Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A je to VÝHODNIAR . A známy!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...aj tak JA lepšie predpovedám ...

Telesná schránka reaguje jak sviňa ...ani geostatické družice sú mi nie potrebné ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ani mne nie sú potrebné - môj "osobný" barometer - potvora - funguje vo dne, v noci. A bolí, sviňa jedna, bolí.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Musím sa pochváliť Už celú polhodinu som hrdou babičkou piateho vnúčatka. Je to dievčatko.
20 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Vnučke aj rodičom všetko dobré a véééľmi veľa zdravíčka
6 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

A babičke nič?
Pardon, teda, ale ako môže mať jedna "17-ka" päť vnúčat???
Kazu, tak teda ďalší odberateľ Tvojich tôrt je na svete - gratulujééééém!!!
Píše sa tort alebo tôrt! Trt! Torta je vzor žena, takže asi je správne tôrt, nie?
Aj keď to vyzerá fakt čudne...
Naposledy upravil Oliwa : 28.02.11 at 20:13
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

babke tiež, samozrejme
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Však preto , bude ho potrebovať, aby mohla tie marcipánové nádhery vnúčatám vypekať...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ďakujem mojky. Bol to fofr, čakali sme ju až po daňovom priznaní.
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Musím sa pochváliť Už celú polhodinu som hrdou babičkou piateho vnúčatka. Je to dievčatko.
...

..milá babka, čo ti už my môžme priať?...len pevné nervy, kopu času, dobré recepty a slniečko- aby si sa mohla pyšno špacírovať s malou princeznou...a ja ti budem závidieť...fakt!..vážne!!!


..a malej krásotke veľa zdravia a lásky od všetkých, ktorí ju túžobne očakávali....a cmuka na pupíka...
9 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dav Pozri príspevok
Ja asi nestíham sledovať všetky zmeny - v rádiu hlásili, že daňové priznanie sa musí podať do 31.3.2011, to akože zrušili tú časť novely novely k novele - ....alebo v tomto termíne oznámiť......
A druhé - na Slovensku sľubovali +9°a Slnko.....kedy moje mesto anektovali k inému územiu ????
Moja, kde žiješ?
aj sľúbiť, a aj dať?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Dnes, 09:07 PM
A babičke nič?
Pardon, teda, ale ako môže mať jedna "17-ka" päť vnúčat???
Kazu, tak teda ďalší odberateľ Tvojich tôrt je na svete - gratulujééééém!!!
Píše sa tort alebo tôrt! Trt! Torta je vzor žena, takže asi je správne tôrt, nie?
Aj keď to vyzerá fakt čudne...
..

...notybrďo..Oliw, šak sme na Slovensku!!..a tu kliďo-píďo môže mať taká čiperná sedemnástka, ako je Kazu,ešte aj zo štyri ďalšie!!!...no, chapeš, nyjéé?...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Ďakujem mojky. Bol to fofr, čakali sme ju až po daňovom priznaní.
..

...mojuš a ty to ešte nemáš hotové?..ty?????...dúfam, že to maličké neukrátiš o lásku kvoli blbému daňovému?..
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...už by to šťastie, kurňa mohlo prísť aj ku mne!...aj ja cseeeem princeznúúúú...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..

...mojuš a ty to ešte nemáš hotové?..ty?????...dúfam, že to maličké neukrátiš o lásku kvoli blbému daňovému?..
Nemám a ani neviem kedy budem mať ale však je ešte len februáááár
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kazu, jasnačka, času dosť... Počkaj do 31. - to bude mať malá "už" mesiac, do jednej ruky kočár, do druhej daňové - a móžeš hebŕnat... na danový úrad... A kým budeš stáť v šóre, tak sa budeš malou chváliť... Jednou ranou zabiješ dve muchy - priznáš sa aj k príjmu, aj k vnučke... akože akcia 2 v 1.
1 0
7monika5 7monika5

7monika5 je offline (nepripojený) 7monika5

Dav Pozri príspevok
Vonku +30°, syn v hrubej mikine. Vonku -10°, syn tričko s krátkym rukávom a letná tenučká vetrovka.Do snehu zásadne v botaskách. Čiapka, rukavice a šál - ani omylom. Prekrásny výraz na to použila jeho bývala triedna : termodebil. Vraj celá trieda mala podobný štýl obliekania. Z puberty vyrástol, z obliekania bez ohľadu na teplomer ešte nie...

Tak úplne toto mám doma ako cez kopirák!!!
Len som si myslela, že to máme doma iba my.....
Naposledy: najnovšia "módna kreácia" - keď som bola na prášky, že vonku mínus neviemkoľko a on doma po byte chodí v bermudách, nahodil spodky!!! a na to bermudy
Inak bežne po byte nahodená čiapka na hlave á la rapper. Vonku samozrejme bez...
Ách jaj............aspoňže v tom nie som sama
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pepsi, keď cseš princeznúúúú.... - to musíš tým svojim "hadom" povedať /či ako im to lúbozvučne hovoríš/.... To Ti tu moc porada neporadí... Najskôr by bolo načim začať nejakú nevestu zháňať, či...?
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kazu Pozri príspevok
Musím sa pochváliť Už celú polhodinu som hrdou babičkou piateho vnúčatka. Je to dievčatko.
Kazu, ešteže nie je prestupný rok a že to tá malá stihla! Si predstav, keby sa bola narodila 29. 2.! Chudátenko, šak to by si jej tortu piekla každé štyri roky.... Ale zas by bola furt mladšá jak jej rovesníci...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, keď cseš princeznúúúú.... - to musíš tým svojim "hadom" povedať /či ako im to lúbozvučne hovoríš/.... To Ti tu moc porada neporadí... Najskôr by bolo načim začať nejakú nevestu zháňať, či...?
..

..mojuš, ja som na nich už aj akciu vypísala, aj 2 za cenu jedného ponúkala, ale vždy sa z toho nejako vyvrtia...a furt sa len na robotu vyhovárajú....aj sľubovali vnúča, keď zmaturujem, ale to už istotne nestihnú...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať