Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.topky.sk/cl/10/1228810/Uk...nie-su-trestne


..ani sa mi veľmi nechce čítať správy..lebo tu už nikto nič negarantuje, v tomto štáte...prepitý ha*zlík si môže dovoliť všetko, lebo je poslanec...ani ma inak nič nes**rie v tomto štáte
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Marína

Marcelino, to bola otázka, či azda konštatovanie?!

----------

Vidíš Marína, ééé, aj Ty si v rozpakoch?

Nie som proti pokroku, ale spraviť krok späť, nie je pokrok. Ustúpiť o krok môže byť pokrok, ale len o krok. Ak o viac krokov, už to je útek.

Kam uteká porada?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
...he ...

Dočkaj hlasu , ako husa klasu ...
Príde na psa mráz ...
Nehovor hop , pokiaľ nepreskočíš ...
nemalo byť času? či?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

hnedoočka Pozri príspevok
nemalo byť času? či?
</ Jasné, že malo...O hlase je iné príslovie: Hlas ľudu, hlas boží... lenže nikto nás nepočúva...
Už aj pán minister sú proti nám...
Včera Jan Kraus vo svojej talkshow hovoril, ako si českí páni poslanci chceli zo solidarity k plebsu kozmeticky znížiť svoje platy. Odhlasovali si nejaké úpravy v paušálnych náhradách a výsledok je, že im to mesačne hodí cca o 20 tisíc menej. A teraz sa čudujú...Dvihli ruky a nedomysleli dôsledky... U nás sa také niečo nedá? Myslím tie poslanecké platy, lebo dôsledky ich rozhodnutí už cítime všetci...
Naposledy upravil Oliwa : 16.02.11 at 07:21
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

V Bratislave iná poľadovica-to zasa bude kopu rúk a noh dolámaných...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Oliwa Pozri príspevok
</ Jasné, že malo...O hlase je iné príslovie: Hlas ľudu, hlas boží... lenže nikto nás nepočúva...
Už aj pán minister sú proti nám...
Včera Jan Kraus vo svojej talkshow hovoril, ako si českí páni poslanci chceli zo solidarity k plebsu kozmeticky znížiť svoje platy. Odhlasovali si nejaké úpravy v paušálnych náhradách a výsledok je, že im to mesačne hodí cca o 20 tisíc menej. A teraz sa čudujú...Dvihli ruky a nedomysleli dôsledky... U nás sa také niečo nedá? Myslím tie poslanecké platy, lebo dôsledky ich rozhodnutí už cítime všetci...
Keď je parlament plný ateistov, niet sa čo čudovať

Poslanecké platy, platy starostov, primátorov, odstupné, zníženie počtu poslancov - pekné sľuby boli, ale len sľuby
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Llívia Pozri príspevok
Keď je parlament plný ateistov, niet sa čo čudovať

Poslanecké platy, platy starostov, primátorov, odstupné, zníženie počtu poslancov - pekné sľuby boli, ale len sľuby
Hovorí sa že život je pes, a psí hlas predsa do neba neide.
Za tie prachy by to chcelo zaviesť verejnú voľbu, (tak ako to chcú na prokurátora), hneď by to každý vysvetlil starostovi že práve on ho volil. A ešte by mali zaviesť volebné lístky aj s menom hlasujúceho aby mali dôkaz že kto ich volil. No nebolo by to pekné ? Lacnejšie by bolo keby boli do funkcií menovaní ušetrili by sa peniaze na voľby. Tie by si mohli opäť zahrnúť do platov.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Včera, keď mi došiel syn s pesom domov zo psieho salónu pri pohľade naň som sa rozplakala. Mala mu pani iba ostrihať nechty, skrátiť mu srsť okolo očí a na hlave a pritom ho okúpať. No stalo sa, že si zmýlila úpravu s oholením a teraz je nahý, ako keby boli 35°horúčavy. Celá rodina sme pohoršení ako si to mohla dovoliť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zitulda Pozri príspevok
Včera, keď mi došiel syn s pesom domov zo psieho salónu pri pohľade naň som sa rozplakala. Mala mu pani iba ostrihať nechty, skrátiť mu srsť okolo očí a na hlave a pritom ho okúpať. No stalo sa, že si zmýlila úpravu s oholením a teraz je nahý, ako keby boli 35°horúčavy. Celá rodina sme pohoršení ako si to mohla dovoliť.
Teraz píšeš o psovi alebo o synovi?
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz píšeš o psovi alebo o synovi?
Stanislav, že Ty si si dal ráno pol tabletky?
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zitulda Pozri príspevok
Včera, keď mi došiel syn s pesom domov zo psieho salónu pri pohľade naň som sa rozplakala. Mala mu pani iba ostrihať nechty, skrátiť mu srsť okolo očí a na hlave a pritom ho okúpať. No stalo sa, že si zmýlila úpravu s oholením a teraz je nahý, ako keby boli 35°horúčavy. Celá rodina sme pohoršení ako si to mohla dovoliť.
To Zitulka syn nebol pri tom, keď ho tá "múdra" pani strihala? Chúďa psíča, veď ešte mrzne, budeš musieť uštrikovať teplejší kabátik.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
terezamaria Pozri príspevok
To Zitulka syn nebol pri tom, keď ho tá "múdra" pani strihala? Chúďa psíča, veď ešte mrzne, budeš musieť uštrikovať teplejší kabátik.
Zvyčajne majitelia nie sú prítomní pri strihaní psíkov, pretože psík nie je taký poslušný a viac si "dovoľuje".Ja ho tiež nechávam a prídem v dohodnutý čas...ale vopred upozorním ,ako ho chcem dať ostrihať.Tiež vyšlo teraz i na nášho bišona a bála som sa ,či mu nebude zima, ale našťastie ho adekvátne obdobiu aj ostrihala.Takže nezávidím ti, musíš ho teplo obliekať....
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Zitulda Pozri príspevok
Včera, keď mi došiel syn s pesom domov zo psieho salónu pri pohľade naň som sa rozplakala. Mala mu pani iba ostrihať nechty, skrátiť mu srsť okolo očí a na hlave a pritom ho okúpať. No stalo sa, že si zmýlila úpravu s oholením a teraz je nahý, ako keby boli 35°horúčavy. Celá rodina sme pohoršení ako si to mohla dovoliť.
Skús reklamovať... A syn zaplatil všetko, aj to, čo si neobjednal?Ako to tu čítam, tak mi napadlo, že si musím manikúru urobiť, aj okúpať by sa zišlo, aj v kaderníctve sa objednávam už týždeň, len ešte neviem, čo so srsťou okolo očí...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čo ma nepotešilo (včera): snaha SK scénaristov vytvoriť nasilu slovenského Dr. Hausa (Dr. Ludsky)
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz píšeš o psovi alebo o synovi?
Stanko ako vždy, máš vtipu nadostač a to je dobré, aspoň si ma rozveselil Nuž, ale veď som písala, že zo psieho salónu tam chlapov po 35-ke nestrihajúúúú A keby šlo o syna, tak aj keby ho oholili na jabĺčko, nevadilo by mu to, on si môže na hlavu dať čiapku, ale Falco...čiže peso ani oblečko mu dať nemôžem, lebo je mu teraz veľké
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zitulda Pozri príspevok
Stanko ako vždy, máš vtipu nadostač a to je dobré, aspoň si ma rozveselil Nuž, ale veď som písala, že zo psieho salónu tam chlapov po 35-ke nestrihajúúúú A keby šlo o syna, tak aj keby ho oholili na jabĺčko, nevadilo by mu to, on si môže na hlavu dať čiapku, ale Falco...čiže peso ani oblečko mu dať nemôžem, lebo je mu teraz veľké
Jej Falco boli aj rakúsky spevák a aj ten pes čo lietal ušami v Nekonečnom príbehu...
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

terezamaria Pozri príspevok
To Zitulka syn nebol pri tom, keď ho tá "múdra" pani strihala? Chúďa psíča, veď ešte mrzne, budeš musieť uštrikovať teplejší kabátik.
Veď práve, Terezka tak ako píše hnedoočka, psík sa tam nechá, (a dokonca som sa dozvedela, že mnohým psíkom dávajú niečo na uspánie, aby mu náhodou neublížili). Tomáš jej presne povedal, čo si želá, odniesol ho na 18,00 hodinu a potom mu volala o 20.30 , že si môže pre neho prísť. Keď ho zbadal, div ho netrafil šlak, ale on...práve tak ako ja...hádať sa nevie,nechce a tak slušne zacaloval 15.-€ a odišiel. Máš pravdu, musím mu niečo uštrikovať teplé...chúďa malé je úplne iný - nervózny a stále sa vrtí.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

hoď foto - nech ho môžeme poľutovať ...
Ja som chcela ísť tento týždeň s naším westíkom, no ale začínam sa báť po vašej nemilej udalosti
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
čo ma nepotešilo (včera): snaha SK scénaristov vytvoriť nasilu slovenského Dr. Hausa (Dr. Ludsky)
No vidíš, a mňa to ani nenapadlo porovnávať s doktorom Housom, ja som ho moc nepozerala, len niekedy, lebo mne sa to zdalo až tak mimo reality, že som to odmietla pozerať. Pre mňa, keď už pozerám TV, je bonbónik Hercule Poirot.
To, čo včera včera dali na JOJke, tak priznám sa, že úvod ma šokoval, tu sa možno dá povedať, že Ludsky je suverén ako House, ale po tom úvodnom šoku sa mi to začalo celkom páčiť, je to určite pravdepodobnejšie, ako tie západné scifi. Ale to je len môj názor. Nechám sa prekvapiť ďalším pokračovaním.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
čo ma nepotešilo (včera): snaha SK scénaristov vytvoriť nasilu slovenského Dr. Hausa (Dr. Ludsky)
Čo už, keď Dietl nežije... Ktovie, aké scenáre by písal, keby bol žil v inom období.Maštalíra som videla len v upútavke, ale hneď musí byť každému jasné, koľká bije - to strnisko, ten kukuč... Len to meno!To sa mohol volať radšej Dr. Vražda /tuším tam hrá patológa, nie?/. Jedného pajka s takým menom som kedysi našla v Zlatých stránkach - a tiež to bol doktor. A s takým menom by si aj klientelu mohol sám zabezpečovať... Darmo sa volá Ludsky či Ľudský, z pozície patológa už nikoho na nohy nepostaví...
Naposledy upravil Oliwa : 16.02.11 at 13:05
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať