Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Tešíme sa spolu s Tebou a prajeme Ti príjemný liečebný pobyt.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ďakujem, no nie je to liečebný pobyt, ale nemocničný.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

ondrejvla Pozri príspevok
Ďakujem, no nie je to liečebný pobyt, ale nemocničný.
Vlastička ale my všetci veríme že sa zmení na liečebný
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

ondrejvla Pozri príspevok
Ďakujem, no nie je to liečebný pobyt, ale nemocničný.
My to berieme, ako liečebný úsmev, úsmev, úsmev.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
Kazu...to bolo zákerné ale výstižné...
No vieš, zlomyselného smajlíka som nenašla a vyvaľuje mi to bok, keď vidím ako "objavili Ameriku" a našli riešenie pre Nováky.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu,pre Nováky sa nič lepšie nenájde,pokiaľ to bude musieť zaplatiť štát a myslím si ,že je to "horúci zemiak"..bude sa pohadzovať dovtedy,pokiaľ nevychladne..veď predsa niekto (myslím, že to bol terajší riaditeľ vojenského závodu v Novákoch a opravte ma,prosím,ak sa mýlim) povedal včera v správach,že riziko práce je vždy a vždy sa môže niečo stať...tak prečo vyhadzovať peniažky,treba dúfať,že sa nič nestane,to vyjde lacnejšie.
Mňa by len zaujímalo,prečo Hlavná banská záchranná stanica je v Prievidzi a nie v Novákoch,takpovediac na tvare miesta,najbližšie pri rizikových prevádzkach,iba niekoľko sto metrov k baniam i k Doline.Je pravda,že záchranári vyrážajú okamžite a rýchlo,ale je to predsa len 12 km,12 minút,nepočítane sekúnd...a každá sekunda je život.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tie nafukovacie kolesá by pre Rudno boli iba na srandu. Raz som sa spýtala akú záchrannú techniku by použili hasiči, keby sa hrádza v Rudne pretrhla. Odpoveď bola, že žiadnu, lebo na Sučianskom majeri by bola výška vody 8 metrov a nebolo by čo zachraňovať. Tak preto dali tú rýchlu do Novák, že možno im by natieklo menej vody a skôr by pred ňou utiekli. A prečo je hlavná banská záchranná stanica v Prievidzi? Myslím si, že asi za to, že baňa je aj v Handlovej, v Cígli, v Novákoch a tiež robia záchranné akcie podľa potreby aj v iných baniach. Takže sú niekde v strede.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pre menej znalých - Sučiansky majer to je tam, kde je to Bistro Majer - kde sa z rudňanskej doliny vchádza na hlavnú trasu v smere do Novák a Bánoviec nad Bebravou. A čo sa týka rizika práce v nováckej doline? Robila som tam tiež asi štyri roky a po jednom menšom probléme so strojom som sa rozhodla odísť. Už vtedy som prehlásila, že nemienim ísť hore umývať okná. Žiaľ, dve z tých čo to neprežili boli moje kamarátky a kedysi som s nimi robila. Tá práca bola vždy a určite aj je a aj bude riziková. Našťastie som odtiaľ zavčasu odišla.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

wagner Pozri príspevok
Pre menej znalých - Sučiansky majer to je tam, kde je to Bistro Majer - kde sa z rudňanskej doliny vchádza na hlavnú trasu v smere do Novák a Bánoviec nad Bebravou. A čo sa týka rizika práce v nováckej doline? Robila som tam tiež asi štyri roky a po jednom menšom probléme so strojom som sa rozhodla odísť. Už vtedy som prehlásila, že nemienim ísť hore umývať okná. Žiaľ, dve z tých čo to neprežili boli moje kamarátky a kedysi som s nimi robila. Tá práca bola vždy a určite aj je a aj bude riziková. Našťastie som odtiaľ zavčasu odišla.
Bistro Majer? To sú tie dve pizzerie vedľa seba vľavo pred tým kopcom do Novák? No to tuším budem chodiť cez Žilinu. Vyzerá to tak, že diaľnica bude vyššie ako vodná nádrž Hričov
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ano, tie dve pizzerie pred kopcom do Novák. Ale neboj sa, zatiaľ vraj nie je dôvod na roztrhnutie hrádze. Aj keď človek nikdy nevie. Stačí malé zemetrasenie, a nevieme čo sa môže stať. Buďme optimisti, dúfajme, že sa to nikdy nestane.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Priateľ sa bol informovať v DSS prečo má na dôchodkovom účte nižší zostatok ako mal v decembri 2007. Z DSS ho poslali na soc. poisťovňu, aby zistil, či mu príspevok odvádzajú. "Milá" pani na SP povedala, že hádam ich nechce obviniť, že by mu príspevky neodvádzali, že ona robí výkazy a nemá čas sa venovať jemu. Vraj ak si riadne platí odvody, oni majú 45 dní na poslanie príspevku.... Fajn beriem, ale ako môže normálny človek vedieť, aké majú oni lehoty...... Vrie to vo mne.....
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

ZuzanaP Pozri príspevok
Priateľ sa bol informovať v DSS prečo má na dôchodkovom účte nižší zostatok ako mal v decembri 2007. Z DSS ho poslali na soc. poisťovňu, aby zistil, či mu príspevok odvádzajú. "Milá" pani na SP povedala, že hádam ich nechce obviniť, že by mu príspevky neodvádzali, že ona robí výkazy a nemá čas sa venovať jemu. Vraj ak si riadne platí odvody, oni majú 45 dní na poslanie príspevku.... Fajn beriem, ale ako môže normálny človek vedieť, aké majú oni lehoty...... Vrie to vo mne.....
To je naša štátna správa .
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ja som sa dnes nahnevala sama na seba. Tak si predstavte, že som omylom zaslala jedno DP DPH nie na daňový úrad ale na adresu klienta. Akože odosielateľ a adresát je jedej a ten istý: Takže klientovi sa to samozrejme vrátilo a na DÚ sa to nedostalo.
To sa mi ešte nikdy nestalo, mrzí ma to o to viac, že sa jedná o nového klienta. Samozrejme, že 2000,-- pokutu mu uhradím ale tá ostuda...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

cloe Pozri príspevok
Ja som sa dnes nahnevala sama na seba. Tak si predstavte, že som omylom zaslala jedno DP DPH nie na daňový úrad ale na adresu klienta. Akože odosielateľ a adresát je jedej a ten istý: Takže klientovi sa to samozrejme vrátilo a na DÚ sa to nedostalo.
To sa mi ešte nikdy nestalo, mrzí ma to o to viac, že sa jedná o nového klienta. Samozrejme, že 2000,-- pokutu mu uhradím ale tá ostuda...
Myslím že každý rozumný klient to musí v tomto chaotickom uzávierkovom období pochopiť
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
katkaj Pozri príspevok
Myslím že každý rozumný klient to musí v tomto chaotickom uzávierkovom období pochopiť
No, klient sa tomu smial, ale už mám ten blbý pocit, že sa na mňa nemôže spoľahnúť. Veď vieš...
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

cloe Pozri príspevok
No, klient sa tomu smial, ale už mám ten blbý pocit, že sa na mňa nemôže spoľahnúť. Veď vieš...
Viem si to predstaviť ale pokiaľ to klient zobral s humorom tak sa netráp. Veď mu budeš svojou prácou dokazovať že sa môže na teba spoľahnúť.
Musíš si povedať že pokiaľ sa len toto stalo tak je to ešte stále v poriadku
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Niekde som čítala,že všetko,čo prichádza,prichádza z nejakého dôvodu.
Ku mne z nejakého dôvodu prišiel "arab".Votrel sa do môjho ICQ a ono od radosti začalo písať sprava doľava. A nikto nevie,ako ho odtiaľ vypratať.Len ten dôvod keby som vedela,avšak nedá sa s ním dohovoriť.Veru neviem,či som rozčúlená, alebo spokojná,že zas mám niečo,čo nemá hocikto.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Dobré ráno..ak by náhodou niekoho rozčúlilo ICQ,ktoré si zmyslí písať opačným smerom,tak,ako to moje,tak posielam riešenie...treba stlačiť ĽAVÝ CTRL + PRAVÝ SHIFT a je to zas ,ako má byť..
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
Niekde som čítala,že všetko,čo prichádza,prichádza z nejakého dôvodu.
Ku mne z nejakého dôvodu prišiel "arab".Votrel sa do môjho ICQ a ono od radosti začalo písať sprava doľava. A nikto nevie,ako ho odtiaľ vypratať.Len ten dôvod keby som vedela,avšak nedá sa s ním dohovoriť.Veru neviem,či som rozčúlená, alebo spokojná,že zas mám niečo,čo nemá hocikto.
pepsikova Pozri príspevok
Dobré ráno..ak by náhodou niekoho rozčúlilo ICQ,ktoré si zmyslí písať opačným smerom,tak,ako to moje,tak posielam riešenie...treba stlačiť ĽAVÝ CTRL + PRAVÝ SHIFT a je to zas ,ako má byť..
fakt, zaujímavé.
Ako sa také niečo môže stať?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ja dnes od rana "bojujem" s nepriaznou osudu a t.j. blbne mi internet, takze musim pracovat s pomalym pripojenim a na PC kde vsetko v inom jazyku, aj ine vonkajsie oznacenia na klavesnici.. chrozne.. asi by som dnes nemala absolutne nic robit este sa mi udeje cosi vazne ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať