorím jej, pani: my dve sme už raz konflikt mali a teraz vám ešte raz hovorím - namiesto toho aby ste vypustili takúto "kravinu" z úst, buďte radšej ticho.
Uffffffffffff - som to sem musela bachnúť, bo to vo mne vrelo.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ja zas sem musím bachnúť: Pepí, kypíš jak prdopeč...
To majú češky na Labužníkovi skratku na prášok do pečiva a mne to teraz zaplo, len ma nezbi, nerobím na DÚ!
Už máš lepčiu náladu?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Nahnevala som sa teda poriadne..kúpila som si v jednom hypermarkete (neviem,či môžem menovať) šijací stroj,priniesla domov,ale pri navíjaní nite som zistila,že sa nedá odtočiť koliečko na navíjanie. Tak som stroj zabalila a šla som ho vrátiť,teda reklamovať. Po mesiaci som šla znova do nemenovaného hypremarketu a prevzala reklamáciu. O nejakom prezretí prípadne vyskúšaní recepčná nechcela ani počuť,vraj nie je na to prispôsobený pult. Tak som stroj vzala a doma...prekvapenie...odlomená patka..ktorá ani nebola pokazená..Jedna cesta ma stála 200korún,bola som tam dva krát, a keby som tam šla tretíkrát,aj tak by som zúrila pri nesprávnych dverách.Nechápem,ako sú prevádzané kontroly pre reklamáciách,keď sa takéto niečo môže stať a tiež prečo sa nesmie reklamovaný tovar prekontrolovať priamo v predajni.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
pepsikova Pozri príspevok
Nahnevala som sa teda poriadne..kúpila som si v jednom hypermarkete (neviem,či môžem menovať) šijací stroj,priniesla domov,ale pri navíjaní nite som zistila,že sa nedá odtočiť koliečko na navíjanie. Tak som stroj zabalila a šla som ho vrátiť,teda reklamovať. Po mesiaci som šla znova do nemenovaného hypremarketu a prevzala reklamáciu. O nejakom prezretí prípadne vyskúšaní recepčná nechcela ani počuť,vraj nie je na to prispôsobený pult. Tak som stroj vzala a doma...prekvapenie...odlomená patka..ktorá ani nebola pokazená..Jedna cesta ma stála 200korún,bola som tam dva krát, a keby som tam šla tretíkrát,aj tak by som zúrila pri nesprávnych dverách.Nechápem,ako sú prevádzané kontroly pre reklamáciách,keď sa takéto niečo môže stať a tiež prečo sa nesmie reklamovaný tovar prekontrolovať priamo v predajni.
Nóóó, lebo medveď ...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

pepsikova Pozri príspevok
Nahnevala som sa teda poriadne..kúpila som si v jednom hypermarkete (neviem,či môžem menovať) šijací stroj,priniesla domov,ale pri navíjaní nite som zistila,že sa nedá odtočiť koliečko na navíjanie. Tak som stroj zabalila a šla som ho vrátiť,teda reklamovať. Po mesiaci som šla znova do nemenovaného hypremarketu a prevzala reklamáciu. O nejakom prezretí prípadne vyskúšaní recepčná nechcela ani počuť,vraj nie je na to prispôsobený pult. Tak som stroj vzala a doma...prekvapenie...odlomená patka..ktorá ani nebola pokazená..Jedna cesta ma stála 200korún,bola som tam dva krát, a keby som tam šla tretíkrát,aj tak by som zúrila pri nesprávnych dverách.Nechápem,ako sú prevádzané kontroly pre reklamáciách,keď sa takéto niečo môže stať a tiež prečo sa nesmie reklamovaný tovar prekontrolovať priamo v predajni.
tak tu ma napadla jediná odpoveď : lebo medveď
snáď nekypíš ako ten prdopeč?!

Nabudúce prídi na stretko k Pachovi, tam to vyventiluješ!
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je teraz online Liptáčik

Mńa nič nerozčúlilo, a hlavne nepotešlo. Som len smutná a tak trochu nešťastná. Pred dvomi dňami som spadla a výsledok? Zlomené zápästie na pravej ruke. Ruka je na 4-5 týždňov v sádre. A tak teraz ďatľujem do PC - veď hlava a ľavica sú zatiaľ OK a všetko mi to trvá stráášne dlho.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Liptáčik Pozri príspevok
Mńa nič nerozčúlilo, a hlavne nepotešlo. Som len smutná a tak trochu nešťastná. Pred dvomi dňami som spadla a výsledok? Zlomené zápästie na pravej ruke. Ruka je na 4-5 týždňov v sádre. A tak teraz ďatľujem do PC - veď hlava a ľavica sú zatiaľ OK a všetko mi to trvá stráášne dlho.
A to si do životopisu potom budeš môcť napísať, medzi osobné znalosti a zručnosti: ovládam desať aj päť prstovú hmatovú metódu písania na stroji

To budú kukať, čo to za génia ...

Hlavne skoré uzdravenie a čo najkratšiu rehabilitáciu
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mňa dnes zarmútilo, že česká koruna opäť posilnila..........

P.S.dcéra študuje v Čechách...
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Pobavilo ma:
Bola som sa trochu prejsť, zohriať sa (v budove je zima).
Vidím dvoch mužov, ako hĺbia dve jamy.
Dobrý deň! Čo tu bude?
Reklamácia, pani, reklamácia.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

ZDENIELA Pozri príspevok
Nóóó, lebo medveď ...
Tak toto je vrchol!

Furt ma niekto predbieha, alebi mi kradne myslienky!!
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Tanče Pozri príspevok
Tak toto je vrchol!

Furt ma niekto predbieha, alebi mi kradne myslienky!!

no, predstav si, čo si to dovoľujú.....?

Tanče, tvoje trefné pripomienky si vždy rada prečítam

len tak ďalej
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

cactus Pozri príspevok
no, predstav si, čo si to dovoľujú.....?

Tanče, tvoje trefné pripomienky si vždy rada prečítam

len tak ďalej


príspevok ocenili
Tanče ;


0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať