Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
plada Pozri príspevok
Milí moji, hlavne devy spanilé, spomeňte si, aké sme boli my v ich veku, ja osobne som si hlavu, teda vlasy, umývala ráno a čiapka, no veď to by mi pokazilo účes. Takže buďme k nim tolerantní, veď aj ony raz budú mať deti a tie s nimi podobne zacvičia. To sa potom môžme v duchu len pousmiať.
Na margo už spomínaného: mladšia dcéra, keď mala sedem rokov, v katalógu som jej objednala čižmy a ona išla prvého septembra v teplých, futrovaných čižmách do školy. Na otázku, či jej nebolo teplo, povedala, že to nevadilo, ale ako jej tie čižmy ostatné dievčatá závideli, tak to bolo niečo....
To s tym obliekanim čo zažívame s mladšou (12r), tak sme zažívali so staršou. V zime bez pačuch, tenisky....A čiapka? Cha, to by tu musela byť ina ladovňa, aby si to nacapila na hlavu. Ale presne ako s tymi topanakami. Posledny tyzden v škole, v júni, vonku je + 25 st. a ona natiahnutú mikinu s dlhymi rukavami. Ja mam dojem, že tie decka to robia naschval.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mi hovorte niečo o nosení čiapky a šálu..decko má 24 rokov a skoro dva metre na výšku, nemôžem ho ani zabiť,lebo by ma zavreli..keď mu poviem, že s mokrou hlavou nech nejde von, lebo ak dostane zápal plúc,nebudem ho obskakovať s čajíčkom,kukne na mňa zvrchu a povie-mamííí, zápal plúc som ešte nemal,vieš, že nebývam chorý!!...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
hnedoočka Pozri príspevok
ja nenosím čiapky ani teraz, lebo mi nepristanú...mám okrúhlu tvár a keď si nasadím čapicu, tak je ako zemeguľa.na strednej som nosila z bielej kožušinky ale v tvare ,aké majú letušky....čiže akurát som mala problém,ak fúkal vietor,aby mi ju neodfúklo.
teraz čiapku pretrpím len pri lyžovaní.
Šak treba oné...., taku vysoku, čo ti niatiahne opticky hlavu. Brežnev taku maval (to je ten vpravo).
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pepsikova Pozri príspevok
..mi hovorte niečo o nosení čiapky a šálu..decko má 24 rokov a skoro dva metre na výšku, nemôžem ho ani zabiť,lebo by ma zavreli..keď mu poviem, že s mokrou hlavou nech nejde von, lebo ak dostane zápal plúc,nebudem ho obskakovať s čajíčkom,kukne na mňa zvrchu a povie-mamííí, zápal plúc som ešte nemal,vieš, že nebývam chorý!!...
Ako vidim, je to všade rovnake.
0 0
plada plada

plada je offline (nepripojený) plada

duves Pozri príspevok
Šak treba oné...., taku vysoku, čo ti niatiahne opticky hlavu. Brežnev taku maval (to je ten vpravo).
Duves, že Ty nie si dievča, keď si taký škodoradostný..........
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
magno Pozri príspevok
Este mi napadlo,ze starsia uz asi tyzden okolo mna kruzi a splieta nieco o piersingu a vcera asi uz konecne nabrala odvahu a len tak mimochodom sa ma opytala ,ze co by som urobila,keby prisla s piersingom ...... len som sa na nu usmiala a ze ja nic,ale ze som si ista,ze ocino zacne hladat kombinacky, tak som zvedava co bude,lebo nase dieta ide mat o mesiac 18 a s tym krasnym pocitom,ze "uz si moze robit co chce " sa asi rozbehne do tetovacieho studia na blizsi prieskum. To bude radosti
..

..k tomu veku, 18, si mi pripomenula:...keď mal mať (asi o týždeň)môj stredný syn osemnásť, dal si ostrihať krásne dlhé vlasy na taký smiešny účes, volala som to "flusanec",nikde ani vlas, len nad čelom taká kopa ako vypľutá..je pravda, že už to dlho spomínal, ale neverila som mu, že tak sa dá ostrihať..a keď som ho zbadala, ako vystupuje z výťahu, ostrihaný a smiešny,otočila som ho,že na deba sa pozerať nebudem a nech býva v pivnici!!...asi o hodinu prišiel,vlasy zastrihané všetky narovnako,nič moc, ale aspoň sa dalo na neho pozerať...odvtedy som zostala "terorista"...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

plada Pozri príspevok
A ešte si spomínam, že na gympli sme nemohli nosiť texasky, tak sme sa v škole prezliekali. Hlavne pred hodinou matematiky, tú sme mali s triednou a tá nám to zakazovala. Ja som sa musela ísť raz aj domov prezliecť. Keďže som nenosila sukňu, tak som si obliekla nohavice(použité pri zbere zemiakov, patrične nečisté!), začo som dostala poznámku o slušnom a vhodnom obliekaní sa do školy. Otec musel písať list, že nepatríme k tým majetnejším, no a pokiaľ mám oblečené čisté, nie deravé texasky, tak nie je čo riešiť. Triedna síce penila, ale odvtedy sme všetci nosili džíny.
Samo, že som mala neospravedlnené hodiny v čase, keď som sa bola počas vyučovania prezliecť.
Texasky - asi myslí rifle. Na tie bol alergický aj jeden učiteľ na ZŠ. Aj triedna na SŠ mala raz poznámky na rifle, kšeď na záver školského roka prišli v nich oblečení 4 chalani + ja
Na ZŠ nosil jeden spolužiak "copík" ("pár" vlasov dlhých možno 10 cm) - jedna učiteľka ho vyhodila z hodiny s tým, že sa nemá vracať, kým si copík neodstrihne.
Naposledy upravil Llívia : 23.02.11 at 13:14
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
plada Pozri príspevok
A ešte si spomínam, že na gympli sme nemohli nosiť texasky, tak sme sa v škole prezliekali. Hlavne pred hodinou matematiky, tú sme mali s triednou a tá nám to zakazovala. Ja som sa musela ísť raz aj domov prezliecť. Keďže som nenosila sukňu, tak som si obliekla nohavice(použité pri zbere zemiakov, patrične nečisté!), začo som dostala poznámku o slušnom a vhodnom obliekaní sa do školy. Otec musel písať list, že nepatríme k tým majetnejším, no a pokiaľ mám oblečené čisté, nie deravé texasky, tak nie je čo riešiť. Triedna síce penila, ale odvtedy sme všetci nosili džíny.
Samo, že som mala neospravedlnené hodiny v čase, keď som sa bola počas vyučovania prezliecť.
...roky ...

...mesto...

????????????????????????????????????????????

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aké je to milé, takto spomínať...pri mojich hadoch by som mohla písať memoáre na tému "obliekanie,obúvanie (doteraz sa nešnurujú, a už ani ja), vlasy- zásadne dlhé, kopa poznámok v žiackej"....len neviem, kedy mi ušli tie krásne časy...asi pri tom rozčuľovaní...
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

pepsikova Pozri príspevok
..

..k tomu veku, 18, si mi pripomenula:...keď mal mať (asi o týždeň)môj stredný syn osemnásť, dal si ostrihať krásne dlhé vlasy na taký smiešny účes, volala som to "flusanec",nikde ani vlas, len nad čelom taká kopa ako vypľutá..je pravda, že už to dlho spomínal, ale neverila som mu, že tak sa dá ostrihať..a keď som ho zbadala, ako vystupuje z výťahu, ostrihaný a smiešny,otočila som ho,že na deba sa pozerať nebudem a nech býva v pivnici!!...asi o hodinu prišiel,vlasy zastrihané všetky narovnako,nič moc, ale aspoň sa dalo na neho pozerať...odvtedy som zostala "terorista"...
..........no vlasy,to je kapitola sama o sebe.Este nedavno bola taka uzasna moda u dievcat,ze si zcesali ofinu dobre ze nie uz sponad ucha a prilepena sa im tiahla po cele na druhu stranu hlavy.Moje starsie dieta tomuto trendu chvilu odolavalo,ale potom podlahla aj ona a ked vysla asi po pol hodine z kupelne s tymto ucesom,tak prve co mi napadlo bol Čalfa na jednom stretnuti,ked zafukal vietor a jeho povestna prehadzovacka sa mu prilepila na celo. Pravdu povediac som to len tazko znasala,hlavne pri spolocnych obedoch,a to som este manzela ukludnovala,ze to mohlo byt aj horsie.Uz z toho nastastie vyrastla.Teraz najnovsie vlasy zehlime
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a idem do škôlky pre miláčika...včera mi šuškal do ucha, že je tam jeden " garážnik " (grázlik),čo mu robí zle ...("nemohla by si ho vyriešiť?"-lebo ja som menší od neho...)
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

........... zlaty,tak len ochranuj,ved su nase
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Llívia Pozri príspevok
Texasky - asi myslí rifle. Na tie bol alergický aj jeden učiteľ na ZŠ. Aj triedna na SŠ mala raz poznámky na rifle, kšeď na záver školského roka prišli v nich oblečení 4 chalani + ja
Na ZŠ nosil jeden spolužiak "copík" ("pár" vlasov dlhých možno 10 cm) - jedna učiteľka ho vyhodila z hodiny s tým, že sa nemá vracať, kým si copík neodstrihne.
V dobe ked som ja chodila na zakladku uz dziny neboli problem,akurat ze nas triedny v 8-cke bol zaryty "rusolog" - zastanca konzervativneho oblecenia a ja vecne chodiaca v dzinach a v trickach som ho dost vytacala a vecne mi dohovaral,ze som dievca a tak by som mala chodit v sukni az som raz kapitulovala a obliekla som si do skoly obtiahnutu dzinsovu mini tesne pod zadok a obtiahnute tricko. Od vtedy uz ani nepipol na moju adresu.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

rodina1 Pozri príspevok
Keď som bola vo veku vašich dcér, tiež som žiadnu čiapku na hlavu nedala, na nohách len tenké silonečky (celú zimu som nosievala sukňu), šál som pomaly nevedela ako vyzerá.
Teraz, po pár rokoch, von nejdem bez čapice, na krk dávam šál a miesto tenkých siloniek dávam bavlnené pančuchy.
Nazdar, rodino! A koľkože to máš dnes rôčkov - 17 ?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

magno Pozri príspevok
..........no vlasy,to je kapitola sama o sebe.Este nedavno bola taka uzasna moda u dievcat,ze si zcesali ofinu dobre ze nie uz sponad ucha a prilepena sa im tiahla po cele na druhu stranu hlavy.Moje starsie dieta tomuto trendu chvilu odolavalo,ale potom podlahla aj ona a ked vysla asi po pol hodine z kupelne s tymto ucesom,tak prve co mi napadlo bol Čalfa na jednom stretnuti,ked zafukal vietor a jeho povestna prehadzovacka sa mu prilepila na celo. Pravdu povediac som to len tazko znasala,hlavne pri spolocnych obedoch,a to som este manzela ukludnovala,ze to mohlo byt aj horsie.Uz z toho nastastie vyrastla.Teraz najnovsie vlasy zehlime
No moja "teen" /14/ sa dnes vrátila z kaderníctva - bola sa dať ostrihať. Účes v mobile ako vzor pre kaderníčku... Čuduj sa svete - prišla spokojnáááá!!!
Žeby začinala už "stárnuť", resp. dospievať? A neuveriteľné je tiež, že sa to páči aj mne, aj tá cena! Vzácna zhoda! Len neviem, dokedy nám to vydrží... Žeby do zajtra?
0 0
magno magno

magno je offline (nepripojený) magno

Oliwa Pozri príspevok
No moja "teen" /14/ sa dnes vrátila z kaderníctva - bola sa dať ostrihať. Účes v mobile ako vzor pre kaderníčku... Čuduj sa svete - prišla spokojnáááá!!!
Žeby začinala už "stárnuť", resp. dospievať? A neuveriteľné je tiež, že sa to páči aj mne, aj tá cena! Vzácna zhoda! Len neviem, dokedy nám to vydrží... Žeby do zajtra?
Tak to si uzi prijemne a kludne poobedie............. coskoro sa urcite najde dovod preco sa zas odut
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Už sa našiel ... Sedím za PC, za ktorým predomnou sedela dcéra.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

.ja zase pridávam príspevky z Internetovej kaviarne,

odbehol som si zafajčiť a neviem, kto predchvíľou sedel pri počítačí ....

Uhm, rozprávky starej matere.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa Pozri príspevok
No moja "teen" /14/ sa dnes vrátila z kaderníctva - bola sa dať ostrihať. Účes v mobile ako vzor pre kaderníčku... Čuduj sa svete - prišla spokojnáááá!!!
Žeby začinala už "stárnuť", resp. dospievať? A neuveriteľné je tiež, že sa to páči aj mne, aj tá cena! Vzácna zhoda! Len neviem, dokedy nám to vydrží... Žeby do zajtra?
Tohto sa obávam, že sa moja mrkvička vyberie do kaderníctva sama, už dlho totiž túži po ofine. A určite potom viem, že pani učiteľka zo súboru potom zinfarktuje, ťažko urobiť ku kroju účes s ofinou, povypínať to všetko sponkami. Ale keď bola dvojročná, splnila si túžbu, našla nožnice a urobila si ofinu sama. A vtedy som bola v predinfarktovom stave ja.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No tak my už vrkoče, mašle, kroj i žehlenie rukávcov máme za sebou... A v tom kaderníctve bola sama len druhýkrát...
Ja som ako malá ostrihala kedysi bábiku - a tá ofina jej nie a nie dorásť...
Naposledy upravil Oliwa : 23.02.11 at 21:03
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať