Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
hm, zaujímavé. poznal som jej otca - vyučoval na VVLŠ KE elektro-výzbroj lietadiel - zvláštna povaha (podľa môjho názoru despota) . po rozvode s prvou manželkou sa oženil so servírkou s L-normy z VÚ 8727 v PN a s tou mal dcéru - tenistku (tá teraz tuším trénuje detské nádeje na morave)
....zvláštne .....

Ja nie ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
ani nemluv - niekedy. a preto aj v PN je na m2 oveľa väčší výskyt 30-tnikov(čok) tmavšej pleti a nie sú to cigáni
...potomkovia maurov ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
....zvláštne .....

Ja nie ...
čo je na tom zvláštne? poznal som ho v KE aj PN. učil ma a u letectva boli vzťahy medzi nadriadenými a podriadenými v inej rovine ako v iných útvaroch armády.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Jano24 Pozri príspevok
http://korzar.sme.sk/c/5768601/pravica-v-skleroze.html
Mňa dnes zaujal tento článok.Aj keď tohto novinára celkom nemusím, ale dávam mu za pravdu.Na budúce volebné obdobie fakt už nebudem vedieť koho voliť.Volil som túto koaliciu, ale nastúpilo sklamanie tých ich "pravičiarskych" reforiem...

Tiež som v nemom úžase, čo všetko sa dnes ma Slovensku vyhlasuje za pravicu...
http://ekonomika.sme.sk/diskusie/179....html#15803582
...

...ale jano, nebuď skeptický...žiadne volby nebudú, ušetria ťa rozhodovania!..vyhlásia sa za prvých-po bohu na zem spadnutých, najmúdrejších a majú po probléme...nám zostane len robiť-ak bude kde, živiť háveď-ktorej je stále viac a byť ústretový..
..lebo také, ako fčuľ vyhlásil ten šašo,že na polícii budú padať hlavy za to, že tmavej pleti sa do jedného domu zmestí 35 a neni im tam rady-to už je silná káva a zase sa to otočí proti tým nesprávnym,ktorí budú vyhlásení za rasistov, lebo si dovolili uj*bať cigáňa za to, že robil zle a kradol...
...kto sa zastal tých ľudí, ku ktorým sa tá verbež nasťahovala?...nikto...a to ma dnes na*s*ralo, okrem iného, celkom dosť!...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...

...ale jano, nebuď skeptický...žiadne volby nebudú, ušetria ťa rozhodovania!..vyhlásia sa za prvých-po bohu na zem spadnutých, najmúdrejších a majú po probléme...nám zostane len robiť-ak bude kde, živiť háveď-ktorej je stále viac a byť ústretový..
..lebo také, ako fčuľ vyhlásil ten šašo,že na polícii budú padať hlavy za to, že tmavej pleti sa do jedného domu zmestí 35 a neni im tam rady-to už je silná káva a zase sa to otočí proti tým nesprávnym,ktorí budú vyhlásení za rasistov, lebo si dovolili uj*bať cigáňa za to, že robil zle a kradol...
...kto sa zastal tých ľudí, ku ktorým sa tá verbež nasťahovala?...nikto...a to ma dnes na*s*ralo, okrem iného, celkom dosť!...
Pokoj a poriadok a zodpovedné riadenie bude potom keď sa im podarí po vzore bielych bratov tiež natlačiť aspoň po 35 do rodinného domu, ostatných, nepatriacich do horných desaťtisíc. Pri tých cenách a minimálnej podpore to vidím reálne. Však aj iných krajinách bývajú niektoré vrstvy obyvateľov takto racionálne. Viď arabské štáty jedni nevedia čo od blahobytu získaného zdieraním(pardón šikovným podnikaním) druhí tí špekulanti, čo špekulujú kde ušetriť.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
hm, zaujímavé. poznal som jej otca - vyučoval na VVLŠ KE elektro-výzbroj lietadiel - zvláštna povaha (podľa môjho názoru despota) . po rozvode s prvou manželkou sa oženil so servírkou s L-normy z VÚ 8727 v PN a s tou mal dcéru - tenistku (tá teraz tuším trénuje detské nádeje na morave)
srska Pozri príspevok
čo je na tom zvláštne? poznal som ho v KE aj PN. učil ma a u letectva boli vzťahy medzi nadriadenými a podriadenými v inej rovine ako v iných útvaroch armády.
...nič ...

JA som zasa poznal iných ......kolegov ale menovať nebudem ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...nič ...

JA som zasa poznal iných ......kolegov ale menovať nebudem ...
na letisku KE (1974) pri praktickom vyučovaní na L-29 skoro dostal infarkt keď mu jeden so žiakov zhodil na stojánke baky.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Toto mi prišlo mailom, tak sa chcem s Vami podeliť o zlepšenie nalady.

PEKNÝ DEŇ !

Slovák ma len tri zelania pocas dovolenky:
Jemny piesok,
Cista voda,
..a aby sa miesacka nepokazila


Citis sa opusteny? Sedis si uplne sam vo velkom byte? Ozvi
sa mi.
Aladar Lakatos s rodinou.


Dobry den, prosim vas, potrebujem sa dostat co
najrychlejsie na stanicu.
Pockajte, odviazem vlciaka.


Viete, kedy je cloveku najlepsie samemu?
Ked dedi!


Manzelka sa vrati ubehana domov a vravi :
Teda, ale si ma nasral! Ja ta hladam po vsetkych krcmach a
ty si tu spokojne umyvas riad!!!


Pride Fero k holicovi, ze by chcel oholit, ale hlavne, aby mu
to dobre zaholil pod perou.Holic na to ma vychytavku - da
mu do pusy pod to miesto gulicku.
Po vykonanej praci je Fero velmi spokojny.Akurat sa
zartovne spyta
holica:
A co by sa stalo, keby som tu gulicku prehltol?
No Boze, co... - odveti holic - Priniesli by ste ju na druhy
den,tak ako to robia ostatni!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
na letisku KE (1974) pri praktickom vyučovaní na L-29 skoro dostal infarkt keď mu jeden so žiakov zhodil na stojánke baky.
...ja na strelnici zasa raz ...
Povinné cvičné streľby študentov ...Pi vz. 52

Na palebnej jeden dilinko vystrelil prvú a potom si nechal ruku , akože , oddýchnuť ...
No hej ...ale ústie hlavne bolo pri spánku ...
He ...prišiel som ...jemne vybral pištol z ruky / ešte sa čudoval , že čo sa deje ... /...
Potom už ani veľmi nie ...dokopal som ho , doslovne , na základnú čiaru ...

Riadiaci majnem porážku chytil ...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
...ja na strelnici zasa raz ...
Povinné cvičné streľby študentov ...Pi vz. 52

Na palebnej jeden dilinko vystrelil prvú a potom si nechal ruku , akože , oddýchnuť ...
No hej ...ale ústie hlavne bolo pri spánku ...
He ...prišiel som ...jemne vybral pištol z ruky / ešte sa čudoval , že čo sa deje ... /...
Potom už ani veľmi nie ...dokopal som ho , doslovne , na základnú čiaru ...

Riadiaci majnem porážku chytil ...
v PN počas letového dňa jedného z nás napadlo pri cvičných letoch v 500m na okruhu urobiť 2 výkruty - riadiaci lietania skoro ošedivel a chlapec mal 14 dní zaracha
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
v PN počas letového dňa jedného z nás napadlo pri cvičných letoch v 500m na okruhu urobiť 2 výkruty - riadiaci lietania skoro ošedivel a chlapec mal 14 dní zaracha
Asi takto ...?????????



BIELE ALBATROSY



VAN HALEN ....moja hudbička ..

0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
Asi takto ...?????????
takto ale l-29
Naposledy upravil srska : 11.08.11 at 23:35
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nedáte si pohov?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
na letisku KE (1974) pri praktickom vyučovaní na L-29 skoro dostal infarkt keď mu jeden so žiakov zhodil na stojánke baky.
..

..v tom čase bol v letke aj jeden zlatý Béďo...aj Ivan-mechanik...a major Kepič...
Naposledy upravil pepsikova : 19.02.11 at 19:16
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
nedáte si pohov?
NIE......prečo aj ????????????????????????????????????????

Toto sú reálne životné , respektíve boli , situácie ...













Už aj väčšie koniny sa tu točili ....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..dejiny Talianska v skratke...






0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Listujem si, listujem a narazil som na toto, čo ma poriadne nasr**o:
http://korzar.sme.sk/c/5772879/kosic...vych-skol.html a najmä toto:
Vyradiť Spojenú školu Exnárova 8 s organizačnými zložkami Stredná umelecká škola a Konzervatórium Exnárova 8 zo siete škôl, následne zrušiť a zaradiť Konzervatórium, Exnárova 8 do siete škôl.
Moja dcéra tam chodí (grafický a priestorový dizajn), takže od budúceho školského roku môžem jej hľadať novú školu, vybavovať nový internát, novú čipovú kartu (má na SAD z domu do Košíc), novú kartu na MHD, nové stravovanie atď. Pritom SOŠ a Konzervatórium boli v jednom objekte, teraz tam budú fidlikanti a grafici a maliari dostanú padáka.
Vraj ich rozhádžu po školách v KE, lenže už nebudú študovať pôvodný odbor, ale len nejaké "zlátaniny" (v odbore mali základy maliarstva, deskriptívy, písmomaliarstva, počítačovej grafiky, počítačovej 3D grafiky).
Posranci KSK sa vôbec nepýtajú, či s tým niekto súhlasí, jednoducho odpíšu školu a decká, ktoré majú talent a hodia to za hlavu. Hlavne, že budú mať na odmeny. Tuším napíšem ministrovi Jurzycovi, ako sa tu podporuje vzdelanie.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

... že to je normálnehttp://www.topky.sk/cl/11/1231239/FO...ce-cez-brucho-
aj mne prišla takáto odpoveď od úradu na dohľad nad zdr. starostlivosťou na sťažnosť, že mojej dcére na detskej klinike v BA nechali pri zašívaní rozrezanej nohy v narkóze v nohe -chodidle nechali sklo o veľkosti 5cmx1cm
1 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Tuším napíšem ministrovi Jurzycovi, ako sa tu podporuje vzdelanie.[/QUOTE]

Pisať možeš kolko chceš....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...kedysi som sa bála, že mi z príspevkov tu vyskočí Adela....dnes sa idem báť, že mi vyskočí maximálna múdrosť, ktorá je zainteresovaná v každej téme, i keď v nej nie je fundovaná...zvláda všetko- účto, personalistiku, čistenie peria.....
..čo sa čudujem...prestíž je prestíž...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať