Zavrieť

Porady

Preplatenie dovolenky

Zamestnanec rozviazal pracovný pomer k 15.4.07. Dovolenku na ktorú má nárok si nevyčerpal a chceme mu ju preplatiť. Ako mám zadať v Pohode dovolenku aby ju mal vyplatenú.Cez doplatky? Alebo je iný spôsob preplatenia? Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kája. je offline (nepripojený) Kája.

    Kája.
    Ja vypočítam náhradu za dovolenku a zapíšem sumu vo výplate do zdaniteľných náhrad a text nevyčerpaná dovolenka x dní.

    antonia111 je offline (nepripojený) antonia111

    antonia111
    Neviem teda či píšem na správnom mieste.Ale prosím o radu. Pracujem v progr. Pohoda a tiež v mesiaci máj preplácam 2 dni dovolenky po ukončení PP ku koncu mesiaca apríl.Takže, vypočítala som dovolenku, ktorú som zapísala do zdaniteľných náhrad aj s textom . Program mi stiahol úrazové poistenie a preddavok na daň./za 2 dni dovolenky 723,-SK/.Je to dobre?To úrazové teda neviem. Túto daň potom odviesť na DU?Robím to prvý krát.Srdečná vďaka.

    Preplatenie dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.