Zavrieť

Porady

Pozitivne myslenie a motivacia

Ahojte! Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie? A ci podla vas hra velku rolu v zivote cloveka stastie alebo skor ochota pracovat na sebe? Som zvedavy na vas nazor.
Usporiadat
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Prosím Ťa, kde si ju zohnal. Vďaka.
Ja konkrétne tu.
http://www.elita.sk/publisher_view.php?vydavatel=Medium
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ďakujem Ti veľmi pekne... keby si bol žena, tak napíšem, že "krásna víla", ale na muža... neviem alternatívu nájsť a to už značne dlho. Aj objednané... Koľko to asi cestuje?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 05.08.07 at 15:16
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ďakujem Ti veľmi pekne... keby si bol žena, tak napíšem, že "krásna víla", ale na muža... neviem alternatívu nájsť a to už značne dlho. Aj objednané... Koľko to asi cestuje?
Ak na tom trváš, tak Ti pomožem. Možno "krásny princ" .
Ale ja na tom netrvám.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Dobrý deň všetkým
tu knížočku si iste tiež zoženiem môžem len potvrdiť že svoj život si ovplyvňujeme sami .Sme tu iste nato, aby sme sa niečo naučili a dokázali
si zotriediť určité hodnoty pre život potrebné iba tak sa dostaneme ďalej
Tiež som toho prežila dosť a mne osobne pomohla už spomínaná kniha od Luisy Hayovej Miluj svoj život a naozaj veľmi tiež vrele odporúčam čítala
som aj knihy od Leontieva o Karme a tiež tam človek veľa pochopí presne názvy si nepamätám bolo to už dávno.
Ja sa riadim heslom a chválabohu mi to vychádza.
"Správaj sa k iným tak ako chceš, aby sa ostatní správali k tebe"
"Každý deň stretnúť človeka to stačí"
S pozdravom Anik
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

marek15 Pozri príspevok
Ak na tom trváš, tak Ti pomožem. Možno "krásny princ" .
Ale ja na tom netrvám.
No však to je v pohode... ale víla ... princ je princezná alternatívou, ale víla je predsa len o inom... ale jasné... Tvoje prianie mi je rozkazom "krásny princ" ale ... možno na niečo prídem až prečítam tú knihu... ten názov... anjel celkom mi aj pasuje k víle, nie?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Anik Pozri príspevok
Dobrý deň všetkým
tu knížočku si iste tiež zoženiem môžem len potvrdiť že svoj život si ovplyvňujeme sami .Sme tu iste nato, aby sme sa niečo naučili a dokázali
si zotriediť určité hodnoty pre život potrebné iba tak sa dostaneme ďalej
Tiež som toho prežila dosť a mne osobne pomohla už spomínaná kniha od Luisy Hayovej Miluj svoj život a naozaj veľmi tiež vrele odporúčam čítala
som aj knihy od Leontieva o Karme a tiež tam človek veľa pochopí presne názvy si nepamätám bolo to už dávno.
Ja sa riadim heslom a chválabohu mi to vychádza.
"Správaj sa k iným tak ako chceš, aby sa ostatní správali k tebe"
"Každý deň stretnúť človeka to stačí"
S pozdravom Anik
Ja som ju kúpila tiež na základe odporúčaní tu na porade. Mladšia dcéra ju poctivo vyčítala a vraj niektoré veci ju celkom pozitívne ovplyvnili. Takže som spokojná a ak má niekto doma tiež dospievajúce /lepšie povedané dospelé ale ešte nie vyzrelé deti/ doporučujem.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Ešte jeden názor , ktorý mi pomáha prežiť ťažké chvíle, keď sa stane niečo naozaj zlé tak si poviem "Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie."
je to trochu morbídne, ale podľa mňa aj pravdivé.
Často si človek ani neuvedomuje , ako svoju energiu míňa úplne nesprávnym smerom a rozčuľuje sa nad vecami, ktoré nedokáže ovplyvniť.
a pritom rozčuľovať sa znamená ničiť si zdravie pre hlúposť iných
prajem príjemný zbytok večera a aj víkendu
Anika
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Anik Pozri príspevok
Ešte jeden názor , ktorý mi pomáha prežiť ťažké chvíle, keď sa stane niečo naozaj zlé tak si poviem "Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie."
je to trochu morbídne, ale podľa mňa aj pravdivé.
Často si človek ani neuvedomuje , ako svoju energiu míňa úplne nesprávnym smerom a rozčuľuje sa nad vecami, ktoré nedokáže ovplyvniť.
a pritom rozčuľovať sa znamená ničiť si zdravie pre hlúposť iných
prajem príjemný zbytok večera a aj víkendu
Anika
Nedá mi nesúhlasiť Anika. Hlavne keď si dá niekto tú námahu, aby jeho vlastným primitívnym spôsobom znevažoval iného človeka. Ukáže pri tom hlavne svoje primitívne myslenie. Veď koľko času zbytočne premrhal na niečo čo nemá žiadny význam, len ukáže svoju závisť, primitívne myslenie.... Neviem či takýmto typom pomôže múdra kniha, ľudská múdrosť, ktorá chvalabohu stále je. Nie je nič krajšie, lepšie, príjemnejšie ako začať deň príjemnými myšlienkami, úsmevom, pekným milým slovkom... Takže prajem krásny dníček plný príjemnej pohodičky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Už mi ju posielajú na dobierku, dnes mi telefonovali.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Príjemný deň
pani Elenka tichúčko Vám závidím - to nám Slovákom ide veľmi dobre,
ale v dobrom samozrejme -ja ju idem dnes zháňať v kníhkupectvách ak to nepôjde skúsim Vašu overenú cestu
prajem príjemný deň Anika
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Anik Pozri príspevok
Príjemný deň
pani Elenka tichúčko Vám závidím - to nám Slovákom ide veľmi dobre,
ale v dobrom samozrejme -ja ju idem dnes zháňať v kníhkupectvách ak to nepôjde skúsim Vašu overenú cestu
prajem príjemný deň Anika
Anika... už mi prišla... prosím... záviď normálne po slovensky... nahlas a najlepšie za chrbtom... alebo pod nickom? Teším sa na ňu, verím, že moja zvedavosť bude uspokojená. Doporučujem využiť túto službu, nestrácaš čas zháňaním po obchodoch.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
celkom dobrá knižka je aj táto
Jak člověk smýšlí
zdroj: internet
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Elena Navrátilová Pozri príspevok
No však to je v pohode... ale víla ... princ je princezná alternatívou, ale víla je predsa len o inom...
......prečo "vilko" nieee....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ajuška Pozri príspevok
......prečo "vilko" nieee....
a "Majka"?... supeeeeeeeer
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

Milíá Elenka
už som zistila,že iba zbytočne strácam čas hľadaním v kníhkupectvách
takže to vyriešim vďaka Marekovi 15 tiež tak ako vy.
Tá závisť nepatrí k mojim silným stránkam
prajem príjemný a ničím nerušený večer
Anika
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Anik Pozri príspevok
Milíá Elenka
už som zistila,že iba zbytočne strácam čas hľadaním v kníhkupectvách
takže to vyriešim vďaka Marekovi 15 tiež tak ako vy.
Tá závisť nepatrí k mojim silným stránkam
prajem príjemný a ničím nerušený večer
Anika
Ja viem. Tí čo ju považujú za svoju silnú stránku, sa k nej nepriznajú. A som šťastná, že nie. Skvelí ľudia závidieť nevedia, nepotrebujú k životu. Prajem krásny dníček a nech knižočka príde čo najskôr. A ďakujem.
0 0
Boboš Boboš

Boboš je offline (nepripojený) Boboš

Citujem "Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie?"
Prečosi si nepoložíte otázku: Čo a ako ovplyvňuje myslenie človeka?Ako môže byť pozitívne myslenie, bez pozitívneho cítenia?
Mimochodom každý na sebe robí, pracuje na sebe, trénuje sám seba, tým ako žije svoj život. Preto je toľko neduhov, chorôb a trápení.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Boboš Pozri príspevok
Citujem "Chcem sa vas spytat, ako podla vas ovplyvnuje zivot cloveka jeho myslenie?"
Prečosi si nepoložíte otázku: Čo a ako ovplyvňuje myslenie človeka?Ako môže byť pozitívne myslenie, bez pozitívneho cítenia?
Mimochodom každý na sebe robí, pracuje na sebe, trénuje sám seba, tým ako žije svoj život. Preto je toľko neduhov, chorôb a trápení.
Súhlasím s Bobošom. Možno preto, že som zo ženských buniek, rozumiem, resp. nerozumiem veciam a vnimam ich cez pocity. Pozitívne cítenie sa pre mňa rovná pozítívnemu mysleniu. A opačne. Mám jednu "modlitebnú knižku", jej názov je Vesmír v nás a písal ju Michal Burda. Je zaujímavé, že kdekoľvek ju náhodne otvorím, rieši práve moje problémy. A vyrieši ich.Teda, vyriešim ich ak práve cítim pozitívne a "poriešim" ak som negatívne naladená. Čo všetko ovplyvňuje myslenie človeka? Myslím si, že je toho veľmi veľa. Prostredie, rodina, ľudia cudzí aj známi, čerstvo rozkvitnutý kvet v záhrade, lastovičky, naše (belorítky) aj susedove (vidlochvosté) obe ma ráno pozdravia, ale najskôr ja pozdravím ich, pes, ktorý celú noc nechcel ísť von, lebo sa niečoho bál... Je toho dosť, však?
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Bastian Pozri príspevok
No co, uz ju niekto precital?
Tak už som ju aj ja prečítala vďaka Elenke Navrátilovej, ktorá mi ju zohnala a samozrejme darovala. Je to najkrajší darček aký som kedy dostala. Trošku som si poplakala, kiežby som bola taká silná v ťažkých životných situáciách, ako ten dvanásty anjelík . "Nikdy to nevzdávaj!" A ako sa tu vyjadril Marek15 stále sa usmievaj .
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Simonab Pozri príspevok
Tak už som ju aj ja prečítala vďaka Elenke Navrátilovej, ktorá mi ju zohnala a samozrejme darovala. Je to najkrajší darček aký som kedy dostala. Trošku som si poplakala, kiežby som bola taká silná v ťažkých životných situáciách, ako ten dvanásty anjelík . "Nikdy to nevzdávaj!" A ako sa tu vyjadril Marek15 stále sa usmievaj .
Simonka to som naozaj šťastná, že.... nemám ďalších slov. Úsmev, milé slovo... nepoznám príjemnejšiu komunikáciu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať