Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, keď cseš princeznúúúú.... - to musíš tým svojim "hadom" povedať /či ako im to lúbozvučne hovoríš/.... To Ti tu moc porada neporadí... Najskôr by bolo načim začať nejakú nevestu zháňať, či...?
Ale aj keby si dali povedat a aj by sa nasla nevesta, princezna by ista nebola. Ja som tiez ked som cakala Matka bola presvedcena, ze to bude Barborka - tmavovlasa, copata a podla moznosti nie skorpion (starsi je baran a to je najhorsia kombinacia) a co sa nestalo: je to blondavy skorpionik a vie byt teda aj dost jedovaty. Ono to pohlavie zalezi vzdy zial len na chlapoch.....verim tomu, ze keby to zalezalo od zien tak to urcite uz dokazeme ovplyvnit. Ale hlavne nech su zdravi certici aj princezne.
4 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Kazu Pozri príspevok
Musím sa pochváliť Už celú polhodinu som hrdou babičkou piateho vnúčatka. Je to dievčatko.
Srdečne gratulujem a teším sa s tebou.
11 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, ja som na nich už aj akciu vypísala, aj 2 za cenu jedného ponúkala, ale vždy sa z toho nejako vyvrtia...a furt sa len na robotu vyhovárajú....aj sľubovali vnúča, keď zmaturujem, ale to už istotne nestihnú...
Pepsi, ibaže by si nezmaturovala ... a opakovala ročník - však čo neurobí matka pre svoje mláďatá?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dneska nahnevala tá finta na Onurka a Šeherezádku tesne pred svadbou...

toto sa nerobí...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ale aj keby si dali povedat a aj by sa nasla nevesta, princezna by ista nebola. Ja som tiez ked som cakala Matka bola presvedcena, ze to bude Barborka - tmavovlasa, copata a podla moznosti nie skorpion (starsi je baran a to je najhorsia kombinacia) a co sa nestalo: je to blondavy skorpionik a vie byt teda aj dost jedovaty. Ono to pohlavie zalezi vzdy zial len na chlapoch.....verim tomu, ze keby to zalezalo od zien tak to urcite uz dokazeme ovplyvnit. Ale hlavne nech su zdravi certici aj princezne.
Minule som ale niekde čítal, že chlapci sú údajne cennejší...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
..

..mojuš, ja som na nich už aj akciu vypísala, aj 2 za cenu jedného ponúkala, ale vždy sa z toho nejako vyvrtia...a furt sa len na robotu vyhovárajú....aj sľubovali vnúča, keď zmaturujem, ale to už istotne nestihnú...
Pesiiii, ja som mojich tiež v sobotu ráno budievala:"Chalani, vstávajte a choďte sa ženiť" a keď už som prestala dúfať tak sa svadby zosypali do pol roka obidve a do päť rokov päť vnúčatiek. A to ten mladší tiež ešte "posledné slovo nepovedal". Nechaj tomu voľný priechod, uvidíš, že ťa prekvapia keď to ani nebudeš čakať
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
nika.sum Pozri príspevok
Ale aj keby si dali povedat a aj by sa nasla nevesta, princezna by ista nebola. Ja som tiez ked som cakala Matka bola presvedcena, ze to bude Barborka - tmavovlasa, copata a podla moznosti nie skorpion (starsi je baran a to je najhorsia kombinacia) a co sa nestalo: je to blondavy skorpionik a vie byt teda aj dost jedovaty. Ono to pohlavie zalezi vzdy zial len na chlapoch.....verim tomu, ze keby to zalezalo od zien tak to urcite uz dokazeme ovplyvnit. Ale hlavne nech su zdravi certici aj princezne.
..

..no, mojuš, mi hovor niečo o znameniach..mám doma barana, býka, strelca..kombinácia na slučku na lustrovom háku...teda, niekedy...

...a kedysi som tiež strašne chcela Barborku..dokonca 3x...
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Oliwa Pozri príspevok
Pepsi, ibaže by si nezmaturovala ... a opakovala ročník - však čo neurobí matka pre svoje mláďatá?
..

..mojuš, všetka snaha márna,jediné, z čoho by som relatívne mohla nezmaturovať, je angličtina..a veru,čo neurobím pre svojich hadov?..len či sa mi potom dostane zadosťučinenia?..nedostane...na sto %...
2 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kazu gratulujem rodičom aj starým rodičom k narodeniu malej hviezdičky, ktorej prajem veľa zdravíčka
4 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

jozka56 Pozri príspevok
Kazu gratulujem rodičom aj starým rodičom k narodeniu malej hviezdičky, ktorej prajem veľa zdravíčka
Ďakujééém
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešilo ma, že u nás na terase otvorili novú Vinotéku...- majú tam cez 40 druhov vín, pekný výber...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...40 druhov???...a nebude sa náhodou dávať sociálne slabším , aby prežili?....
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Stanooo, zariaď to, daj anketu!
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Minule som ale niekde čítal, že chlapci sú údajne cennejší...
Aj ty mas doma tusim dvoch. Aj ja tak tiez sa tak utesujem. Niekedy sa hovorilo, ze ked sa rodi vela chlapcov bude vojna.... A zase tam kde si nevestu kupuju su asi pre rodiny vzacnejsie dievcatka. Ale pre rodicov by to malo byt jedno ...ako sa hovori dieta je pozehnanim.
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska nahnevala tá finta na Onurka a Šeherezádku tesne pred svadbou...

toto sa nerobí...
Ty to sledujes. Moj manzel na to nadava, ale potom nenapadne vyzveda co sa dialo.
Na to ze to je telenovela, dej ide celkom rychlo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Ty to sledujes. Moj manzel na to nadava, ale potom nenapadne vyzveda co sa dialo.
Na to ze to je telenovela, dej ide celkom rychlo.


ááááááLE, NESLEDUJEM TO, len som kukol koniec teraz...,tejto časti...

dúfam, že tu čo previezli do nemocnice, tak nakoniec to nebude nič vážné....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

sito Pozri príspevok
Stanooo, zariaď to, daj anketu!
sitko, ja som už z anketami na porade skončil.- poraďáci vobec nemajú vzťah k anketám...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok


ááááááLE, NESLEDUJEM TO, len som kukol koniec teraz...,tejto časti...

dúfam, že tu čo previezli do nemocnice, tak nakoniec to nebude nič vážné....
neboj ta je dobra mrcha a zla burina nevyhynie.
Len co Onurko a Seherezadka - tazko mu teraz uveri, ze to nie je pravda, kde aj jej dal taku ponuku, ked potrebovala pozicat.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
neboj ta je dobra mrcha a zla burina nevyhynie.
Len co Onurko a Seherezadka - tazko mu teraz uveri, ze to nie je pravda, kde aj jej dal taku ponuku, ked potrebovala pozicat.
áááááále určite sa to nejako utrasie....
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stanislav 1975 Pozri príspevok


ááááááLE, NESLEDUJEM TO, len som kukol koniec teraz...,tejto časti...

dúfam, že tu čo previezli do nemocnice, tak nakoniec to nebude nič vážné....
Tak podľa http://www.markiza.sk/clanok-relacia...oc-59.-epizoda tá postava má rakovinu maternice s metastázami, majú jej ju vybrať a začať ožarovať... Ale, ako sa hovorí, zlá burina nevyhynie, určite bude žiť do konca seriálu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať