Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kde to zijeme? V ktorom storoci?

Vlada ide rozdavat chudobym pridely na muku a cestoviny a "isty starosta" sa rozhodol , ze tiez prispeje...odchytenymi psami

Starosta obce
Družstevna pri Hornáde Andrej Sabol tvrdí, že miestni Rómovia jedia psy. Keďže sa ich po dedine túla hneď niekoľko a poplatok za odchyt obecnú kasu ruinuje, navrhol, aby štvornohých tulákov dávali chudobným obyvateľom na mäso.
http://vas.cas.sk/clanok/3604/sialen...ulave-psy.html

Uz len cakam, kedy niekto ponukne potkanov, ci mysi...ved aj tych je dost...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Mozno je to odpoved na tu ich vyzvu:
http://spravy.pravda.sk/lunik-ix-je-..._sk_domace_p12
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
Tak podľa http://www.markiza.sk/clanok-relacia...oc-59.-epizoda tá postava má rakovinu maternice s metastázami, majú jej ju vybrať a začať ožarovať... Ale, ako sa hovorí, zlá burina nevyhynie, určite bude žiť do konca seriálu
..

...ale kuki na to vyvinuté zdravotníctvo!!...jeden deň jej zoberú vzorky, zistia chorobu a na druhý deň ráno už aj fičí pod nôž!...to na Slovensku sa čaká 7-10 dní na výsledky, no a na operáciu môžeš prísť na rad aj o dva mesiace...ako ja..
...ale ja som našťastie neni Fisun,lebo keby hej, tak ten chlap už dávno je odprataný k milenke a mne by už ani vzduch nepripomínal, že bol...ale to je iná kultúra, hento Turecko, páči sa mi...ten Burhan bey by veru nebol márny)))
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
áááááále určite sa to nejako utrasie....
..

..utrasie sa do celkom krásneho seriálu...na konci budeme celkom namotaní,ako ja, keď som nemohla spať od nedočkavosti, vykukala som to na jutube až do posledku, v turečtine so srbským prekladom..kráásne voľačo.aj dej..neprezradííím...
...akurát naši nemajú také krásne hlasy, ako originály......
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Pepsi, 7 dní ? Vo štvrtok idem na krv, výsledky budem mať o 6-8 týždňov - liečbu som mala začať minulý utorok (našťastie neide o rakovinu). A to som si zaplatila prednostné vyšetrenie, inak ma na odber krvi objednala na koniec apríla ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Kde to zijeme? V ktorom storoci?

Vlada ide rozdavat chudobym pridely na muku a cestoviny a "isty starosta" sa rozhodol , ze tiez prispeje...odchytenymi psami

Starosta obce
Družstevna pri Hornáde Andrej Sabol tvrdí, že miestni Rómovia jedia psy. Keďže sa ich po dedine túla hneď niekoľko a poplatok za odchyt obecnú kasu ruinuje, navrhol, aby štvornohých tulákov dávali chudobným obyvateľom na mäso.
http://vas.cas.sk/clanok/3604/sialen...ulave-psy.html

Uz len cakam, kedy niekto ponukne potkanov, ci mysi...ved aj tych je dost...
Arizona, hovorí ti niečo názov obce Brodské na záhorí? Ak nie, buď rada...


Ja sa jej musím vyhýbať dlhé roky, mám tam pár kamošov a som tam pozvaný na psíka pečeného, ale akosi sa tomu 10 rokov vyhýbam...-už sú aj urazený všetci na mna...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Kde to zijeme? V ktorom storoci?

Vlada ide rozdavat chudobym pridely na muku a cestoviny a "isty starosta" sa rozhodol , ze tiez prispeje...odchytenymi psami

Starosta obce
Družstevna pri Hornáde Andrej Sabol tvrdí, že miestni Rómovia jedia psy. Keďže sa ich po dedine túla hneď niekoľko a poplatok za odchyt obecnú kasu ruinuje, navrhol, aby štvornohých tulákov dávali chudobným obyvateľom na mäso.
http://vas.cas.sk/clanok/3604/sialen...ulave-psy.html

Uz len cakam, kedy niekto ponukne potkanov, ci mysi...ved aj tych je dost...
potkany a myši? Najhoršie bude až vtedy, keď sa začnú ľudia jesť navzájom...

Ktovie, ako taký človek chutí...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

calawen Pozri príspevok
Tak podľa http://www.markiza.sk/clanok-relacia...oc-59.-epizoda tá postava má rakovinu maternice s metastázami, majú jej ju vybrať a začať ožarovať... Ale, ako sa hovorí, zlá burina nevyhynie, určite bude žiť do konca seriálu
Chuderka Fusun..., nech sa skoro vylieči...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
veronikasad Včera, 10:36 PM
Pepsi, 7 dní ? Vo štvrtok idem na krv, výsledky budem mať o 6-8 týždňov - liečbu som mala začať minulý utorok (našťastie neide o rakovinu). A to som si zaplatila prednostné vyšetrenie, inak ma na odber krvi objednala na koniec apríla .....

..no to je silný kafe,6-8 týždňov,...tuším som ja mala šťastie!..dúfam, že nemáš nič vážne..
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Arizona, hovorí ti niečo názov obce Brodské na záhorí? Ak nie, buď rada...


Ja sa jej musím vyhýbať dlhé roky, mám tam pár kamošov a som tam pozvaný na psíka pečeného, ale akosi sa tomu 10 rokov vyhýbam...-už sú aj urazený všetci na mna...
Ja by som aj ochutnal.....
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

.ved aj prasiatko vie byt pritulne a milučke

a predsa sa nikto nepohoršuje, ked ho ponúknu chrumkavým rezňom
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no keď si predstavím šniceľ z pepsikoláča, myslím, že by ma zavreli skôr ako toho, čo by ten šniceľ vyrobil...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
potkany a myši? Najhoršie bude až vtedy, keď sa začnú ľudia jesť navzájom...

Ktovie, ako taký človek chutí...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
potkany a myši? Najhoršie bude až vtedy, keď sa začnú ľudia jesť navzájom...

Ktovie, ako taký človek chutí...
Sme na Slovensku, žerieme sa tu navzájom a ty nevieš ako chutí suseda?
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
veronikasad Včera, 10:36 PM
Pepsi, 7 dní ? Vo štvrtok idem na krv, výsledky budem mať o 6-8 týždňov - liečbu som mala začať minulý utorok (našťastie neide o rakovinu). A to som si zaplatila prednostné vyšetrenie, inak ma na odber krvi objednala na koniec apríla .....

..no to je silný kafe,6-8 týždňov,...tuším som ja mala šťastie!..dúfam, že nemáš nič vážne..
Závisí od toho aké vyšetrenie.Nie každé sa dá spraviť do 2-3 dní.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Toto ma doslova šokovalo...


http://www.cas.sk/clanok/192574/dals...u-105-eur.html



tak toto je iný novinárský hyenizmus- to tým novinárom už nieje nič svaté???
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami Pozri príspevok
Závisí od toho aké vyšetrenie.Nie každé sa dá spraviť do 2-3 dní.
p. doktorka, neviem či v tomto prípade dôvodom čakania 6-8 týždňov je náročnosť rozborov, ktoré nie je možné urobiť skôr ako za 6-8 týždňov (neviem to odborne popísať), alebo nával práce na danom pracovisku. Ide o rozbor krvi z imunologie, aby mohla byť začatá liečba pendeponom.
Už mám jednu zlú skúsenosť s výsledkami krvi z martinskej nemocnice, kde som ich poštou nedostala ani do 2 mesiacov (išla som si potom pre ne osobne). neviem či nemocnica šetrí na poštovnom, faktom je, že ešte ani v deň keď som tam bola osobne, nebol urobený popis. Odmietla som bez neho odísť.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Imunologia väčšinou čaká,kým sa naplní set,aby ušetrili,nerobia každé jedno.Bližšie neviem.No a samozrejme nie je dosť pracovníkov ktorí by to robili,to už uplne všade.Lepšie sú na tom súkromné labáky.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

BXLmiami Pozri príspevok
Imunologia väčšinou čaká,kým sa naplní set,aby ušetrili,nerobia každé jedno.Bližšie neviem.No a samozrejme nie je dosť pracovníkov ktorí by to robili,to už uplne všade.Lepšie sú na tom súkromné labáky.
Teraz to posiela imunolog do sukromného laboratoria v Martine (nie do FN). Dohodoval si predomnou termín kedy môže, takže myslím, že nie je problém v naplnení setu. Naozaj nechápem tú dlhú čakaciu dobu na výsledky.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
Teraz to posiela imunolog do sukromného laboratoria v Martine (nie do FN). Dohodoval si predomnou termín kedy môže, takže myslím, že nie je problém v naplnení setu. Naozaj nechápem tú dlhú čakaciu dobu na výsledky.
VERONIKA, NA NIEčO SI ZABUDLA ASI- PRETO TO TAK DLHO TRVALO...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať