Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

sito Pozri príspevok
Zdenka, máš pravdu. Dedo mi hovoril, neviem od koho to mal? Že reťaz je tak pevná, ako je najpevnejší, najslabší článok, reťaze. Ešte nie som dedo, ale musím mu dať za pravdu.

A čo reťazce? Ak sa roztrhá, už sa netrhá! Kto?

Na čom ľuďom záleží? Na právach. Ešte, že máme možnosť si zvolili, TÝCH, ktorí nám ich v priebehu štyroch rokoch môžu zmeniť v prospech najslabšieho článku. Záleží im na najslabšom?

V jednej pesničke sa spieva "Krásne je žiť ...
No tak to mi teda prezrad,ktorí sú to.Alebo zakladáš novú stranu a hľadáš voličov?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

to BILLA ,
je to obchod pre "horných 10 000 "

najdrahší market z najvyššími cenami.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

verkaz Pozri príspevok
Máš aj takú skúsenosť, že v niektorom obchode ťa nechceli ošmeknúť?

Mňa dnes potešil môj dobrý skutok. Prispela som finančne na operáciu zraneného psíka z útulku.
Už vidím niektoré odozvy (prečo pes a čo deti).
Podľa svojich možností som prispievala a prispievam aj deťom a rôznym nadáciám. Ale stretla som sa už aj s podvodníkmi, ktorí si zavesia buksičku, prilepia obrázok dieťaťa a pýtajú príspevok pre neho. Týmto už nedávam nič.

Teraz som sa rozhodla tak aj preto, že mu úraz spôsobil človek.
Verkaz, máš moju úplnú podporu, ja tiež tak robím. Prispievam najmä na postihnuté detičky, ale aj na psíkov, ako kedy, a ako mi to dá.
4 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Indeed Pozri príspevok
to BILLA ,
je to obchod pre "horných 10 000 "

najdrahší market z najvyššími cenami.
A este aj parkovisko maju spoplatnene. Neviem ako v inych mestach, ale v Martine stoji hodina parkovania pred Billou za jedno euro.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

..mňa teda "potešil" včera jeden operátor .. mám nejaké klubové body - a chcela som to všetko jednorázovo poslať na Dobrého anjela .. aj s tým majú problém
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Včerajšok som si "užil".....................teraz neviem , či tie úvodzovky pasujú vôbec ...

Na chalupe som sa realizoval trošička ...vždy je čo robiť ...

V noci , pred spaním ...okolo tej 02,00 som ešte von vyšiel nadýchať sa mrazivého vzduchu ...potôčik zurčal svojimi tóninami , prerušoval pukot ohňa v kachliach ...

Pozrúc na oblohu , v krátkom slede preleteli tri jasné body neskutočnou rýchlosťou ..." padali hviezdy "...
Zaľahnúc som si aj tri želania v duchu prial ...

P.S.:
Dnes pokračujem v bohumilej činnosti ...nádherne je vonku ...
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tiež nakupujem v Bille keď vyslovene musím, alebo ak tam majú to čo nekúpim v Lidl, ja si osobne myslím že asi Kaufland vedie.
neviem prečo má Billa takú cenovú politiku akú majú zelenina a ovocie inak aj v Rakúsku je Billa drahá teda aspoň pre mňa.tam je to super v Lidl všetko lacnejšie, alebo rovnaké a tovar je pre západný trh. poprípade aj iné výrobky majú hlavne syry a údeniny.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
[QUOTE=Oliwa;1635803]
katarina.j Pozri príspevok
Stačí si prečítať Stankove príspevky na túto tému...
Alebo preháňa, alebo malý nie je jeho...
To bol len fóóóóŕ.
Že by bol po Tebe, s tou variantou som akosi nepočítala...
Ale u nás je to tiež tak - teda že deti sú po mne...
Manželove vysvedčenia nikto nikdy nevidel...:
No všetko nestíham čítať, aj mna niektoré veci vedia vytočiť, ale čo už....No to, že je jeho sa nedá ani zaprieť-tá podoba je až neuveriteľná....gény sú gény-nepustia....No aj ja som rada, že sú-teda budu po mne asi...a manželove vysvedčenia som videla, ale tiež ich radšej pred detmi nevytiahnemistota gulomet, nech si neberu prikladtak napokon som rada, že deti aspon niečo maju po mne
Že by bol po Tebe, s tou variantou som akosi nepočítala... vidíš, tak varianta sa našla....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
tiež nakupujem v Bille keď vyslovene musím ja len keď 3/4 chce niečo konkrétne, alebo ak tam majú to čo nekúpim v Lidl ten mi zase pripomína sklad, ja si osobne myslím že asi Kaufland vedie.
neviem prečo má Billa takú cenovú politiku akú majú zelenina a ovocie inak aj v Rakúsku je Billa drahá teda aspoň pre mňa.tam je to super v Lidl všetko lacnejšie, alebo rovnaké a tovar je pre západný trh. poprípade aj iné výrobky majú hlavne syry a údeniny.
Vyjadril som sa, ale doplním: Billu obchádzam - vysoké ceny, slabý výber (s ňou som mal zlé skúsenosti, keď bola supermarketom, potom skončila, aby sa po niekoľkých rokoch opäť vrátila - lenže politika rovnaká), Lidl má niektoré veci celkom dobré, lenže označovanie tovarov cenovkami - kapitola sama o sebe - neprehľadné, nemožnosť overiť ceny, Kaufland - pre mňa priďaleko, i keď tam tiež majú dobré veci a v poslednej dobe sa tam zlepšil prístup k zákazníkom, ale len trocha. Takže pre mňa je najvýhodnejšie chodiť do Tesca, i keď to tiež nie je ideál, ale je tam lepší prehľad v tovaroch, možno overiť ceny, netlačí sa tam toľko ľudí (viac priestoru pre zákazníkov).
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft Pozri príspevok
Vyjadril som sa, ale doplním: Billu obchádzam - vysoké ceny, slabý výber (s ňou som mal zlé skúsenosti, keď bola supermarketom, potom skončila, aby sa po niekoľkých rokoch opäť vrátila - lenže politika rovnaká), Lidl má niektoré veci celkom dobré, lenže označovanie tovarov cenovkami - kapitola sama o sebe - neprehľadné, nemožnosť overiť ceny, Kaufland - pre mňa priďaleko, i keď tam tiež majú dobré veci a v poslednej dobe sa tam zlepšil prístup k zákazníkom, ale len trocha. Takže pre mňa je najvýhodnejšie chodiť do Tesca, i keď to tiež nie je ideál, ale je tam lepší prehľad v tovaroch, možno overiť ceny, netlačí sa tam toľko ľudí (viac priestoru pre zákazníkov).
No vidíš, ja som zas na prvom mieste vylúčila Tesco. U mňa je na prvom mieste Carrefoure, potom Kaufland, Lidl(na začiatku som sa mu vyhýbala, jak čert krížu), ale terazky sú tam dobre tovary, hlavne vždy čerstvá zelenina, ovocie, aj potraviny, o cene ani nehovorím. A také lahôdky ako sušená šunka, mozarela,... inde za také dobré ceny nekúpim.
Naposledy upravil Tweety : 29.01.11 at 16:01
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
No vidíš, ja som zas na prvom mieste vylúčila Tesco. U mňa je na prvom mieste Carrefoure, potom Kaufland, Lidl(na začiatku som sa mu vyhýbala, jak čert krížu, ale terazky sú tam dobre tovary, hlavne vždy čerstvá zelenina, ovocie, aj potraviny, o cene ani nehovorím. A také lahôdky ako sušená šunka, mozarela,... inde za také dobré ceny nekúpim.
presne ako ja a ešte spomínaš aj moje obľúbené mňamky
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
presne ako ja a ešte spomínaš aj moje obľúbené mňamky
AK mňamky, tak ešte pridám, marcipán Favorini, a iné dobrotky, napr. sušené banány, papája, mango...., mandle v čokoláde, v kokose....to sa nedá ani opísať.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
AK mňamky, tak ešte pridám, marcipán Favorini, a iné dobrotky, napr. sušené banány, papája, mango...., mandle v čokoláde, v kokose....to sa nedá ani opísať.
ja som ešte v Rakúskom Lidli, /pre tých čo sú bližšie/ už dávnejšie objavila vianočku s kúskami čokolády -nenormálne hebučká /600g/ je mäkučká po celú dobu spotreby 2,19e.nechápem čo bráni k tomu aby ju mali aj u nás. a naša obľúbená mozarella je tam za 0,55e mimo akcie
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa tu na Porade baví jeden nový člen, ktorý sa podpisuje takto...



S pozdravom miroslavv student prava (berte to na zretel mozem sa mylit)


- nieje to zlaté ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ja som ešte v Rakúskom Lidli, /pre tých čo sú bližšie/ už dávnejšie objavila vianočku s kúskami čokolády -nenormálne hebučká /600g/ je mäkučká po celú dobu spotreby 2,19e.nechápem čo bráni k tomu aby ju mali aj u nás. a naša obľúbená mozarella je tam za 0,55e mimo akcie
Lujza, pretože v každom reťazci u nás máš iný( a to menej kvalitný ) tovar ako v Rajchu- Oni sú zóna 1 a Slovensko tuším zóna 3( to výrobcovia vedia,čo to znamená)

Dokonca aj televízor zn. čo ja viem Sony- je úplne iný Sony ako Sony v Rakúsku...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lujza, pretože v každom reťazci u nás máš iný( a to menej kvalitný ) tovar ako v Rajchu- Oni sú zóna 1 a Slovensko tuším zóna 3( to výrobcovia vedia,čo to znamená)
To je síce pravda, iný tovar sa vyrába na západ, a iný na východ, jednoducho, nedá sa svietiť.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa tu na Porade baví jeden nový člen, ktorý sa podpisuje takto...



S pozdravom miroslavv student prava (berte to na zretel mozem sa mylit)


- nieje to zlaté ?
Stanislav tu je už teraz viac takýchto členov a členiek, tento teda ani
v podstate nevie, či to právo študuje. Ale najlepšie je to, že keď zadajú otázku, tak sa odpovede od nich odrážajú a robia si z nás " slušnú srandu ". No a veru niekedy to má aj od tej slušnej ďaleko.
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A ešte k Lidlu- ja som tiež zo začiatku na nich škaredo zazeral a vravel o nich, že sú taký odpadový obchod-ale postupom času som zmenil názor a už aj ja tam občas zbehnem- mne sa tam najma páči to české mliečko a smotana a pod. , tá mlékárna Kunín je špičková mliekareň...

Ale na druhej strane sa tam vyhýbam tým geneticky upraveným výrobkom a tých majú v Lidli docela požehnane...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok

To je síce pravda, iný tovar sa vyrába na západ, a iný na východ, jednoducho, nedá sa svietiť.
je tragédia,ale je to tak. kupujem v lidl omáčku na cestoviny v skle-bazalková/rajčinová/ fakt veľmi dobrá, keďže v Rakús stojí 0,88e a u nás nejakých cca. 1,30e alebo aj viac tak ju kupujem už len tam.raz mi môj chlap hovorí ty počúvaj tá omáčka je nejaká iná/sú v nej kusy rajčín/ ako tá od nás, hneď som mala nervy, že zas ide niečo obrblávať, veď je tá istá ten istý výrobca nemôže byť iná, ale môže. minule som sa pozerala pre aký trh je a je pre A/DE/CH
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
je tragédia,ale je to tak. kupujem v lidl omáčku na cestoviny v skle-bazalková/rajčinová/ fakt veľmi dobrá, keďže v Rakús stojí 0,88e a u nás nejakých cca. 1,30e alebo aj viac tak ju kupujem už len tam.raz mi môj chlap hovorí ty počúvaj tá omáčka je nejaká iná/sú v nej kusy rajčín/ ako tá od nás, hneď som mala nervy, že zas ide niečo obrblávať, veď je tá istá ten istý výrobca nemôže byť iná, ale môže. minule som sa pozerala pre aký trh je a je pre A/DE/CH
Lujza, kam chodíš do raichu na nákup? Niekedy by sme mohli ísť aj spolu- ja už manželke to rok spomínam, že by sme tam mohli ísť...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať