Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

zk24 Pozri príspevok
Podla mna je polahcujuca okolnost uz len to ze clovek musi ist na slovensky urad dva krat do tyzdna....

Nenavidim nase nekompetentne urady !!!
To by mi ani tak nevadilo,ze musim ist viac krat. Minule som bola ohladne jednej veci 7x !!! a z toho mi este 2x volala kratko po odchiode na mobil, ci sa nemozem vratit,lebo nieco zabudla a poplietla...

Ja len namozem pochopit ako dve pracovnicky rovnakeho uradu potrebuju kazda ine tlaciva! Jedna potrebuje 5 roznych potvrdeni zo zahranicia, druha ich vobec nepotrebuje...

a este jedna pikoska ...pri minulej navsteve ZP mi pani nasla nejaky rest z minulosti. Tak som si vypytala sek, ze to uhradim. Ale sumu mi tam nenapisala,len matne som si spominala, ze to bolo vyse 50€.
Ale nakolko som si napamatala presnu sumu, tak som dnes tu druhu pracovnicku poprosila o presnu sumu,ze to chcem uhradit. Ta mi vyratala sumu 16,30 !!!
prosila som ju,nech to este raz skontroluje, ze sa mi to nezda...ale vystavila mi sek na tych 16,30€, vraj to kontrolovala a je to spravne

Tak ja uz teda ozaj neviem, ci si tam udaje cucaju z prsta,alebo od coho zavisa iach poziadavky a vypocty...
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám niekedy pocit, že práva ruka nevie čo robí ľavá
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

este horsie!!!! ani prava nevie co robi prava , chi, chi
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

arizona
Stojim v rade, cakam ,v ruke vypisane tlacivo + jeden doklad (ktory som predpokladala, ze bude treba...)
Ked som konecne prisla na radu ,este som ani nestihla dokoncit vetu a "nevrla" pracovnicka na mna vysypala, co vsetko potrebujem(vseliake potvrdenia zo zahranicia) ,inak nevybavim...
Aj som sa snazila nieco opytat,ale bez sance, vybavovala uz pana za mnou...

Dnes som tam prisla znovu,hned rano,tichucko cakam pri jedinom funkcnom oknicku (aby som nevyrusila damy pri ostatnych zatvorenych okienkach ,popijajuce kavicku a milo sa usmievajuce do telefonov).
V rukach spokojne drzim vsetky "predpisane potvrdenia", este aj nejake navyse-ved co keby nahodou bolo treba....pridem na rad , ale natrafila som na inu pracovnicku.
Ta si vypytala odo mna jedno jedine tlacivo ( to,s ktorym som prisla pred tyzdnom) a hotovo, vybavene. Ked som jej nukala, ze mam aj dalsie, ani ich len nepozrela, vraj naco jej to je, ze to nepotrebuje!!!
Už neviem kde - písal som, že mnohé "učené a fundované" úradníčky (btw: žijúce z daní pracujúcich a zdieraných) sú tak múdre a odborne pripravené, že často ani nepoznajú zákony, ktoré by mali ovládať ako Otčenáš.
A otvárať viacej okienok, keď je nával? Preboha, len to NIE! Veď vznikne prievan, porosfukuje im tie tlačivá a formuláre (ktoré aj tak končia v archíve a sú často úplne zbytočné) a museli by to znova ukladať do "úhľadných" štósov. Veď občan počká, má času dosť po práci (a pretože po práci občana neúradujú, tak nech si vyberie dovolenku, aby to vybavil).
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Náhodou, ja som sa tam prihlásil...
no ak náhodou Ťa vyberú , keď si sa už prihlásil , tak ja si to len kvôli Tebe pozriem, ale iba keď dáš echo, že v tej a v tej časti budeš.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
no ak náhodou Ťa vyberú , keď si sa už prihlásil , tak ja si to len kvôli Tebe pozriem, ale iba keď dáš echo, že v tej a v tej časti budeš.
asi nevyberúúú...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
asi nevyberúúú...
nooo, tak potom šou pozerať nebudem. O nič neprídem.
Daj vedieť, keby niečo.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

JEDINY PROGRAM,KTORY MA PO DLHOOOM CASE POTESIL V TV...
ct1-FASACI A NEDVEDI V LUCERNE...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...mne včera prišiel oznam, že mám v Všeobecnej zdravotnej dlh za 3 mesiace v roku 1996...vtedy som sa prehlasovala do Dôvery, kontrolovali to dve,dlh nebol žiadny..a fčuľ?...po 15 rokoch!...aby som mala traumu...
...ešteže som ten papier otvorila až dnes ráno!...nestálo by im za to, že mi pokazili noc!...
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

pepsikova Pozri príspevok
...mne včera prišiel oznam, že mám v Všeobecnej zdravotnej dlh za 3 mesiace v roku 1996...vtedy som sa prehlasovala do Dôvery, kontrolovali to dve,dlh nebol žiadny..a fčuľ?...po 15 rokoch!...aby som mala traumu...
...ešteže som ten papier otvorila až dnes ráno!...nestálo by im za to, že mi pokazili noc!...

No, poteší. Snad ta suma neni vysoka. Mne takto poslali po asi 6 rokoch. Koncila som zivnost, dali mi potvrdenia ze mam vsetko uhradene, SP aj ZP. Nakoniec po 6 rokoch mi dosla vyzva na uhradu, ze dlhujem 512,- skk. Dlh vznikol z toho, ze som ako SZCO zaplatila vraj v jeden mesiac neskor ako som mala, tak mi nabehli za tych par dni uroky, par halierov, ale kedze som ich nikdy nevyplatila, lebo som vzdy platila presne kolko bolo treba, tak sa to za 6 rokov nazbieralo na 512.- skk.

Tak som to bola uhradit, a poslala som doporuceny list, ze ich ziadam o pisomne potvrdenie ze uz voci mne neeviduju nijake nedoplatky. A oni odpisali: "Tymto potvrdzujeme ze neevidujeme voci Vam nijake nedoplatky za obdobie 2000-2002. To vsak neznamena ze Vam v buducnosti nedoplatky za toto obdobie nevyrubime"
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no pekne...však ja im vyrúbim..zajtra...dočkajú sa!..
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Nie je to náhodou už premlčaná doba????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aký je ten život celá náhoda- keby človek stál len o pár metrov ďalej...-mala šťastie veľké Zuzana...
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Tak toto ma vie vždy tak vytočiť až hrôza ... Dobre platené miesta, zrejme po protekcii, kde zrejme vtedy nemali ani poňatia, čo je to saldo a párovanie platieb, keď po 15-tich rokoch toto dokazujú
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa potešilo, že konečne som dokončila posledné dph. Vždy prišla ešte nejaká fa, ináč už by to bolo dávno hotové.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Ja som od rána naštvaná, lebo som si dala Ibalgin 400 a nič nezabral-že vraj od bolesti....bolí ma ucho,sánka, hlava a už celý krk....neviem čo to je, či nejaký zapálený nerv, či sval, či čo....len dúfam, že to nebude cysta....už som to raz mala, no poviem vám, nič moc.....ááááuuuuu, bolí to ako.......A to mi doviezli akurát tovar, ktorý musím prebrať....brrrr....ked si pomyslím, že sa treba skláňať a vyberať z krabíc, už teraz ma to bolí viac.....asi mi dnes praskne hlava....A to my doviezli aj včera tovar, ktorý dnes dorábam....do kelu aj s etiketami, nechce sa mi ich lepiť....Bože a to ma čakajú 2 nové obrovské krabice......kto sa pridá pomôcť????
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

katarina.j Pozri príspevok
Ja som od rána naštvaná, lebo som si dala Ibalgin 400 a nič nezabral-že vraj od bolesti....bolí ma ucho,sánka, hlava a už celý krk....neviem čo to je, či nejaký zapálený nerv, či sval, či čo....len dúfam, že to nebude cysta....už som to raz mala, no poviem vám, nič moc.....ááááuuuuu, bolí to ako.......A to mi doviezli akurát tovar, ktorý musím prebrať....brrrr....ked si pomyslím, že sa treba skláňať a vyberať z krabíc, už teraz ma to bolí viac.....asi mi dnes praskne hlava....A to my doviezli aj včera tovar, ktorý dnes dorábam....do kelu aj s etiketami, nechce sa mi ich lepiť....Bože a to ma čakajú 2 nové obrovské krabice......kto sa pridá pomôcť????
Katarínka, daj pozor, môže to byť aj trojklanný nerv, poznám to.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Kvaka Pozri príspevok
Katarínka, daj pozor, môže to byť aj trojklanný nerv, poznám to.
Ozaj a čo to obnáša? to neviem....ale už po dvoch týždnoch trápenia mi snád vyjde čas skočiť k lekárke zajtra....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

katarina.j Pozri príspevok
Ozaj a čo to obnáša? to neviem....ale už po dvoch týždnoch trápenia mi snád vyjde čas skočiť k lekárke zajtra....
Sme to trochu riešili v téme zdravie, môže byť aj z krčnej chrbtice, k lekárovi choď. A zatiaľ si to drž v teple.
0 0
Klimentová Viera Klimentová Viera

Klimentová Viera je offline (nepripojený) Klimentová Viera

Dnes je akýsi zlý deň. Stalo sa mi, že som nečakane skončila pod stolom. Otáčavá stolička s piatimi ramenami sa podo mnou zlomila (dokonca dve ramená). Nemám síce nadváhu, ale možno sa podlomila pod mojimi starosťami, či ako "predzvesť", ako sa hovorí, že sa podo mnou trasie stolička, nuž a ona sa rovno zlomila.
Rozčuľuje ma už od rána, že nemôžem odhlásiť v SP zamestnanca. Nie a nie sa tam dostať, a keď sa mi to už raz podarilo, tak mi ukázalo, že vraj ani prihlásený nie je. (Doklad v prehľade však hovorí o niečom inom.) Teraz mi už hodinu prikazuje čakať. A ja teda čakám. Mám problém so SP len ja, alebo aj niekto z vás?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať