Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Hey, len ked idem neskor spat, mam problem rano o pol siestej vstavat, by so sa radsej zabila ako z postele zliezla a on je vyspinkany
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

No dobre baby, ja idem spinkat, keby niekto nieco chcel tak do 15:00 mi zajtra mozete pisat SS, hned mi zapipa na mobil a ja sem kuknem, ale po tejto hodine, sa uz stretneme len v Plzenskej :-))) takze tesim sa na zajtra :-) Judit, dufam, ze ti zajtra nebude horsie a ze sa ti bude dat prist. Cenim si to. :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

No veď počkaj, keď budeš mať detičky, aj nočné bude treba ťahať. Celkom bežne idem o polnoci do postele, v noci vstávam niekoľkokrát - raz jedna plače, potom zase druhá, inokedy lieky ..... . A ráno o piatej, pol šiestej som hore. Dá sa na to zvyknuť a aj tak by som ich nevymenila za nič na svete. Zajtra ti ich ukážem na foto, ok? Ulakomiš sa, uvidíš, chi, chi.
0 0
ehsepo ehsepo

ehsepo je offline (nepripojený) ehsepo

Ďakujem za pozvanie, ak sa mi to podarí tak prídem.
ehsepo
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

ehsepo Pozri príspevok
Ďakujem za pozvanie, ak sa mi to podarí tak prídem.
ehsepo

Určite sa ukáž, budeme sa tešiiiť.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Ahojte baby, chystám sa. Ešte si musím zistiť odchod vlaku príp. busu. Neviem totiž, či stihnem ešte zabehnúť domov na otočku. Keď nie, tak pôjdem rovno z práce. Ozvem sa. Idem pobehať po nejakých tých spojoch.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

kalkulkaaaaaaaa supeeeeeeeeeer :-))))) ehsepo aj ty dojdi :-)))))) Som rada, ze sa pocet pomaly zvysuje a nie znizuje :-))))) tesim sa kalkulka kukni www.cp.sk
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

musim povedat ze ja trosku slintam aj z toho dzemu no hlavne smutkom ze sa s vami nezoznamim, no dnes to fakt nepojde hlavne z rodinnych zdravotnych dovodov, no ak by sa organizovalo stretko v septembri tak som za vsetkymi koncatinami co mam
prajem vam krasnu zabavu
0 0
katarinab11 katarinab11

katarinab11 je offline (nepripojený) katarinab11

Tak dnes večer stretávka :-))
Kto sa ešte pridá?
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Prídem vlakom, čo je v HN asi o pol šiestej. To by mali ísť aj z TV v ňom, len ako ich spoznám v tom Košičanovi?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

posli mi foto :-) ja ta spoznam,ich poznam z foto, teda aspon zsazsulu
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

zlatkoooooooooo dakujem ze ides :-)))

a suhlas daj k prispevku č.142 (strana 15) :-))))

katarinab11 Pozri príspevok
Tak dnes večer stretávka :-))
Kto sa ešte pridá?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Volala som do tej restiky, dala som tu rezervacku na terasu, aspon vetrik nech nas preveje v takomto pekle :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

[quote=katkasabka;481610]musim povedat ze ja trosku slintam aj z toho dzemu

Džemu máme dosť, ak si zaželáš bude aj v septembri, ale to bude jarmok a tam bude dobrôt. Ja sa vytešujem, až som nejak ožila, dúfam, že sa dobre zabavíme. Nepridá sa ešte niekto k nám?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

timka, este ze si pripomenula, skoro mi vypadli rozky a maslo z hlavy .-))))) Jak budu na nas pozerat, kd si rozky s maslom a dzemom vybalime? :-) xi,xi,xi
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Už mi je teraz smiešne, aspoň bude zábava. Taká som vyvedená z normálu, asi dostávam cestovnú horúčku, no skrátka tešíííím
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Aj ja,cely deň som nejak mimo ... som vysmiata jak "vlečka" :-)))))) xi,xi,xi,xi .... a len mi smsky pipaju na mobile stale :-))) Juuj, baby dobre bude, citim to :-)))
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Vyprázdnila som si SS, tak drobeceva mozes poslat este raz co si sela? mi napisala, ze sa mi snazis poslat SS, ale mam plnu schranku, tak uz mam volnu
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

No takze mame po 1. humenskom stretku :-))) Dakujem vsetkým zúcastnením babám bolo nas osem : zsazsula, judita1971, kalkulka, katarinab11, šimik, timka1, janasv. Chlapi, mate smolu ze ste neboli, lebo vsetky tieto zeny boli nadherne a uzasne Nasmiali sme sa, az ma sanka bolela, ked som prisla domov a mala som z vas vsetkych uzasny pocit, dufam, ze ste sa citili aspon tak dobre ako ja a ze ste nelutovali, ze ste dosli hoci aj z tej dialky (TV). Takze baby DIK
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Velettka Pozri príspevok
No takze mame po 1. humenskom stretku :-))) Dakujem vsetkým zúcastnením babám bolo nas osem : zsazsula, judita1971, kalkulka, katarinab11, šimik, timka1, janasv. Chlapi, mate smolu ze ste neboli, lebo vsetky tieto zeny boli nadherne a uzasne Nasmiali sme sa, az ma sanka bolela, ked som prisla domov a mala som z vas vsetkych uzasny pocit, dufam, ze ste sa citili aspon tak dobre ako ja a ze ste nelutovali, ze ste dosli hoci aj z tej dialky (TV). Takze baby DIK
A Velettka - samozrejme......
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať