Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

bolo to fajn, aj mňa sánka bolela, rada som spoznala všetky baby, veletka som rada, že si dostala dobrý nápad,- zorganizovať stretko, si fajn kočka, my čo sme šli domov vlakom sme v srande troška pokračovali, lebo sme mali dobrého sprievodcu.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

momentálne pečiem šišky, ale musela som odbehnúť, lebo budú s JAHODOVÝM džemom . a ešte sranda. ráno / o pol deviatej/ som došla domov - a deti - mami máme návštevu - došla mi neter so synovcom - včera prišli, ešte spali, šťastie, že mám svokrovcov...
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Aj ja ďakujem všetkým zúčastneným za skvelý večer, nasmiali sme sa do sýtosti, vykecali. Judita, a vy ste nespali vo vlaku? A mňa chválabohu nikto neprepadol po ceste, ale fakt, že som sa celú cestu otáčala za každým autom, vystrašili ste ma trochu. Chi chi.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

A ešte som zabudla - tie pohotové odpovede - srandy Janysv boli super.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

koho ste zase zbalili vo vlaku? taky fuzkaty sukničkár?

judita1971 Pozri príspevok
my čo sme šli domov vlakom sme v srande troška pokračovali, lebo sme mali dobrého sprievodcu.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

áááále.... dohliadal na to aby Kalkulka vystúpila naozaj v Michalovciach.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Timka1 Pozri príspevok
A ešte som zabudla - tie pohotové odpovede - srandy Janysv boli super.


Děkuji Vám, vážení přátelé, děkuji....
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

judita1971 Pozri príspevok
áááále.... dohliadal na to aby Kalkulka vystúpila naozaj v Michalovciach.
A vystúpila??????
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

judita1971 Pozri príspevok
momentálne pečiem šišky, ale musela som odbehnúť, lebo budú s JAHODOVÝM džemom . a ešte sranda. ráno / o pol deviatej/ som došla domov - a deti - mami máme návštevu - došla mi neter so synovcom - včera prišli, ešte spali, šťastie, že mám svokrovcov...

Budúce stretko - heslo JAHODOVÝ DŽEM ......
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

VELETTKA , už aj aj som PORAĎÁK - heč!!!!!!!
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

gratuluji Ti božskýýý Kááája


janasv Pozri príspevok
VELETTKA , už aj aj som PORAĎÁK - heč!!!!!!!
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

pocuvaj a nevystupil s kalkulkou v michalovciach aj ON? :-D xixixiixixi
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Pripla by som aj fotky, ale nedostala som suhlas zucastnenich, takze vsetci co ste nas sceli vidiet mate smolu .... Ale ak niekto dava suhlas s uverejnenim (z ostatnych mozeme urobime puzzle)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Velettka už si ochutnala jahodový džemik? A chutil? Ešte dnes mi behali po hlave tie hlody Janysv. Jankasv a čo nezbedník spinkal alebo prespevoval hit storočia? -
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

vystúpiila, on prišiel potom skontrolovať či vystúpila, áááále bol trochu mimo... mala som taký pocit. ....
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Timka1 Pozri príspevok
Velettka už si ochutnala jahodový džemik? A chutil? Ešte dnes mi behali po hlave tie hlody Janysv. Jankasv a čo nezbedník spinkal alebo prespevoval hit storočia? -
Timka, na pocudovanie spal. Uz bola dost utahany. Prehlad Hitov storocia som mala hned rano od 7,05 hod aj s poradim, presnymi prercentami ziskanych hlasov a ukazkami. Preventivne sme pozreli aj reprizu poobede.A to to ma aj nahrate na videu... Ozaj, ranajkovali sme chlebik s jahodovym dzemom.....
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Aj ja som hned vecer ked som dosla robila ochutnavku :-) A dzemik s kuskami jahod bol vyyyborny Ten bol myslim janysv :-) Mnam Skoda, ze tie rozky nedorazili, ze zsazsula?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Baby, dala by som si ešte :-) Inak v pozadí v bielych nohaviciach je Timka1 (výstrih som orezala )
Naposledy upravil Velettka : 22.06.07 at 18:45
pizza.jpg  
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Super fotky, vieš aká som bola zvedavá na ten výstrih? Pošli mi ho na SS. Tú pizzu by som si tiež ešte dala, neurobíme repete?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Timka v piatok? :-))))))))))))))))))) nechcem dávať zatial fotky, pokial neviem, kto tam nechce byt zverejneny :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať