Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
jedna moja kolegyňa má podobnú fintu na potencionálnych klientov- na obchodné stretka chodí v sukničke a bez nohavičiek- a je úspešná, plán plní na 480 %, kto umí, ten umí...
..

..múdra žena..má to 2v1...aj plán splní, aj pavučinu ometie...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
http://www.cas.sk/clanok/192656/kosi...jho-onura.html


...ako pekne sa nám to rozbieha...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Chudence deti.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
http://www.cas.sk/clanok/192656/kosi...jho-onura.html


...ako pekne sa nám to rozbieha...
Moje tušenie sa potvrdilo, že matka je "Sandokanova dcéra"
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..múdra žena..má to 2v1...aj plán splní, aj pavučinu ometie...
keby chcela uspieť by musela mať opačné poradie "aj pavučinu ometie, aj plán splní"
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

tak toto je už silná káva, ale je mi ľúto ostatných nechtiac zúčastnených http://vas.cas.sk/clanok/3616/demola...-vodicaku.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
willma Pozri príspevok
tak toto je už silná káva, ale je mi ľúto ostatných nechtiac zúčastnených http://vas.cas.sk/clanok/3616/demola...-vodicaku.html
Jeden zo šokovaných svedkov jej nezmyselný manéver, pri ktorom obúchala obe vedľa stojace autá, natočil na video.
...hm , miesto natáčania mohol radšej " milostivú " upozorniť ...

JA som dnes jedného " skoro upozornil " ...veľa nechýbalo , teleskopický obuch by mal robotu , speťáky som mál v pláne rozbiť ...hajzel jeden ...v 80 - ke mi myšičku zrobil bez smerovky ...ledva som stíhal na posypovom materiály ubrzdiť ...ale potom to už bola iná debata , keď som ho prinútil zastať a následne vystúpil z auta ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

willma Pozri príspevok
tak toto je už silná káva, ale je mi ľúto ostatných nechtiac zúčastnených http://vas.cas.sk/clanok/3616/demola...-vodicaku.html
može sa stať- poisťovňa to zaplatí...
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Ja som sa dnes dobre pobavila na tomto zostrihu


Ale inak asi vedia aj ŠPZ milostivej z BA, ak postrehli typ auta, ja som z videa videla len kríky a tmavé auto. Inak bolo by zaujímavé vedieť, či tam zaparkovala cez dve miesta ešte pred príchodom "susedov", alebo ich nasr...la tým, že krížom zaberala 2 miesta a tak ju fakticky "zablokovali", aspoň mne sa zdalo, že vela miesta jej tam nenechali...lebo to ako sa jej to tak šikmo medzi nich podarilo vtesnať? No rozhodne sa treba mať na pozore a vedľa podobných indivíduí radšej neparkovať....treba im radšej ponechať volný priestor po každej strane
A naozaj ak ju niekto videl mohol sa ponúknuť, že je auto vyparkuje. Ono by to šlo, len s citlivejším prístupom k pedálom a lepšie vytáčať volant....som zvedavá, čo by robila napr. na starej Š-120, kde nebol posilnovač riadenia
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

buchač Pozri príspevok
...hm , miesto natáčania mohol radšej " milostivú " upozorniť ...

JA som dnes jedného " skoro upozornil " ...veľa nechýbalo , teleskopický obuch by mal robotu , speťáky som mál v pláne rozbiť ...hajzel jeden ...v 80 - ke mi myšičku zrobil bez smerovky ...ledva som stíhal na posypovom materiály ubrzdiť ...ale potom to už bola iná debata , keď som ho prinútil zastať a následne vystúpil z auta ...
Ďuri podľa môjho názoru keďže má vodičák je asi "milostivá " plnoletá a tým aj plnozodpovedná za svoje počínanie. Inak so záznamu sa mi zdá, že dotyčný, čo to natáčal bol v nejakej budove a než by dolu zbehol, tak škody už narobené boli - ešte by ho v závere jeho dobročinnosti mohol prichádzajúci majiteľ jedného z postihnutých tátošov inzultovať pred vysvetlením situácie, Ale tento klip by mali povinne ukazovať vo všetkých kurzoch autoškôl, že tudy cesta nemvede.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
može sa stať- poisťovňa to zaplatí...
no len ak poznajú vinníka alebo poškodení majú okrem PZP aj havarijú poistku . Dokial je viník neznámi a KASKO nemajú, tak

Mne pred obchodnými centrami už niekolkokrát nejakí tupci povtláčali jamky v prelisoch na dverách (také tie preliačiny od neopatrného otváranie dverí na susednom aute) a poisťovna mi z PZP nič nepreplatila.....v meste ak nemám vlastnú garáž rozhodne novučké auto kupovať nebudem.....

A ešte poviem pikošku....pred pár rokmi, ked sme mali Favorit, stáli sme na semafóroch na križovatke v BA...zozadu sme videli po pravej strane prichádzať cyklistu. Snažil sa previesť dopredu k semafórom po našej pravej strane, ale neodhadol šírku priestoru Zrejme nebol celkom triezvi, lebo už na pohľad bol nejaký "divný", neubrzdil a odtrhol nám pravé spätné zrkadlo. Zastavil, až ked po náraze spadol z bicykla. Auto, čo stálo pred nami, nestihol zdemolovať. Pamätám si, ako muž vzskočil z auta a bol schopný vrhnúť sa na toho páchnuceho cyklistu, tiahlo z neho víno....ale yrejme ten pach a lútosť ho obmäkčili. Ten muž bol zjavne bez peňazí, snažil sa ospravedlniť ale nejak to nemalo efekt. Muž mu chcel aspoň ten bycikel zhabať do doby, kým opravu zaplatí, ale ani ten bzcikel nemal ani polovičnú hodnotu opravy. Čo s takým človekom.......policajtov sme nevolali, nič by sme nedosiahli, len čo by sme stratili kopec času.....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Náhodou ja sa jej musím zastať, tej slečny- však nakoniec pekne vyparkovala a skoro na mieste sa otočila o 180 stupňov a nakoniec ani nikto nezahynul - to tiež nedokáže každý...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 03.03.11 at 14:30
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Náhodou ja sa jej musím zastať, tej slečny- však nakoniec pekne vyparkovala a skoro na mieste sa otočila o 180 stupňov- to tiež nedokáže každý...
Ale to otočenie nebolo zadarmo robila, čo mohla. Raz darmo, bacha na slečny, čo si poctivo zarobili (zaležali) na luxusné auto, nechcem tým uraziť bohatých už od narodenia.
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2


Skoro ako ja

Niekedz sa mi v meste stane, že sa ozaj vtesnám do priestoru, z ktorého je potom ťažšie odísť ako do neho zaparkovať.....ale ak je noha na pedáli a ruka na volante citlivá, tak sa to dá zvládnuť bez akejkolvek ujmy. Chcem pozdraviť svojho inštruktora v autoškole, ktorý ma naučil perfektne parkovať cúvaním aj pozdlžne aj priečne. Po prejazdenej trase sme zakaždým aspoň 10 minút trénovali na parkovisku parkovanie, najprv do volného priestoru, neskôr medzi autá, vďfaka nemu dnes nemám problém zaparkovať kedekolvek, kde sa to dá (ale nie tak ako tá slečna ) Kiež by si všetci inštruktori dali na učení parkovania tak záležať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Betina2 Pozri príspevok

Skoro ako ja

Niekedz sa mi v meste stane, že sa ozaj vtesnám do priestoru, z ktorého je potom ťažšie odísť ako do neho zaparkovať.....ale ak je noha na pedáli a ruka na volante citlivá, tak sa to dá zvládnuť bez akejkolvek ujmy. Chcem pozdraviť svojho inštruktora v autoškole, ktorý ma naučil perfektne parkovať cúvaním aj pozdlžne aj priečne. Po prejazdenej trase sme zakaždým aspoň 10 minút trénovali na parkovisku parkovanie, najprv do volného priestoru, neskôr medzi autá, vďfaka nemu dnes nemám problém zaparkovať kedekolvek, kde sa to dá (ale nie tak ako tá slečna ) Kiež by si všetci inštruktori dali na učení parkovania tak záležať.
preto ja sa všade snažím zaparkovať cúvaním- aby som potom mal pokoj a vyšiel pekne predkom...- to ťažšie nech mám za sebou čo najskor...
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
preto ja sa všade snažím zaparkovať cúvaním- aby som potom mal pokoj a vyšiel pekne predkom...- to ťažšie nech mám za sebou čo najskor...
Ved to sú miesta, ked sa ani inak nedá, len cúvaním, predkom by sa to nikdy nepodarilo Ja tiež radšej zacúvam, nech potom rýchlejšie predkom odídem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Betina2 Pozri príspevok
no len ak poznajú vinníka alebo poškodení majú okrem PZP aj havarijú poistku . Dokial je viník neznámi a KASKO nemajú, tak

Mne pred obchodnými centrami už niekolkokrát nejakí tupci povtláčali jamky v prelisoch na dverách (také tie preliačiny od neopatrného otváranie dverí na susednom aute) a poisťovna mi z PZP nič nepreplatila.....v meste ak nemám vlastnú garáž rozhodne novučké auto kupovať nebudem.....

A ešte poviem pikošku....pred pár rokmi, ked sme mali Favorit, stáli sme na semafóroch na križovatke v BA...zozadu sme videli po pravej strane prichádzať cyklistu. Snažil sa previesť dopredu k semafórom po našej pravej strane, ale neodhadol šírku priestoru Zrejme nebol celkom triezvi, lebo už na pohľad bol nejaký "divný", neubrzdil a odtrhol nám pravé spätné zrkadlo. Zastavil, až ked po náraze spadol z bicykla. Auto, čo stálo pred nami, nestihol zdemolovať. Pamätám si, ako muž vzskočil z auta a bol schopný vrhnúť sa na toho páchnuceho cyklistu, tiahlo z neho víno....ale yrejme ten pach a lútosť ho obmäkčili. Ten muž bol zjavne bez peňazí, snažil sa ospravedlniť ale nejak to nemalo efekt. Muž mu chcel aspoň ten bycikel zhabať do doby, kým opravu zaplatí, ale ani ten bzcikel nemal ani polovičnú hodnotu opravy. Čo s takým človekom.......policajtov sme nevolali, nič by sme nedosiahli, len čo by sme stratili kopec času.....
No na to búchanie do dverí som bol aj ja strašne citlivý- najma potom ako som kúpil novú octafku-pekne som parkoval aby bolo 1.20 metra na 1 stranu a aj na druhú stranu- ale moc to nepomohlo- susedkovia zaparkujú a tresnú dvermi do vedlajšieho auta- takže už to neriešim- tu v petržke sú všetky vozy dobúchané...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Ale to otočenie nebolo zadarmo robila, čo mohla. Raz darmo, bacha na slečny, čo si poctivo zarobili (zaležali) na luxusné auto, nechcem tým uraziť bohatých už od narodenia.
prečo zaležali? nemuseli zaležať, mohli aj pokľačať- ležať už nieje moderné...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
može sa stať- poisťovňa to zaplatí...
...naondiať ...

Nejde ani tak o to ...len čo s amortizáciou ???
Nevraviac o tých behačkách ...
Nevraviac o tom , že bez auta je vtedy jeden ...

Na obesenie sa niekedy , vtedy ...
0 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No na to búchanie do dverí som bol aj ja strašne citlivý- najma potom ako som kúpil novú octafku-pekne som parkoval aby bolo 1.20 metra na 1 stranu a aj na druhú stranu- ale moc to nepomohlo- susedkovia zaparkujú a tresnú dvermi do vedlajšieho auta- takže už to neriešim- tu v petržke sú všetky vozy dobúchané...
Jááj, nielen v Petržalke, aj na východnom konci je to tak, susedko má prázdny plac , ale on sa na mňa musí natlačiť...a tresknúť, na Favorite to neriešime, každú chvílu sa spúšťa alarm, ked niekto treskne, ale na Astre ma to se...ie, lebo ak mi poškodia lak, tak to musím riešiť, aby to nezačalo hniť
Pritom presne viem, o koho ide, ten človek sa neprizná, ale ked ho upozorním, aby sa na mňa netlačil, lebo aj dieťa do sedačky nejako musím dostať, tak povie, že si dá pozor. Ale ťažko mu dokážem, že tá konkrétna preliačina je práve od neho, ked aj pri nákupoch mi ťuknú. Niekdz ya to môže aj silný nárazový vietor, otvoríš dvere opatrne na prvý stupeň a vietor ich zrazu rozdžaváí naplno, pokial ich stále nedržíš a nestrážiš...
Vlastne to nie je sused, ale suseda a už v rokoch.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať