Zavrieť

Porady

Islo by to?

Chcel by som sa opytat, je nejaky minimalny kapital s ktorym sa da podnikat?Islo by to aj ked niesom milionar?Dalo by sa podnikat s 150 000-200 000?
Usporiadat
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Myslím si, že sama si musíš spísať, čo všetko potrebuješ - kúpiť, prenajať, čo potrebuješ hneď pri začiatku podnikania, čo stačí neskôr, priradiť tomu ceny, spočítať a máš potrebný vstupný kapitál. Potom samozrejme potrebuješ urobiť prieskum možného odbytu.
Pokiaľ tu nie je nejaký pekár-cukrár, tak laici v tejto oblasti Ti ťažko poradia.
0 0
wildwind wildwind

wildwind je offline (nepripojený) wildwind

Tak som premyslal nad chovatelstvom... Neexistuje ina oblast, v ktorej by sa tak enormne mnozil kapital a z mala by mohlo byt casom vela...vdaka pudom Viem ze tu je dolezita odbornost, ale v dobe informacii sa da co to nastudovat.Aky mate na to nazor?
0 0
accipiter accipiter

accipiter je offline (nepripojený) accipiter

Otázky pre skúsenejších:
Ako ste objavili tú Vašu šancu na podnikanie ?
Kde , ako, u koho ste spravili Váš prieskum ?
0 0
accipiter accipiter

accipiter je offline (nepripojený) accipiter

A ćo tak upratovaciu firmu ? Dnes už aj zámožnejšie rodiny si dávajú upratovať byt ,a klientami sú už okrem banky aj rôzne zariadenia , dokonca aj školy ap. Poobzeraj sa okolo seba a ?
0 0
wildwind wildwind

wildwind je offline (nepripojený) wildwind

Upratovacia firma?To by si uz musel zamestnavat ludi a to je na zaciatok asi dost komplikovane.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Niekto si založí firmu na pranie prádla.Ele nič blilžšie o tom neviem.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
niečo sme tak ťažko pre seba znáňali až sme zistili, že to nikto neponúka a pustili sme sa do toho :-)

Inak vždy keď sa stretnem s podnikateľmi a celým sektorom kde mi všetci pripadajú s prepáčením ako drbnutí, tak mám chuť začať v tom sektore podnikať. Stačí dodržať slovo, správať sa seriózne, neokrádať klienta, chodiť na čas, dodržať termíny :-)
0 0
accipiter accipiter

accipiter je offline (nepripojený) accipiter

Prečo hned zamestnavať ludí?
Existuje dohoda . Takto to funguje min. v dvoch firmách o ktorých viem.
Naposledy upravil accipiter : 19.06.07 at 19:26
0 0
wildwind wildwind

wildwind je offline (nepripojený) wildwind

Ale institucie vacsinou maju svoje upratovacky a solventne domacnosti radsej zaplatia susedu ako upratovacku.Preco by platili pracu a este aj tvoj zisk?
0 0
accipiter accipiter

accipiter je offline (nepripojený) accipiter

Neviem z kadiaľ si ale hádzať do koša niečo nie je dobré. Poobzeraj sa okolo seba a zistíš že len taká závisť a prestíž Ti dajú mnoho odpovedí. Nehovoriac že skutočne veľa fy. má pre svojich ľudí prenajaté byty a tie potrebujú tiež upratať.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať