Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Bionda Pozri príspevok
Ja dnes od rana "bojujem" s nepriaznou osudu a t.j. blbne mi internet, takze musim pracovat s pomalym pripojenim a na PC kde vsetko v inom jazyku, aj ine vonkajsie oznacenia na klavesnici.. chrozne.. asi by som dnes nemala absolutne nic robit este sa mi udeje cosi vazne ?
Ja by som to ani neriskovala, este chytis nejaky virus nahodou, a kto by chcel byt na nejakych antibiotikach. Ale mne tu vsetko frci ako treba, tiez by som najradsej zabalila vsetko dnes. Opatruj sa.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
cloe Pozri príspevok
Ja som sa dnes nahnevala sama na seba. Tak si predstavte, že som omylom zaslala jedno DP DPH nie na daňový úrad ale na adresu klienta. Akože odosielateľ a adresát je jedej a ten istý: Takže klientovi sa to samozrejme vrátilo a na DÚ sa to nedostalo.
To sa mi ešte nikdy nestalo, mrzí ma to o to viac, že sa jedná o nového klienta. Samozrejme, že 2000,-- pokutu mu uhradím ale tá ostuda...
Citujem sama seba, aby som objasnila o čo sa jedná.
A teraz čo ma potešilo. Dnes som to išla riešiť na daňový úrad a potešila ma
teta správkyňa, že ju to tak pobavilo, že to ešte v živote nevidela, tak že to nejak zaonačí a nedá pokutu
Aj daňoví úradníci sú len ľudia
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Čo ma dnes potešilo ... zastavili sa za mladými svatovci a naša nevesta len na túto príležitosť čakala v tej najlepšej debate nám podstrčila materskú knižku a fotky zo sonografie no nie je to nádhera budú mať druhé bábätko a my nové vnúčatko.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Gratulujem, aj ja by som pristala na nove vnucatko. To nase - jedine- uz ma 16 rokov. Je mile, zlate, ale aj take male by nas potesilo.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
durisovad Pozri príspevok
Gratulujem, aj ja by som pristala na nove vnucatko. To nase - jedine- uz ma 16 rokov. Je mile, zlate, ale aj take male by nas potesilo.
... úplne ti rozumiem: také voňavučké bábňatko ...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ach veru, ale nase deti akosi nechcu pochopit, ze na nasich starych kolenach je dost miesta pre take vonavucke a milucke detusky. No, ale Pan Boh zaplat aj za to jedno, ktore mame.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

durisovad Pozri príspevok
Gratulujem, aj ja by som pristala na nove vnucatko. To nase - jedine- uz ma 16 rokov. Je mile, zlate, ale aj take male by nas potesilo.
Už so skoro súhlasila, ale včas som sa zabrzdila
ja mám na vnúča ešte čas - dcéra má len 12 rokov

súhlasím ale s tým - milé, zlaté, ako moje 3 mesačné krstniatko Maťko
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pripájam sa ku Ivanke, ale u mňa je to vnúča reálnejšie, synátor je o 6 dní plnoletý a nezabudol mi povedať, že potom už bude robiť čo sa mu bude chcieť, Rýchlo som ho ale vyviedla z omylu a našťastie je taká povaha, že sme sa na tom obaja zasmiali. No snáď sa nebudem musieť neskôr zapojiť do kampane "Chceš vnúča? Urob si
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

willma Pozri príspevok
Pripájam sa ku Ivanke, ale u mňa je to vnúča reálnejšie, synátor je o 6 dní plnoletý a nezabudol mi povedať, že potom už bude robiť čo sa mu bude chcieť, Rýchlo som ho ale vyviedla z omylu a našťastie je taká povaha, že sme sa na tom obaja zasmiali. No snáď sa nebudem musieť neskôr zapojiť do kampane "Chceš vnúča? Urob si
Len neprivolávaj čerta.... Vnúča je krásne, ale v správny čas. Ja som tiež mala obavy keď mala dcéra 18 a veru naplnili sa..... o 3 mesiace bola tehotná.......
Teraz máme krásnu vnučku, už bude mať 7 rokov, robí nám radosť, ale pokojne by som pár rokov počkala.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
no aby to nevyzeralo, že som čo sa týka tých vnúčat, tak aj ja sa Vám pochválim, že ja tiež mám vnuka 10 ročného, mimochodom hen tutok na tej fotke, ale aby som ostala v téme, tak ma dnes ohromne potešilo, že sa mi dostala tá česť, že som VAJPI členka hen kuknite a zároveň ma aj zarmútilo, že som dnes v tejto firme 28 rokov ale hlavne je mi smutno z toho, keď si uvedomujem, ... jak friško ale utekajú tie roky..... teraz som mala 25 a.... ale čo to trepem, šak mám stále tých 17 takže sláva


0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Čo ma dnes potešilo ... zastavili sa za mladými svatovci a naša nevesta len na túto príležitosť čakala v tej najlepšej debate nám podstrčila materskú knižku a fotky zo sonografie no nie je to nádhera budú mať druhé bábätko a my nové vnúčatko.
Katka, gratulujeme a tešíme sa s vami......Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Kvet.gif
Zobrazení: 8
Veľkosť:  47.3 KB
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Barbara Pozri príspevok
no aby to nevyzeralo, že som čo sa týka tých vnúčat, tak aj ja sa Vám pochválim, že ja tiež mám vnuka 10 ročného, mimochodom hen tutok na tej fotke, ale aby som ostala v téme, tak ma dnes ohromne potešilo, že sa mi dostala tá česť, že som VAJPI členka hen kuknite a zároveň ma aj zarmútilo, že som dnes v tejto firme 28 rokov ale hlavne je mi smutno z toho, keď si uvedomujem, ... jak friško ale utekajú tie roky..... teraz som mala 25 a.... ale čo to trepem, šak mám stále tých 17 takže sláva


vitaj v klube
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Nika Pozri príspevok
Len neprivolávaj čerta.... Vnúča je krásne, ale v správny čas. Ja som tiež mala obavy keď mala dcéra 18 a veru naplnili sa..... o 3 mesiace bola tehotná.......
Teraz máme krásnu vnučku, už bude mať 7 rokov, robí nám radosť, ale pokojne by som pár rokov počkala.
Veď ja si tiež rada počkám a kľudne až do dôchodku. Ale z druhej strany, zabijem ho keď sa pritrafí? . Ale zatiaľ je jeho názor ten, že do 30 času dosť, tak som zvedavá
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
Mňa maximálne rozčúlilo to, keď som klientovi (s.r.o.) s 30 dňovou splatnosťou faktúr po tom, čo mi neuhradil fa za 4Q/07 (ktorá bola splatná 22.2.08) poslala upomienku a on mi odpisal, že sa pýta, kedy budú hotové a odovzdané všetky činnosti a práce daňové priznanie a pod, ktoré su obsiahnuté v zmluve a sú podkladom pre fakturáciu za kvartál. Podotýkam, že beriem od neho tak smiešnu sumu, ktorú sa tu hanbím napísať a daňové robím grátis. Bývala účtovníčka brala za to aspoň dve tisícky, čo som sa dozvedela až neskôr náhodou.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Ide ma dnes poraziť, lebo mám rozrobené tri firmy, že mi niečo ešte donesú a keď ich obvolávam, tak jeden že ešte to nemá, druhý že v utorok a tak.. a ja sa môžem do 31. aj po....
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
zuhl Pozri príspevok
Ide ma dnes poraziť, lebo mám rozrobené tri firmy, že mi niečo ešte donesú a keď ich obvolávam, tak jeden že ešte to nemá, druhý že v utorok a tak.. a ja sa môžem do 31. aj po....
A čo vari chceš mať všetko hotové už teraz? Čo by si robila do konca mesica?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

No dnes som bola u dermatologičky s materským znamienkom na tvári, ktoré sa mi zdalo, že začalo rásť. Bohužial je to tak a musí to ísť preč. Zajtra už som aj objednaná na zákrok. No bude ako bude, som rada, že hneď zajtra, lebo asi keby to malo byť neskôr týždeň - dva... ale nebudem to radšej rozvíjať.
0 0
zuhl zuhl

zuhl je offline (nepripojený) zuhl

Držím palce, aby všetko bolo ok, lebo dnes mám už týchto zlých zdravotných správ z okolia dosť.
0 0
Lydka R Lydka R

Lydka R je offline (nepripojený) Lydka R

Večný optimista so zmyslom pre humor, ale aj prísny detailista obľubujúci matematiku a logiku. ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
No dnes som bola u dermatologičky s materským znamienkom na tvári, ktoré sa mi zdalo, že začalo rásť. Bohužial je to tak a musí to ísť preč. Zajtra už som aj objednaná na zákrok. No bude ako bude, som rada, že hneď zajtra, lebo asi keby to malo byť neskôr týždeň - dva... ale nebudem to radšej rozvíjať.
Neboj sa, ja som bola so synom keď bol ešte malý a teraz (keď je veľký) mu malinkú jazvičku vidno len keď sa poriadne zadívam.
0 0
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
willma Pozri príspevok
Pripájam sa ku Ivanke, ale u mňa je to vnúča reálnejšie, synátor je o 6 dní plnoletý a nezabudol mi povedať, že potom už bude robiť čo sa mu bude chcieť, Rýchlo som ho ale vyviedla z omylu a našťastie je taká povaha, že sme sa na tom obaja zasmiali. No snáď sa nebudem musieť neskôr zapojiť do kampane "Chceš vnúča? Urob si
Tak ja tiež čakám na vnúčatko hoci tí moji (syn 30, dcéra 26) tvrdia že majú ešte čas. Bože ako ich presvedčím že je najvyšší čas!!! Všetci moji rovesníci sú už dedovia a ja nič.! Už som sa aj vyhrážal že si bábätko zabezpečím sám, nepomáha. Ale keď obaja nadobudli plnoletosť, vtedy boli múdri, tiež tvrdili že si budú robiť čo chcú. Ja som ich tiež vyviedol z omylu a tvrdil som im : plnoletí budeš za nasledovných podmienok:
1. Podľa kalendára si dospelý- to je jediné čo spĺňaš
2. fyzicky si už dúfam tiež vyvinutý:
Ešte musíš:
1) dozrieť psychycky -získať rozum
2) dozrieť ekonomicky - keď si budeś na seba zarábať

Potom si môžes povedať že si dospelý.
Doteraz sa na tom smejeme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať