Zavrieť

Porady

Pozitivne myslenie a motivacia

Ahojte! Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie? A ci podla vas hra velku rolu v zivote cloveka stastie alebo skor ochota pracovat na sebe? Som zvedavy na vas nazor.
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ja sa len usmievam, čokoládka ani nemusí byť. Práca aj tak neutečie, tak sa aspoň pomedzi papiere pousmievam, ale momentálne len na monitor, kým budem samučká.
0 0
eluša eluša

eluša je offline (nepripojený) eluša

pracujúca žena po 50-tke, matka dvoch detí,vdova ...viac
Forma, akou si toto napísal, ma naladila veľmi pozitívne, gratulujem
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Čokoládu nemusím, úsmev každého príjmem rada a vždy...
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Momentálne sa aj ja usmievam pri monitore, keď si čítam rubriku "Preklepy"
0 0
taťko taťko

taťko je offline (nepripojený) taťko

Pane, ak chceš vedieť správne myslieť, tak študuj a veľa rozmýšľaj. Ak chceš byť šťastný - medituj !
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

taťko Pozri príspevok
Pane, ak chceš vedieť správne myslieť, tak študuj a veľa rozmýšľaj. Ak chceš byť šťastný - medituj !
Dnes Ti ide karta, ako tak čítam Tvoje príspevky a pozerám profil, zaujímavé...
Aj ja chcem správne myslieť. Poraď ako na to. Síce stále niečo študujem, ale..
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

taťko Pozri príspevok
Pane, ak chceš vedieť správne myslieť, tak študuj a veľa rozmýšľaj. Ak chceš byť šťastný - medituj !
Len si tym studirovanim neupchaj zavity
Ale fakt - myslim si, ze v zivote cloveka nastane moment, ked by uz mal prestat studovat (a zacat makat ). Aj ked nebude mat presne info v cerstvej pamati... nevadi. Ked clovek studoval poctivo, tak by to v nom malo ostat. Nemyslim tym konkretne informacie, ale nejaky ten vycuc - mudrost.
A s tym meditovanim si myslim ze netreba tiez prehanat... poznam jednu babu, co pravidelne medituje a je zda sa mi "trocha mimo".
Moja rada znie: "Ked chces byt stastny, tak pracuj. Predsa za poctivu pracu pride ovocie (pardon nepride - treba si ho obrat )."
0 0
drozdi drozdi

drozdi je offline (nepripojený) drozdi

Priateli...zdravim Vás. Videli ste dokument "Secret"? ,Tajomstvo? Tajmstvo mysle a myslenia?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

drozdi Pozri príspevok
Priateli...zdravim Vás. Videli ste dokument "Secret"? ,Tajomstvo? Tajmstvo mysle a myslenia?
O com to je?
0 0
drozdi drozdi

drozdi je offline (nepripojený) drozdi

O posobení myslenok a myslenia na náš život.Tvorbe reality. Funkcia mysle a myslenia....je to dokument.s príkladmi. O tom ye aj ked nieco nechceme tak tvoríme. ...jednoducho to treba vidiet..
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

drozdi Pozri príspevok
O posobení myslenok a myslenia na náš život.Tvorbe reality. Funkcia mysle a myslenia....je to dokument.s príkladmi. O tom ye aj ked nieco nechceme tak tvoríme. ...jednoducho to treba vidiet..
Hadam to niekde najdem a potom o tom podebatime.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Hadam to niekde najdem a potom o tom podebatime
aj ja to chcem vidieť, ale v požičovniach o tom nechyrovali, tak kde?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

hanelie Pozri príspevok
aj ja to chcem vidieť, ale v požičovniach o tom nechyrovali, tak kde?
Niečo som našla : http://www.charisma-seeker.com/2007/...e-zadarmo.html
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
pomóóóc, ja viem len po nemecky, rusky a taliansky čo teraz ono to je v angline /a ešte dáke hieroglify/
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Bolo by fajn keby tam niekto vedel hodit slov. titulky
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Bastian,
toto je Tvoja téma, schránku správ máš plnú, nemám Ti ako inak poďakovať. Ty veľmi dobre vieš za čo, Tvoj " Dvanácty anděl" mi dal veľký prílev kyslíku do žíl, žiaden prístroj to tu nedokázal... Musíš byť úžasný človek, neviem iné povedať, len ďakujem...
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dovolim si pripojit sa k Vlasticke a tiez cakam, kedy Bastianovi bude mozne poslat SS. Tiez mu mam za co dakovat.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Milá Dáša a Vlasta, ďakujem za milé slová. Za tú plnú schránku sa prosím nehnevajte (niektoré správy mi je totižto ľúto vymazať).

Čo sa týka tej knižôčky - pamätám sa na pocity, aké som prežíval, keď som to čítal - ten príbeh má v sebe silný náboj (motivačný).
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Bastian , nedovolí mi pridať bod v neodborných témach . Tak aspoň takto Ťa verejne oceňujem ako človeka , ktorý dokázal Vlastičke zmierniť jej bolesť a žiaľ na duši v jej nie veľmi ľahkej chvíli . Posilnilo to aj Vlastičku .

Tvoj skutok je krásny , neviem či sa s Vlastičkou poznáte osobne , ale ak nie , tak je o to krajší .
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Našiel som dosť zaujímavú stránku, tak Vám sem prilepím odkaz na ňu:
http://www.skola.jewel.sk/
Majitelia tej stránky vyzerajú na fajn ľudí. Tiež je zaujímavý ich príbeh...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať