Zavrieť

Porady

Terasa

mak mak

mak je offline (nepripojený) mak

učtovník
Dobry den poradaci / prosim o radu - mam terasu cca 45 m stvor. a vznika mi promlem v tom, ze dlazba opadava. Uz ju raz vymienali, ale stalo sa to znovu. Stavebnik, ktory nam to pokladal, tvrdi, ze problem je v dlazbe, vraj nebola klalitna, co sa mi nezda. Ako sa da odkontrolovat, co nebolo dodrzane. Nie som stavebnik a nevyznam sa v tom. Na koho sa mozem obratit. Ak sa rozhodnem menit, nema z Vas, ktori sa na porade pohybujete znameho, ktory by to vedel fakt odborne urobit a pritom financne nezrujnoval. Myslim tym to, ze dlazba je lacnejsia nez praca, ak za dlazbu dam cca 35 000 tis. Sk. Zatial som mala len take drahe ponuky, co sa mi nezda. Dakujem za akukolvek radu.

Prajem vsetkym co najmenej zlych skusenosti v tomto smere.

Pekny den.............
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Opakujete to čo sme vedeli už za cisára pána len slovák je nepoučiteľný nenechá si mudrovať do skladby kvality materiálov v priebehu stavby je schopný meniť nemeniteľné len preto že je to lacnejšie.Áno tak ako píše bettylou tá bodkovaná dlažby vydržala ,ale vydržala preto že spĺňala niekoľko kritérií a jej uloženie vhodnosť na konkrétne miesto projektoval odborník a nie babrák.
Základná požiadavka na vonkajší gres je minimálna hrúbka 12mm pričom finančné možnosti na slovensku končia pri 7 mm.
0 0
Wlady Wlady

Wlady je offline (nepripojený) Wlady

Ahojte. Dufam, ze sa to nerozoberalo. Rad by som sa poradil, ci spravit k domu "betonovu terasu " (zaklad, salovacky....), alebo spravit terasu z obrubnikov a zamkovej dlazby. Dakujem za kazdu reakciu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať