Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

šimik tešíme sa :-))))
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

teším sa
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Velettka Pozri príspevok
Takže ku tomuto príspevku pripojte svoje mená, kto vážne uvažuje o tom, že sa na stretko 15.6. v Humennom rád a s dobrou náladou dostaví. Veľmi sa teším na všetkých :-) Tento termín je odteraz záväzný .... o inom sa uvažovať nebude už. Miesto a čas sa upresní po konzultácii zo všetkými čo sa budú chcieť zúčastniť.


Zatial nahlásení: Ja Velettka ako prvá :-) JANASV, ZSAZSULA, JUDITA, KatkaB., ŠIMIK, Timka


Chlapi sa nás bojíte?
Aj ja sa hlásim, teším sa.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Babyyyyyyy, sak nas je kazdym dnom viac :-))) to je super :-)
Naposledy upravil Velettka : 25.05.07 at 09:03
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Velettka Pozri príspevok
Babyyyyyyy, saknas je kazdym dnom viac :-))) to je super :-)
Velettka, sledujem tému a držím prsty. Si dobrá..............
Ja som asi slabo "bombardovala" vranovčanov. Snáď raz aj tu k tomu dôjde.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

oooooooooo ďakujem ti :-) Pochvala vždy poteší, ale ešte sme sa nestretli, tak to nezkríknime :-)) Pripíšem na zoznam prihlásených aj Teba? :-) Však heeeeeeey


drobeceva Pozri príspevok
Velettka, sledujem tému a držím prsty. Si dobrá..............
Ja som asi slabo "bombardovala" vranovčanov. Snáď raz aj tu k tomu dôjde.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Velettka Pozri príspevok
oooooooooo ďakujem ti :-) Pochvala vždy poteší, ale ešte sme sa nestretli, tak to nezkríknime :-)) Pripíšem na zoznam prihlásených aj Teba? :-) Však heeeeeeey
Poviem Ti pravdu, samej sa mi nechce ísť, v HE som bola za totality, aj to s mužíčkom na aute.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

z Vranova mas dobre spoje, aj domov potom a my si ta pockame a postarame sa o Teba, takze sa nemusis bat :-) ze sa nevyznas v HE :-)

Ale nejdem Ta prehovat, nebudem nikoho "znasilnovat" :-) Ale ucite hovorim za vsetkych co tam budu, ze budeme radi ak prides :-)

drobeceva Pozri príspevok
Poviem Ti pravdu, samej sa mi nechce ísť, v HE som bola za totality, aj to s mužíčkom na aute.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Takže mám to brať tak, že zapísať aj Teba?

MIŠO T Pozri príspevok
Však som hovoril že som ZA
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

pripájam sa k Veletke - drobeceva príď, ja som naposledy v Humennom bola v roku 1991 a v meste sa tiež nevyznám, taktiež nie som okres Humenné, som len cca 62 km vzdialená od Humenného /toľko prekonám aby som sa tam dostala ak pôjdem cez TV / Pozri, koľko máme spoločných vecí, rada Ťa spoznám.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Saška (súhlasila s prvým príspevkom), aj ty prideš? Teba ešte nepozname :-) (myslim tak, ze si tu este nic nenapisala) :-)) Tak sa mozes prejavit .-) Ak prides, rada ta pridam do naseho mini zoznamu :-))
Naposledy upravil Velettka : 26.05.07 at 13:40
0 0
inge57 inge57

inge57 je offline (nepripojený) inge57

Ahojte Humenčanky! Takže, ak sa mi podarí dokotúľať na stretnutie rada prídem. Prosím len upresniť kedy a kde presne v Humennom.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

ahoj Inge :-)) ani nevies, aku radost si mi urobila. Termin: 15.6.2007 v Humennom. čas a miesto upresnime este neskor. Si priamo z HE?


inge57 Pozri príspevok
Ahojte Humenčanky! Takže, ak sa mi podarí dokotúľať na stretnutie rada prídem. Prosím len upresniť kedy a kde presne v Humennom.
0 0
inge57 inge57

inge57 je offline (nepripojený) inge57

Áno som, ale pýtam sa preto kde to bude, lebo je to veľmi pre mňa dôležité. Som tehotná a nechodím moc do zafajčených priestorov.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

určite v nefajčiarskom prostredí :-) Fajčiarske prostredia zo srdca neznášam, aj ked som byvala fajciarka :-)) Rozmýslam na Plzenskou restikou, je tam aj nefajciarska cast (dole)..... a hlavne ak bude pekne mozeme byt na terase, pripadne ak nas bude este viacej sa mozem ist informovat na salonik :-) A su tam super ceny ako na pitie tak aj na jedlo :-) moze byt?

Ak máš nejaký iný návrh kludne daj, ale tak aby tam boli dobre ceny a dobre jedlo za dobru cenu :-)


Presné miesto a čas sem vyvesim najneskor 8.6.2007 :-) bude stacit?
Naposledy upravil Velettka : 27.05.07 at 09:01
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

A robia tam fantasticku huspeninu................MNAM
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

aj úžasnú pizzu :-) a majú tam fajné pivečko :-) xixi, dnes asi zaskocim popytat sa tam na ten salonik, aby sme mali trosku sukromie :-) Ale na terase by nám bolo nejlepšie, dúfam, že bude teplo :-)


janasv Pozri príspevok
A robia tam fantasticku huspeninu................MNAM
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

A kde sa nachádza Plzeňská reštika, uvítala by som nejaký záchytný bod.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Timka1 Pozri príspevok
A kde sa nachádza Plzeňská reštika, uvítala by som nejaký záchytný bod.
Z námestia pôjdeš od rohu Jednoty ( z boku je vchod do Pekla) po tej uličke a na pravej strane to najdeš asi po takej 5 - 10 min prechádzke. Oprati je taký straší kostolík.

P.S. Ale sa vystatujem, aj keĎ nie som z HE.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

smith dobry si :-)) Inak prepáč, že sme Ti neprispôsobili termín, ale to je dovolenkové obdobie už a bála som sa, že nikto nepríde :-) Okrem teba a mna :-) Na tento sa ti nedá prísť? čo keby si priateľku navštívil v predstihu? :-)
Naposledy upravil Velettka : 28.05.07 at 12:03
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať