Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Jani, rátam s tebou :-))))))
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Velettka Pozri príspevok
Tak príď na naše :-)) Bude nás viac a nám sa to možno podarí a neostanem sama :-)
Díky za pozvanie. Aj keď HE od VV nie je až také vzdialené, musím sa priznať, že samej sa mi nechce. Ja som už trochu "pohodlná". Keby sa nejaká vranovčanka ku mne pridala, aby sme boli dve ....išla by som. Uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Dnes je v HE školenie na DPH. Nejde niekto?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Nie, ale ak si humenčanka, čo tak prísť na stretko? :-)

ivako Pozri príspevok
Dnes je v HE školenie na DPH. Nejde niekto?
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Nie som z Hé,ale blízko. V Hé som chodila na ekonomickú školu. Rozmýšľala som o tom, ale asi starnem. Mne sa už nechce nikde chodiť. Hrozné....
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

nebuuuď labuuuť :-)))) priiiid, nebude nas vela, bude to komornejsie a viac si pokeciame, zoznamime sa, popijeme :-)))))

ivako Pozri príspevok
Nie som z Hé,ale blízko. V Hé som chodila na ekonomickú školu. Rozmýšľala som o tom, ale asi starnem. Mne sa už nechce nikde chodiť. Hrozné....
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Velettka Pozri príspevok
nebuuuď labuuuť :-)))) priiiid, nebude nas vela, bude to komornejsie a viac si pokeciame, zoznamime sa, popijeme :-)))))
Ideš na to dobre Uvidím
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

čím som zapôsobila?? :-) budem to zdôrazňovať :-)))))))))

ivako Pozri príspevok
Ideš na to dobre Uvidím
0 0
ivako ivako

ivako je offline (nepripojený) ivako

Velettka Pozri príspevok
nebuuuď labuuuť :-)))) priiiid, nebude nas vela, bude to komornejsie a viac si pokeciame, zoznamime sa, popijeme :-)))))
Takže v podstate celou vetou.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

.-)))))) tak už ostáva len sadnut na bus a prist, ja tam urcite budem .... :-)) a zopar ludi tam dufam tiez pride :-)) Tesim sa na Teba, zatial ahoj :-)
0 0
šimik šimik

šimik je offline (nepripojený) šimik

Ahojte,som tiež z HE, mohla by som sa pridat. Ten termín už je odsúhlasený? (15.6.2007)
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Aj za Velettku - Ta ne, Pali! Sak sme z jednoho valala.
Naposledy upravil janasv : 24.05.07 at 09:18
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
janasv Pozri príspevok
Aj za Velettku - Ta ne, Pali! Sak sme z jednoho valala.
..teším sa na Superstretko -nemkrahule...a skúšku z východňárčiny...
Vlado a spol.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Velettka Pozri príspevok
Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom?
Superstretko alebo Krahule su sice super, ale tu je vysvetlenie, preco lokalne stretko. Aj tu si si mohla vsimnut, ze sa nem vzdy da, aj ked si z okolia.
A vobec, co tak Superstretko v Humennom? Preco cestovat vzdy len na zapad? Vitat vychod slnka na Vychode.... Ach, ake romanticke....
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
janasv Pozri príspevok
Superstretko alebo Krahule su sice super, ale tu je vysvetlenie, preco lokalne stretko. Aj tu si si mohla vsimnut, ze sa nem vzdy da, aj ked si z okolia.
A vobec, co tak Superstretko v Humennom? Preco cestovat vzdy len na zapad? Vitat vychod slnka na Vychode.... Ach, ake romanticke....
Selce sú na západe
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

halooooo haloooo je jedno dkial si, pokial nechces prist neprides :-)) Pokial chces prist prides :-)) Stredne Slovensko je pre niektorych z nas daleko, preto skusam mini lokalne stretko tu :-) Drz nam ALDA palce nech sa nam podari .... mozno raz budeme konkurovat aj tomu vasemu poctom a priatelstvami :-)))

Možno keď sa tu viacerí pooznamujeme raz Vás prekvapíme a dojdeme s radosťou na Vaše superstretko :-)) Ja osobne som raz chcela ísť som uvažovala, ale nevyšlo mi to
Naposledy upravil Velettka : 24.05.07 at 10:59
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Šimik jasne, že si vitana :-) ten termin je konecny, nikto nemal výhrady zatial, takze zatial operujem s tymto terminom, len potrebujem vediet pocet ludi, aby som vedela ze co zajednat, par stolov v ktorej "putike" ? :-))


šimik Pozri príspevok
Ahojte,som tiež z HE, mohla by som sa pridat. Ten termín už je odsúhlasený? (15.6.2007)
Naposledy upravil Velettka : 24.05.07 at 11:20
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

SORRY. Priznam sa, ze som si vsimla iba to, ze Ty si z Pezinka.
Pre nas z Vychodu je to vzdy smerom na Blavu, teda na zapad, ci vrchom,
ci spodom, ci prostriedkom. Verim, ze aj Vam aj nam bude fajn a potom si vymenime zazitky. Dusevne budeme spolu.....
Naposledy upravil janasv : 24.05.07 at 10:49
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Termín 15.6.2007 je odteraz záväzný .... o inom sa uvažovať už nebude. Miesto a čas sa upresní po konzultácii zo všetkými čo sa budú chcieť zúčastniť.
Naposledy upravil Velettka : 29.05.07 at 14:49
0 0
šimik šimik

šimik je offline (nepripojený) šimik

pripájam sa k zoznamu prihlásených
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať