Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
mňa áno - ach jaj! boli to dobré časy keď v PN fungoval grill bar a na boba divílka pri polnočnom predstavení sa chodili kukať všetky baby z mesta a širokého okolia
No to si viem predstaviť- to tam museli byť iné swingers akcie...

O polnoci predstavenia- to určite nebolo len tak...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No to si viem predstaviť- to tam museli byť iné swingers akcie...

O polnoci predstavenia- to určite nebolo len tak...
ani nemluv - niekedy. a preto aj v PN je na m2 oveľa väčší výskyt 30-tnikov(čok) tmavšej pleti a nie sú to cigáni
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
ani nemluv - niekedy. a preto aj v PN je na m2 oveľa väčší výskyt 30-tnikov(čok) tmavšej pleti a nie sú to cigáni
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
postreh z 80-tych rokov: som sa vždy v piatok večer pri cestovaní posledným expres busom z BA do PN okolo 20:30 rehotal. 3/4 cestujúcich - mladé babenky v mini+kabelka+igelitka s hygienickými potrebami. konečná - PN
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aj toto sa stáva...- ale dobre to zahrala do autu, profíčka...









troška brutálné...

Naposledy upravil Stanislav 1975 : 18.02.11 at 09:39
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Moje nervy, už nekúpim smotanovú šľahačku v spreji Rajo! Adriána bolelo v stredu aj štvrtok v noci brucho a nevedeli sme prísť na to... dnes kontrolujem potraviny, ktoré zjedol (aj ja) a čo nenájdem? smotanová šľahačka obsahuje glukózový sirup z pšenice!!!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975







0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

keď som si tento rok nepredplatila draka, to znamená, že sa nedostanem ani k starým veciam, keď som ho mala predplateného?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Janka, ak sú v DRAK-ovi, nie ...
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

no smola, tento rok som si neobjednala, resp. objednala, ale nezaplatila, pretože ako tu už bolo spomínané, takmer nič aktuálne som tam nenašla, teda okrem príspevkov Janky Motyčkovej. Ak sa to zmení, tak si predplatím znova
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok






moje obľúbené
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
postreh z 80-tych rokov: som sa vždy v piatok večer pri cestovaní posledným expres busom z BA do PN okolo 20:30 rehotal. 3/4 cestujúcich - mladé babenky v mini+kabelka+igelitka s hygienickými potrebami. konečná - PN
že by tam bol výskyt kvalitnejších-výkonnejších zahraničných samcov v dlhých habitoch+ dobrý zárobok
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...svet by nemal mať hnusné choroby...také, ktoré ničia dušu, telo, rozum,pomaličky odvádzajú ľudí do vlastného sveta, v ktorom nie je nik z ich blízkych i keď sú tam všetci...so m taká nasjedovaná a tak silno sa mi chce kričať!...bola som dnes u mojej švagrinej, viem, že je vážne chorá,ale je taká krásna,že chorobu svet nevidí a ja by som strašne chcela, aby bola radšej špatná, ale aby si pamätala, kde má cukor, lyžičky...ako si obliecť rifle,obuť sa...strašne sa mi chce plakať...
...a mala som so sebou na tejto návšteve aj môjho malého miláčika, na to, že má 4 roky sa choval ukážkovo,obetavo vysvetloval mojej švagrinej, ako sa ukladá puzzle, ako sa hrajú karty s autami, a neopýtal sa, prečo ho tá teta volá iným menom....až potom, v autobuse...a posledná veta predtým, ako za mestom zaspinkal bola-je krásna ako princezná, nescem, aby bola chorá....deťom by sa mali plniť priania...
16 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

aj ja som za
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
pepsikova Pozri príspevok
...svet by nemal mať hnusné choroby...také, ktoré ničia dušu, telo, rozum,pomaličky odvádzajú ľudí do vlastného sveta, v ktorom nie je nik z ich blízkych i keď sú tam všetci...so m taká nasjedovaná a tak silno sa mi chce kričať!...bola som dnes u mojej švagrinej, viem, že je vážne chorá,ale je taká krásna,že chorobu svet nevidí a ja by som strašne chcela, aby bola radšej špatná, ale aby si pamätala, kde má cukor, lyžičky...ako si obliecť rifle,obuť sa...strašne sa mi chce plakať...
...a mala som so sebou na tejto návšteve aj môjho malého miláčika, na to, že má 4 roky sa choval ukážkovo,obetavo vysvetloval mojej švagrinej, ako sa ukladá puzzle, ako sa hrajú karty s autami, a neopýtal sa, prečo ho tá teta volá iným menom....až potom, v autobuse...a posledná veta predtým, ako za mestom zaspinkal bola-je krásna ako princezná, nescem, aby bola chorá....deťom by sa mali plniť priania...
Nádherne si to Veronika napísala......až sa mi tlačia slzy do očí
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanislav 1975 Pozri príspevok







lujza.j Pozri príspevok
moje obľúbené
No, lujza? Ty máš ruce, to vždy reaguješ tak prudce?
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pepsikova Pozri príspevok
...svet by nemal mať hnusné choroby...také, ktoré ničia dušu, telo, rozum,pomaličky odvádzajú ľudí do vlastného sveta, v ktorom nie je nik z ich blízkych i keď sú tam všetci...so m taká nasjedovaná a tak silno sa mi chce kričať!...bola som dnes u mojej švagrinej, viem, že je vážne chorá,ale je taká krásna,že chorobu svet nevidí a ja by som strašne chcela, aby bola radšej špatná, ale aby si pamätala, kde má cukor, lyžičky...ako si obliecť rifle,obuť sa...strašne sa mi chce plakať...
...a mala som so sebou na tejto návšteve aj môjho malého miláčika, na to, že má 4 roky sa choval ukážkovo,obetavo vysvetloval mojej švagrinej, ako sa ukladá puzzle, ako sa hrajú karty s autami, a neopýtal sa, prečo ho tá teta volá iným menom....až potom, v autobuse...a posledná veta predtým, ako za mestom zaspinkal bola-je krásna ako princezná, nescem, aby bola chorá....deťom by sa mali plniť priania...
Súhlasím, ale taký je život.

....deťom by sa mali plniť priania...

Deti sú život. Aký si majú priať?
Prianie je jedná vec a život, krutvec.
Pokrúti, nič nevráti, späť.

Asi je to vec pokroku?

Môžu deti za to, že sa narodili? Do akej doby?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ktovie ako to celé bolo, lebo tie dokazy ( troška sa o to zaujímam )boli fakt chabé....
Za byvaleho režimu vychadzali take kriminalisticke zborniky vo vydavatelstve Naše vojsko, či tak dajako. Samozrejme, bol tam pripad Cervanova. Už to davno nemam, no mal som to nejaky rok odložene. Možno by stalo za to, si to prečítať. Aj ked dievčine už život nikto nevrati. Apropo, ten detektor lži. Udajne sa da oklamat. Ak som spravne pochopil, pri klamstve pristroj zmeria aktivitu mozdovych vln (plus pulz...atd, atd). Ak sa človek stotožní s klamstvom, ma vyhrane. Napokon, je aj take porekadlo, 100x opakovana lož je pravda.
0 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

http://korzar.sme.sk/c/5768601/pravica-v-skleroze.html
Mňa dnes zaujal tento článok.Aj keď tohto novinára celkom nemusím, ale dávam mu za pravdu.Na budúce volebné obdobie fakt už nebudem vedieť koho voliť.Volil som túto koaliciu, ale nastúpilo sklamanie tých ich "pravičiarskych" reforiem...

Tiež som v nemom úžase, čo všetko sa dnes ma Slovensku vyhlasuje za pravicu...
http://ekonomika.sme.sk/diskusie/179....html#15803582
Naposledy upravil Jano24 : 19.02.11 at 09:58
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Jano24 Pozri príspevok
http://korzar.sme.sk/c/5768601/pravica-v-skleroze.html
Mňa dnes zaujal tento článok.Aj keď tohto novinára celkom nemusím, ale dávam mu za pravdu.Na budúce volebné obdobie fakt už nebudem vedieť koho voliť.Volil som túto koaliciu, ale nastúpilo sklamanie tých ich "pravičiarskych" reforiem...

Tiež som v nemom úžase, čo všetko sa dnes ma Slovensku vyhlasuje za pravicu...
http://ekonomika.sme.sk/diskusie/179....html#15803582
Žiadna pravica, alebo lavica už neexistuje. Všetko je to zberba, prisatá na štátny rozpočet a každý ma velke hrable.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať