Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

huráááááá. Teším sa, veľmi.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

aj jaaaaaaaaaaaaaaaa :-))) kto ešte? :-)
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

pozdravujem
no s velkou radostou citam tuto debatu a isla som sa pozriet do kalendara na toho 15, lebo by som sa (sice s trochu malu dusickou) s vami vsetkymi rada stretla, no skrz moje ine aktivity je tento termin pre mna zly, co je velka skoda.jedine ze by sa to zmenilo, co je vsak cca 85% moznost.
a ked sa ozvala aj kalkulka, no rozmyslam a rozmyslam....
dokedy potrebujete vediet 100% odpoved skrz ucast?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

nepotrebujeme 100% ucast hlasit, miesto je objednane a podla poctu osob sa bude dat rozsirit na mieste, tazke kazdy kto pride, bude mat kde sediet ..... a neboj nie si jedina co ma malu dusicku :-))))))) xixixixixi, vies aku ju mam ja? ani ju nevidno :-)))))))

..ale bolo by dobre vediet, ze koho mame cakat, aby niekto neohlaseny nebludil a nahodou nas nenasiel a co potom :-) To aby sme vedeli kto pride je koli vam ktori sa chcu zucastnit, aby sm mohli vymenit pripadne cisla a v pripade bludenia navigovat :-)))))))

Tesim sa, skus prist .... bude urcite minimalne fajn :-))

katkasabka Pozri príspevok
pozdravujem
no s velkou radostou citam tuto debatu a isla som sa pozriet do kalendara na toho 15, lebo by som sa (sice s trochu malu dusickou) s vami vsetkymi rada stretla, no skrz moje ine aktivity je tento termin pre mna zly, co je velka skoda.jedine ze by sa to zmenilo, co je vsak cca 85% moznost.
a ked sa ozvala aj kalkulka, no rozmyslam a rozmyslam....
dokedy potrebujete vediet 100% odpoved skrz ucast?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Timka1, uz som sa bala, ze si na nas zabudla :-)) Aspon ze suhlasom prispejes k diskusii o stretku :-)))))))))))))
Naposledy upravil Velettka : 06.06.07 at 11:55
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

Dobre super
pokusim sa si to este nejak zariadit a po pripade, ak mozes Kalkulka, tak sa este ozvi a mozme sa dohodnut.
bludit by som nemala, hoci he nepoznam, ale to je myslim ten najmensi problem
ved sa este urcite ozvem ci ano ci nie
vdaka
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

super :-))) ja tu budem, tak v pohode, ozyvajte sa :-))) a hlavne pridte :-))

katkasabka Pozri príspevok
Dobre super
pokusim sa si to este nejak zariadit a po pripade, ak mozes Kalkulka, tak sa este ozvi a mozme sa dohodnut.
bludit by som nemala, hoci he nepoznam, ale to je myslim ten najmensi problem
ved sa este urcite ozvem ci ano ci nie
vdaka
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
katkasabka Pozri príspevok
Dobre super
pokusim sa si to este nejak zariadit a po pripade, ak mozes Kalkulka, tak sa este ozvi a mozme sa dohodnut.
bludit by som nemala, hoci he nepoznam, ale to je myslim ten najmensi problem
ved sa este urcite ozvem ci ano ci nie
vdaka
Vau, to som rada. Dúfam, že mi to vyjde. Dcéra a mama majú v tom čase totiž narodeniny a ešte neviem kedy bude oslava, ale dúfam, že niekedy cez víkend. Ja tiež HN nepoznám, ale snáď to nájdeme. Takže skús sa ozvať ako by si išla, alebo prípadne cez SS.
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

Dobre Alica, urcite sa ti ozvem, ak to bude u mna uz istejsie, aby sme zbytocne nechaosili.
joj, zacinam sa tesit
pekny den
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Velettka Pozri príspevok
Timka1, uz som sa bala, ze si na nas zabudla :-)) Aspon ze suhlasom prispejes k diskusii o stretku :-)))))))))))))

Nezabudla, určite nie. Sledujem túto tému. Len som bola zavalena jahodami, mala som ich až za ušami. Už som sa z nich vymotala. Ale džemik sa podaril mňam. No a už sa, okrem nášho stretka, teším na spracovanie malín - to zas budú malinové dni.

Každým dňom nás pribúda, dúfam, že sa počet ešte zdvojnásobí. A nebude v tom čase v Hé náhodou jarmok? Aj na klobáskach by sme si pochutili.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Timka o jarmoku nič neviem :-) ale pochutnať si môžeš aj v tej krčmičke :-) Nedonesies okostovat ako sa ti dzemik podaril :-) kupim rožky? :-) xixixixixi
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Timka1 Pozri príspevok
Nezabudla, určite nie. Sledujem túto tému. Len som bola zavalena jahodami, mala som ich až za ušami. Už som sa z nich vymotala. Ale džemik sa podaril mňam. No a už sa, okrem nášho stretka, teším na spracovanie malín - to zas budú malinové dni.

Každým dňom nás pribúda, dúfam, že sa počet ešte zdvojnásobí. A nebude v tom čase v Hé náhodou jarmok? Aj na klobáskach by sme si pochutili.
Sklamem Ta - Humensky jarmok bude okolo 12.-13. septembra, ked budu aj oslavy mesta - jeho prvej pisomnej zmienky. Teda tento rok vynimocne nie koncom augusta.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Budeme mať jahodové hody? A maslo kto donesie, hlási sa niekto?

No veď napokon si môžme dať stretko aj na jarmok v septembri, no nie?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Timka1 .. aj maslo donesiem :-))))) Tresnem sa po vrecku koli nam .-))) xixixixixi ..... a jasné, september je tiež dobrý ďalší termín :-) Uvidime ako sa vydari toto :-)

baby normalne sa tesujem :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Dnes som oznámila manželovi nech sa nikde nechystá na budúci piatok, že má materskú a na počudovanie, bez žiadnych špekulovačiek, súhlasil. No nie je fajn? Len sa ma opýtal kam sa chystám a ja že na ochutnávku džemu. :-)
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Aj aj budem robit jahodovy dzem. Sice z toho vyjde len vzorka, lebo sme dost pojedli, ale bude.
Timka, hodis do placu aj rodinny recept?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

zlatyyy

Timka1 Pozri príspevok
Dnes som oznámila manželovi nech sa nikde nechystá na budúci piatok, že má materskú a na počudovanie, bez žiadnych špekulovačiek, súhlasil. No nie je fajn? Len sa ma opýtal kam sa chystám a ja že na ochutnávku džemu. :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

janasv Pozri príspevok
Aj aj budem robit jahodovy dzem. Sice z toho vyjde len vzorka, lebo sme dost pojedli, ale bude.
Timka, hodis do placu aj rodinny recept?

U mňa je to klasika. Do litra potlačených jahod pridám cca 100 ml iného ovocia, napr. broskyne a použijem želirovací cukor 2:1 - 1/2 kg balenie. Robím aj čistý jahodový bez iného druhu ovocia, tiež so želírovacím cukrom a postupujem podľa uvedeného návodu na vrecúšku. Je to jednoduché a dobré.

Bola som sa pozrieť aj na poradu v téme jahody, je tam tiež veľa receptov.
Janka, veľa zdaru pri varení, nech sa podarí.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Timka1 Pozri príspevok
U mňa je to klasika. Do litra potlačených jahod pridám cca 100 ml iného ovocia, napr. broskyne a použijem želirovací cukor 2:1 - 1/2 kg balenie. Robím aj čistý jahodový bez iného druhu ovocia, tiež so želírovacím cukrom a postupujem podľa uvedeného návodu na vrecúšku. Je to jednoduché a dobré.

Bola som sa pozrieť aj na poradu v téme jahody, je tam tiež veľa receptov.
Janka, veľa zdaru pri varení, nech sa podarí.
S broskynami norobim, ale co sa tyka otrigos jahodoveho, asi sme rodina . MaAme ten isty rodinny recept. A aj postup inspiracii bol podobny..
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

baby takto tyzden budeme mat po stretku :-)))) to sa nezda, ale o chvilku sa stretnemeeeeeeeeeeeeeeeeee :-))) ked som toto zakladala, zdalo sa mi to ako vecnost ten termin .-))) Asi zacinam chytat zaludocnu nervozitu :-))))) xixixi
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať