Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Menate obavy, ze tato tema bude uzavreta ako VYRIESENE ? Mne sa to pri podobnych nazoroch, ake sa tu pretriasaju teraz, nedavno stalo.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Jedna vec je istá:

DOBRE UŽ BOLO!



Najhoršie na tom všetkom je asi to,že na túto sk.....ú dobu budeme raz spomínať ako na STARÉ DOBRÉ ČASY.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ze by sme speli k este horsim casom? Ani nestras.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
durisovad Pozri príspevok
Predpokladam, ze eutanazia bude hradena zo zakladneho poistenia.
Bezplatný bude iba recept, príbuzní doplatia za "úkon".
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

durisovad Pozri príspevok
Ze by sme speli k este horsim casom? Ani nestras.
Nie to je odmena za to že prehrali voľby a ukážka možností ak majú veľkú moc.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Nie to je odmena za to že prehrali voľby a ukážka možností ak majú veľkú moc.
Keby Sulík neoklamal homosexuálov a feťákov,tak by mal možno 5 % a samozrejme u Mostu-Híd ( či ako sa volajú) zabrali Maďari...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Hej, vy mladenci, ta radšej pozrite na reprízu Silvestra na jednotke, to je lepšia zábava.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A ešte mi nejde do hlavy jedna vec- pán minister soc. vecí a rodiny voľakedy podnikal v radení ľuďom ako získať napr. čo najvačšiu materskú, ako ušetriť na odvodoch a podobne a bol mi za to dosť sympatický, že vlastne pomáhal ľuďom, fakt som ho mal rád, ale ako može nastať u človeka totálny ale totálny obrat, že zrazu ide tieto diery plátať a pod.?- zrazu úplny obrat v myslení- doteraz som to nepochopil...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Hej, vy mladenci, ta radšej pozrite na reprízu Silvestra na jednotke, to je lepšia zábava.
Není tam Martinka...,takže ma to nebaví...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

ilona Pozri príspevok
Stanislav, toto si mi tak odpísal,ako keby som ja niekedy s touto vládou súhlasila. ..a ja si myslím že je to len začiatok,najviac sa asi bojím,čo dorobia v zdravotníctve,lebo reči pána ministra naháňajú hrôzu.
Tazko to moze byt horsie ako teraz.Nejake pravidla by bodli.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ešte mi nejde do hlavy jedna vec- pán minister soc. vecí a rodiny voľakedy podnikal v radení ľuďom ako získať napr. čo najvačšiu materskú, ako ušetriť na odvodoch a podobne a bol mi za to dosť sympatický, že vlastne pomáhal ľuďom, fakt som ho mal rád, ale ako može nastať u človeka totálny ale totálny obrat, že zrazu ide tieto diery plátať a pod.?- zrazu úplny obrat v myslení- doteraz som to nepochopil...
Hacker je najlepší správca siete,to už zopár bánk pochopilo.Neboj,príde nejaký další kockáč a najde diery v zákonoch,poradí...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok
A ešte mi nejde do hlavy jedna vec- pán minister soc. vecí a rodiny voľakedy podnikal v radení ľuďom ako získať napr. čo najvačšiu materskú, ako ušetriť na odvodoch a podobne a bol mi za to dosť sympatický, že vlastne pomáhal ľuďom, fakt som ho mal rád, ale ako može nastať u človeka totálny ale totálny obrat, že zrazu ide tieto diery plátať a pod.?- zrazu úplny obrat v myslení- doteraz som to nepochopil...
Stano, fakt treba chápať a nie chrápať! Aj minister sociálnych veci, bývalý. Povedal, je to noha, aj keď pod kolenom, už nie je noha, ale len pod kolenom, tak že je to zdravá noha.

Skúsil si to, ako je byť bezdomovcom na 48 hodín, ale s dvoma nohami a jednou hlavou. Môže pochopiť skutočnosť hlava, ktorej nie je treba nôch? Iných? Svoje potrebuje?

A kto mu radil?

Kto ho volil? Alebo na ministerstvo dosadil?

S podporou zajaca, spravili aj zo zdravého, pajáca.

Oškrábať, odrbať, národ sa vždy komusi vypláca.

Kto na to dopláca?
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
durisovad Pozri príspevok
Menate obavy, ze tato tema bude uzavreta ako VYRIESENE ? Mne sa to pri podobnych nazoroch, ake sa tu pretriasaju teraz, nedavno stalo.
..



...neboj, mojuško, túto kaviareň nezrušia...lebo vynáša...a táto zatiaľ vynáša viac, než celý hotel dokopy...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...vstanem z postele o pol tretej, lebo som za nijakovsky nemohla uložiť..sadnem k počítaču, mrknem na poradu, pokukám čo je nové...a v tom tichu nočnom môj antivirák zahučí ako ponorka, keď klesá do mora,na sklo vyletí tabuľa ako dom, vraj nebezpečenstvo vírusu, podvodná stránka či čo to tam bolo!!!...tak som sa zľakla,že som na seba vyliala skoro celú kávu.....a antivirák pokračoval-vraj treba niečo a neviem čo, tak som odklikla a on začal s upratovaním...ja som mu povedala, že je sprostejší, ako ja, keď maká aj po polnoci, v čase nočného kľudu,ale nedal sa!..pucoval a pulíroval, našiel nejaké poškodené súbory,tie pošli a potom, asi po hodine si odfúkol a kázal sa vypnúť...
..som s ním spokojná, páči sa mi, že kvoli upratovaniu nepozná dňa ani noci...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a dnes sa mi páči, že porada fičí ako nová, stránky sú bleskove na skle..neviem, čím sa to stalo,možno aj tu niekto upratal...alebo tá baba v mojom dodávateľovi pochopila, že ak to, čo je pokazené od nich, nedá do poriadku s rýchlosťou blesku, bude zle!..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Prichádza k nám dobrá správa, Radičová rozumy dáva


>


> Občania, voliči, páni a paničky,

> ja premiérka Tejto krajiny, nesiem Vám balíčky.

> Aby ste vedeli "ja" a nikto iný,

> zodvihnem k nebesiam ceny elektriny.

>

> Aby ste videli ako sľuby plním,

> drahším bude pre Vás preto aj zemný plyn.

> Ďalšiu dobrú správu oznamujem skromne,

> zvýšim Vám viackrát ceny za nájomné.

>

> A ďalší balíček prikladá ona k tomu,

> drahšie budú veru, ceny telefónu.

> Darčeky rozdáva takmer pre každého

> a zvyšuje ceny vodného - stočného.

>

> Občania, občianky, dajte svoje zlatky,

> veď Vám podvýšim dane aj poplatky.

> Len teraz prídete do raja svetského,

> keď Vám podvihneme ceny cestovného.

>

> Ivetka sa chvastá, robíme pokroky,

> veď som Vám zvýšila aj ceny za lieky.

> Jednu "dobrú správu" vymieňa za inú,

> podvihne ceny nafty aj benzínu.

>

> Koncom roku 201 1 , budeme volať na slávu,

> lebo Ivetka nám prinesie ďalšiu "dobrú správu".

>

> Vypne hruď svoju, naberie druhý dych,

> spoplatní aj vzduch a bude radosť žiť.
2 0
zilbar zilbar

zilbar je offline (nepripojený) zilbar

Dnes mi urobil "príjemné nedeľné ránko" list z poisťovne, kde som mala havarijnú poistku na auto, ktoré som vzala na leasing kvôli svojej práci. Totiž pred cca mesiacom mi na ňom po dvoch mesiacoch, keď ako fungl-nové vyšlo z predajne, urobila totálnu škodu jedna vodička, kde bolo policajtmi zistené totálne zavinenie. Z auta, ktoré malo v novembri hodnotu 10500 E sa po dvoch mesiacoch stalo auto s hodnotou 9000 E. Keď od toho ešte odrátame odpredaj zvyškov, havarijnú poistku za CELÝ ROK dopredu atď atď... vyšlo, že poisťovňa zaplatí leasingovke cca 6000 e. Keďže ja som dala akontáciu 2200E, plus dve splátky po cca 220 E, vyšlo krásne, že mám doplatiť 2500 E za auto, ktoré nemám a ktoré mi rozbila nejaká krava kvôli svojej nepozornosti. Mesačnú PNku po čelnej zrážke, ani ušlú mzdu do toho nerátam, ani ju od nej nechcem. Len už leasingovke fakt nemám z čoho zaplatiť, keďže som ešte stále PN... banánová republika. Najhoršie asi dopadne fakt ten, kto je na Slovensku opatrný a poctivý. "Vivat Slovakia"!!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zilbar Pozri príspevok
Dnes mi urobil "príjemné nedeľné ránko" list z poisťovne, kde som mala havarijnú poistku na auto, ktoré som vzala na leasing kvôli svojej práci. Totiž pred cca mesiacom mi na ňom po dvoch mesiacoch, keď ako fungl-nové vyšlo z predajne, urobila totálnu škodu jedna vodička, kde bolo policajtmi zistené totálne zavinenie. Z auta, ktoré malo v novembri hodnotu 10500 E sa po dvoch mesiacoch stalo auto s hodnotou 9000 E. Keď od toho ešte odrátame odpredaj zvyškov, havarijnú poistku za CELÝ ROK dopredu atď atď... vyšlo, že poisťovňa zaplatí leasingovke cca 6000 e. Keďže ja som dala akontáciu 2200E, plus dve splátky po cca 220 E, vyšlo krásne, že mám doplatiť 2500 E za auto, ktoré nemám a ktoré mi rozbila nejaká krava kvôli svojej nepozornosti. Mesačnú PNku po čelnej zrážke, ani ušlú mzdu do toho nerátam, ani ju od nej nechcem. Len už leasingovke fakt nemám z čoho zaplatiť, keďže som ešte stále PN... banánová republika. Najhoršie asi dopadne fakt ten, kto je na Slovensku opatrný a poctivý. "Vivat Slovakia"!!!
A pritom stačilo poistku uzavrieť aj s Gap- kom( finančnou stratou), zaplatiť nejakých 150 eur navyše a poisťovňa by vyplatila rovných 10 500 eur, pričom by nešla dole ani spoluúčasť, ani vrak ,proste nič- plnenie by bolo vo výške novej ceny auta...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...zilbar a horšie, ako tvoje trápenie, je to, že sa nikde pravdy nedovoláš...môžeš vysvetľovať a apelovať, koľko chceš..nuž, sme na Slovensku...hrúza!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja som tú poradu asik prechválila..ani to sa neoplatí...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať