Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja som naťukávala telefónne číslo na klávesnici namiesto na mobile: chcela som telefonovať.... hihihi !
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
... ako tak čítam tie príspevky, tak ešte nie som až taký "závislák"
zatiaľ sa mi nič podobné nestalo
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dav Pozri príspevok
Upozorňujem všetkých, ktorí si ku PC nosia jedlo a nápoje, že môžu dopadnúť ako ja pred chvíľou. Pravá ruka na myši, oči prilepené na obrazovku, ľavá šmátrajúca smerom ku káve a orieškom. A ako to dopadlo? Ľavá ruka skončila v káve, mozog zaregistroval príjemné teplo, vydal povel prstom uchopiť oriešok, a keď sa prsty spojili vzájomne, zavelil očiam odlepiť sa od obrazovky a zistiť, prečo je v nádobe s orieškami teplo, mokro, a hlavne ani jeden oriešok.
Prajem vám príjemný závislácky víkend
No, to si aspoň nemala nijakú škodu, skôr úžitok, prstíky si si zohriala. Ja už som raz písala, že mi jedlo prihorelo, ale pred cca 2 týždňami išlo ku kontajneru hovädzie mäsko, aspoň mačičky si pochutili. Potom som si povedala, že už nebudem variť, ak zapnem počítač. No a niekto hore ma potrestal, dostala som hexenšús, tak som ani nevarila, ani nesedela pri PC.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Daví a už si si namáčala maslový rožtek do kávy, namiesto do jamíka-džemíka?..lebo ja áno, práve dnes, jasné,že káva skončila na novučkej klabosnici a jamík v káve...aaale, však je sobota...
..a ja sa teda najlepšie najem pri klabosnici..moja profesorka od počítačov nedovolí ani cukrík v puse, keď sme na pc...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tak prečo ju nepočúvaš, veď Ti chce len dobre, či?
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ja som si sladila kávu a kryštálový cukor mi spadol medzi písmenká na klávesnici. Tak som vzala vysávač, že to povysávam. Lenže som si povysávala aj Caps Lock a tak som sa musela hrabať v tom bordeli, aby som ho našla. Neveríte čo sa natrápite, kým nasadíte jedno písmenko do klávesnice !!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
No, to si aspoň nemala nijakú škodu, skôr úžitok, prstíky si si zohriala. Ja už som raz písala, že mi jedlo prihorelo, ale pred cca 2 týždňami išlo ku kontajneru hovädzie mäsko, aspoň mačičky si pochutili. Potom som si povedala, že už nebudem variť, ak zapnem počítač. No a niekto hore ma potrestal, dostala som hexenšús, tak som ani nevarila, ani nesedela pri PC.
..

..prosím teba, a za čo ťa potrestal?..neverím, že za to, že si nakrmila cicuše!..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Keď varím a idem PC, nesiem so sebou "minútky" nastavené na potrebný čas, aby mi nič neprihorelo.


hubata
Dnes, 11:50 AM
Ja som si sladila kávu a kryštálový cukor mi spadol medzi písmenká na klávesnici. Tak som vzala vysávač, že to povysávam. Lenže som si povysávala aj Caps Lock a tak som sa musela hrabať v tom bordeli, aby som ho našla. Neveríte čo sa natrápite, kým nasadíte jedno písmenko do klávesnice !!!!

Našťastie v tomto som poriadna, pri PC žiadne jedlo, žiadne pitie.
5 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Pepsi, no, za to nevarenie.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hubata, ja Ti verím, ja som tak dávala dokopy štyri klávesiky a nakoniec sa mi všetky nepodarilo dať poriadne( niektoré mali polámané pružinky) až to musel riešiť odborník za jurášiky, a to som len sekundičku zobrala oči, od vtedy dvojročnej vnučky. Myslela som, že malá ručička nemôže byť záškodnícká, ale nedomyslela som to.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj tak sme dobré....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aha..mne sa stratili reklamy...vraj server sa nenašiel..mohol by sa častejšie nenájsť!..
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Práve ma riadne najedovali čerstvé krtince v trávniku. Minulý týždeň som ich likvidovala (bolo ich 12) a pchala tam benzínové handričky, lenže minulý týždeň nemrzlo. A teraz je zem na kameň a ten krt si ani tak nedá pokoj. Že si rypák nenabije?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lavanda Pozri príspevok
Práve ma riadne najedovali čerstvé krtince v trávniku. Minulý týždeň som ich likvidovala (bolo ich 12) a pchala tam benzínové handričky, lenže minulý týždeň nemrzlo. A teraz je zem na kameň a ten krt si ani tak nedá pokoj. Že si rypák nenabije?
To nie je nič, ale nám krto veselo vrta aj keď mrzne. Musí to byť riadny valibuk.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Tweety Pozri príspevok
To nie je nič, ale nám krto veselo vrta aj keď mrzne. Musí to byť riadny valibuk.
Veď aj tu je zem zamrznutá a krtince sú čerstvé, včera ešte nič nebolo, keď som prišla. My ich tu musíme mať celú kolóniu, lebo rýpu nie iba u nás, ale aj u dolných a aj horných susedov vidím riadne Himaláje. A to máme po záhrade aj plašiče, aj pivové fľaše a aj PET fľaše na kolíkoch ponastrkávané hore dnom, takže to tu aj pri malom vánku buchoce a klepoce... Asi sú nahluchlé, či čo.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Určite by som uvítala prísnejšie tresty i keď trest nevráti život už nikomu.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...na Pereši zrána merali ...išiel som na chalupu ...pre ním je 100-ka , potom 80-ka a nakoniec 60-ka ...len som nohu z pedála položil dole / chválabožku / , predpisovo som šiel ...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lavanda Pozri príspevok
Práve ma riadne najedovali čerstvé krtince v trávniku. Minulý týždeň som ich likvidovala (bolo ich 12) a pchala tam benzínové handričky, lenže minulý týždeň nemrzlo. A teraz je zem na kameň a ten krt si ani tak nedá pokoj. Že si rypák nenabije?
Tweety Pozri príspevok
To nie je nič, ale nám krto veselo vrta aj keď mrzne. Musí to byť riadny valibuk.
Ste mi pripomenuli "Ľúbim ako krtko betón"
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lavanda Pozri príspevok
Práve ma riadne najedovali čerstvé krtince v trávniku. Minulý týždeň som ich likvidovala (bolo ich 12) a pchala tam benzínové handričky, lenže minulý týždeň nemrzlo. A teraz je zem na kameň a ten krt si ani tak nedá pokoj. Že si rypák nenabije?
Tweety Pozri príspevok
To nie je nič, ale nám krto veselo vrta aj keď mrzne. Musí to byť riadny valibuk.
Predstavte si pod tým krtkom to milučké zvieratko
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať