Zavrieť

Porady

Pozitivne myslenie a motivacia

Ahojte! Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie? A ci podla vas hra velku rolu v zivote cloveka stastie alebo skor ochota pracovat na sebe? Som zvedavy na vas nazor.
Usporiadat
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Tak zase - ja sa usmievam od rána do večera bez ohľadu na to, akú náladu, či problémy práve mám - to je asi potrebné v práci, kde prichádza človek do styku s ľuďmi, určite nie je dobré prenášať svoje osobné problémy do práce. Tiež si myslím, že je dobré sa mať o koho oprieť - mať nejakých fakt dobrých priateľov. Myslím ale, že to nesúvisí s pozitívnym, či negatívnym myslením. Ak má človek potiaže s "prežitím z mesiaca na mesiac" - či už zo zdravotnej, či finančnej stránky, potom existuje len jediné myslenie - a to ako to vyriešiť a vyriešiť to - len pozitívne myslieť by mi iste nepomohlo...
0 0
halmir halmir

halmir je offline (nepripojený) halmir

Milá Patrícia 5,vôbec som nemal v úmysle svojím príspevkom niekoho sa dotknúť. Ak sa to stalo ,tak mi je to veľmi ľúto.Je to len môj názor.Taktiež som
tým nechcel navádzať na pretvárku ,som za prirodzenosť ,nech ma berie každý takého aký som .
Milá Patrícia 5, verím ,že si silná a veľmi schopná .Možno si ani neuvedomuješ koľko ľudí v tvojom okolí Ti fandí a verí. Máš pravdu ,že svoje problémy iba pozitívnym myslením nevyriešiš, ale práve pozitívnym myslením sa to začína, len treba si trocha viac veriť. Ty to dokážeš.
0 0
danik danik

danik je offline (nepripojený) danik

liduska Pozri príspevok
Okrem iného aj hotové DP a RZZP.


Chodim na poradu uz velmi dlho, vela mi pomohla, ale zatial som nenasla odvahu prispievat.
Chcela by som sa rozhodne pridat, ze sväta pravda mať hotove DP, zhruba po 2.4. kazdeho roka aj ja opat každoročne začínam nový život.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

pozitívne myslenie zohráva veľkú rolu v riešení problémov. Lebo na danú vec sa pozeráš inak.Úplne pritiahnuto za všetky moje vlasy ale na odľahčenie témy poviem príklad.stúpi do h..... pesimista - povie si,kdeže zahreší si, a povie si prečo práve ja mám takú smolu, prečo sa akurát mne toto stalo, smola na každom kroku. ..... stúpi do h..... optimista - povie si že bude mať šťastie, lebo tak sa vraví.

A ešte trošku inak. každý mi vraví, že mám šťastie lebo nachádzam štvorlístky. Ideme dvaja po ceste a ja ho uvidím pri bežnej chodzi, šťastie ?
alebo to, že ma zaujíma svet okolo seba a vnímam každú jeho maličkosť, aby som sa mohla potešiť ? Ktovie či tu ešte zajtra budem. Idem a všímnem si lienku, všimnem si motýľa pozriem na oblohu - vidím mrak /zamyslím sa čo mi to pripomína/pozriem na zem - aha štvorlístok.
0 0
Patrícia5 Patrícia5

Patrícia5 je offline (nepripojený) Patrícia5

Vravíš pretvárka? Ja by som to skôr nazvala profesionálnym prístupom, nie? A len som si obhajovala svoj názor, za ktorým si stále stojím.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Bastian Pozri príspevok
Cital tu niekto od OG MANDINA Dvanasteho anjela?
No, musím povedať, že mi dalo celkom zabrať kým som ju zohnal.
Aj keď ju zatiaľ nemám v ruke, ale už viem kde ju majú.
V stredu si ju idem kúpiť.
Stojí 120,- Sk. Musím povedať, že už sa na ňu celkom teším.
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Ja sa drzim hesla - mojho:Nic nie je nemozne...alebo Bude ako nebolo....a Co ta nezabije, to ta posilni... A je to tak, aj ked niekedy hned neviem preco, ono sa to casom vzdy vykristalizuje a cas ukaze, naco to bolo dobre. Aj choroby su o tom, aby clovek prehodnotil svoj sposob zivota, je smutne, ze niekedy sa uvedomime, az ked je ozaj neskoro...Nie sme tu preto, aby sme sa trapili, ale aby sme si pretancovali zivotom....a vnimali vsetko okolo nas, ucili sa chapat...Tiez mam nejake problemy, a snazim sa ich riesit, aj ked vsetko sa neda hned, ani tak, ako ja chcem, ale : ked tlacis o mur, ten mur tlaci tou istou silou teba, ked ho pustis, pusti aj ten mur........a to je o tom, ze niekedy sa veci poriesia aj sami....chce to len cas....
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Bastian Pozri príspevok
No co, uz ju niekto precital?
Práve som ju dočítal. Celý obsah tej knihy patrí do tejto témy ako možno nič iné. Po prečítaní sa cítim tak akosi inak.
Odporúčam, aby ste si ju prečítali.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

marek15 Pozri príspevok
Práve som ju dočítal. Celý obsah tej knihy patrí do tejto témy ako možno nič iné. Po prečítaní sa cítim tak akosi inak.
Odporúčam, aby ste si ju prečítali.
Dufam ze sa Ti pacila. Ak ano tak som rad.
Napis ako "inak" sa citis.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Bastian Pozri príspevok
Dufam ze sa Ti pacila. Ak ano tak som rad.
Napis ako "inak" sa citis.
Kniha sa mi veľmi páčila. A to, že sa cítim tak "inak" vyjadrím týmto smajlíkom . Toto vyjadruje moje vnútorné pocity, pretože verím, že stále existuje a existovať bude veľa úprimnej lásky všade okolo nás a v každom z nás.
Želám všetko dobré, krásny deň a tiež víkend.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Uf. No hoci som ja tú knihu ešte nečítala, ja mám zmiešané pocity. Už som sa ju pokúšala ju kúpiť, no nemali ju. Ale teraz neviem. Ak je to zas len: svet je krásny, len sa musíte krásne usmievať a pod. ... tak to nemusím. No nechcem súdiť, pokiaľ si ju neprečítam. (Momentálne mám rozčítanú Hlavu XXII a Boh a veda, takže času teraz niet. )
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kde dostať tú knihu ? Na trhu som ju ešte nevidela.Nedá sa kúpiť na dobierku?
Ďakujem a prajem príjemný večer
0 0
marion marion

marion je offline (nepripojený) marion

szčo účtovníčka
Ja pridam knizku Rita Pohleova: A dost! Za sedem tyzdnov bez stresu a s cistou myslou. Tato knizka mi velmi pomohla, ked som sa v praci dostala do situacia, kedy som nevedela ako dalej. Sice som navstivila aj psychologicku, ale najviac mi pomohla tato knizka.
A k dalsiemu ulovku v tejto oblasti, tj. knizke som sa dostala tak, ze sme koncili rekvalifikacny kurz o obchodnickych zrucnostiach a jedna spolukurzistka nam kazdej zene darovala knihu Barbara Stanny: Tajomstva sestcifernych zien. Prekvapive strategie ako si zvysit prijmy a zmenit svoj zivot. Nie je to len o tych prijmoch.
Obe knihy vrelo doporucujem.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Klikni si na www.martinus.sk tam ju majú, aj v slovenčine aj v češtine. Tiež majú aj pokračovanie knihy Láska sa rodí v Tebe. Posielajú na dobierku a to dosť rýchlo. Mám s nimi vlastnú skúsenosť, doporučujem. Teraz som to pozerala, tak tam je to už vypredané. Ale našla som ju v češtine na www.elegenda.sk tam ju zatiaľ stále majú Čítam ju aj ja práve teraz, mám ju požičanú.
Naposledy upravil wagner : 04.08.07 at 22:03
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Gabi03 Pozri príspevok
Uf. No hoci som ja tú knihu ešte nečítala, ja mám zmiešané pocity. Už som sa ju pokúšala ju kúpiť, no nemali ju. Ale teraz neviem. Ak je to zas len: svet je krásny, len sa musíte krásne usmievať a pod. ... tak to nemusím. No nechcem súdiť, pokiaľ si ju neprečítam. (Momentálne mám rozčítanú Hlavu XXII a Boh a veda, takže času teraz niet. )
Tými smajlíkmi som nemal v úmysle načrtnúť, že svet je krásny, len sa musíte usmievať. Aj keď si myslím, že aj to je veľmi doležité.
Vieš, poznám človeka s podobným osudom ako má chlapec v tej knižke.
Tento človek prekonal sám seba už pred mnohými rokmi. Je to pani, ktorá je už viac rokov mojou kamarátkou. Verím, že nebola náhoda, že som ju stretol, pretože ma posunula v mojom živote tam, kde by som sa v myslení, v pohlade na život, na jeho zmysel bez nej asi neocitol. Toto je veľmi dlhý príbeh a ja ho tu nechcem rozpisovať.
Keď som tú knižku dočítal, mal som aj pre toto úsmev v srdci.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
marek15 Pozri príspevok
Tými smajlíkmi som nemal v úmysle načrtnúť, že svet je krásny, len sa musíte usmievať. Aj keď si myslím, že aj to je veľmi doležité.
Vieš, poznám človeka s podobným osudom ako má chlapec v tej knižke.
Tento človek prekonal sám seba už pred mnohými rokmi. Je to pani, ktorá je už viac rokov mojou kamarátkou. Verím, že nebola náhoda, že som ju stretol, pretože ma posunula v mojom živote tam, kde by som sa v myslení, v pohlade na život, na jeho zmysel bez nej asi neocitol. Toto je veľmi dlhý príbeh a ja ho tu nechcem rozpisovať.
Keď som tú knižku dočítal, mal som aj pre toto úsmev v srdci.
Ja vždy keď Ťa čítam, mám pocit, že v Tvojom srdci je ten úsmev, pohoda nielen preto, že si prečítal tie knižky.....
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Marek15 ...pretože verím, že stále existuje a existovať bude veľa úprimnej lásky všade okolo nás a v každom z nás.

Marek, toto je aj moje životné krédo
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Danila Pozri príspevok
Ja vždy keď Ťa čítam, mám pocit, že v Tvojom srdci je ten úsmev, pohoda nielen preto, že si prečítal tie knižky.....
Ďakujem.
Želám pekný deň.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

cloe Pozri príspevok
Marek15 ...pretože verím, že stále existuje a existovať bude veľa úprimnej lásky všade okolo nás a v každom z nás.

Marek, toto je aj moje životné krédo
Som rád.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

marek15 Pozri príspevok
No, musím povedať, že mi dalo celkom zabrať kým som ju zohnal.
Aj keď ju zatiaľ nemám v ruke, ale už viem kde ju majú.
V stredu si ju idem kúpiť.
Stojí 120,- Sk. Musím povedať, že už sa na ňu celkom teším.
Prosím Ťa, kde si ju zohnal. Vďaka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať