Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

No ale teraz vazne dievcata a chlapci, kedze sa to blizi, rada by som vedela Vasu naozajstnu ucast, nech ludkovia vedia co pridu z dalej ci sa im oplati prist ... takze dufam, ze nas bude aspon desat, ak nie viacej, ale rada by som to vedela ..... takze kazdy kto si je uz isty ze pride, nech pripoji suhlas prooooooosiiiiiiiimmmmmm.



Takže Vašu účasť prosim:
Naposledy upravil Velettka : 09.06.07 at 12:30
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Inak mam aj mapku pre orientaciu, ako sa dostat na miesto stretnutia, len je taka velka, ze sa sem neda pripnut, tak ak ma niekto zaujem, napiste mi poslem mailom :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

[quote=Velettka;469543]Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)


Velettka, podľa tejto navigácie to určite nájdem. Len som pochorela, ale dúfam, že do piatku sa vyliečim.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

timkaaaaaaaaaaaaaaa lieč saaaaaa, ale rychlo prosim :-))
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Dávam do pozornosti túto tému :-) Humenné a blízke či široké okolie sa ide stretnúť 15.6.2007 na 1. humennskom stretku :-) Svoj príchod potvrdte prosím v príspevku č. 142 svojím súhlasom.

Teším sa

DO STRETNUTIA priatelia :-)))))))))
0 0
katkasabka katkasabka

katkasabka je offline (nepripojený) katkasabka

Bre ranko vsetkym.
no zial,napriek mojej velkej snahe sa mi nepodari dojst na vychodniarske stretko do HE, co mi je naozaj velmi luto. budem ale na vas velmi, velmi mysliet tak dufam ze sa dobre zabavite a spoznate drzte sa.
a ved potom dufam uvidim aspon nejake fotky, vsak?
pekne stretko praje katka
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
katkasabka Pozri príspevok
Bre ranko vsetkym.
no zial,napriek mojej velkej snahe sa mi nepodari dojst na vychodniarske stretko do HE, co mi je naozaj velmi luto. budem ale na vas velmi, velmi mysliet tak dufam ze sa dobre zabavite a spoznate drzte sa.
a ved potom dufam uvidim aspon nejake fotky, vsak?
pekne stretko praje katka
Škoda, takže snáď pôjdem hoci sama. Dúfam, aspoň naspäť nie.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

kalkulkaaaaa neboooooj, baby pojdu smer trebišov vlakom spat, takze po michalovce mozete ist vlakom spat spolu :-) a inak do humenneho idu vlakom, co je v humennom okolo 17:30 a ja ich budem cakat na stanici, ta ak sces, napalbuj si to tak, aby si isla tym vlakom a tym padom budem cakat na stanici aj Teba :-)

katasabka .... je mi to luto, ze Ti to nevyslo ...... :-( .... ale nie vzdy sa podari to, co by sme sceli :-)
Naposledy upravil Velettka : 13.06.07 at 09:07
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Inak vsimli ste si, ze predpoved pocasia na piatok je vyse 30 stupnov? Asi sa presunieme z krcmicky na terasu :-)))
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Nevšimla som si počasie, ale všimla som si, že k príspevku č. 142 pribudli iba tri súhlasy, takže vyzerá to tak, že budeme len štyri? A čo ostatní, čo sa hlásili. Pridajte súhlas nech mi je veselšie.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Niektorí mi poslali SS, že sú ešte nie istý, lebo bud im niečo do toho prislo, alebo su v tom nejake zdravotne problemy, dufam, ze nas pride viacej a ze vsetci vyzdraveju dovtedy :-)

... nádej zomiera posledná :-)))))
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Tiež mi nejak pomaly choroba ustupuje, do piatku dúfam budem zdravšia. No veď napokon aspoň my si pokecáme.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Aj ja som na antibiotikach, uz asi pomaly druhy mesiac, .... ale co narobim? :-) Vysadim ich na vikend asi :-)))))))))))))))))))) chi-chi-chi

..urcite si pokecame, som rada, ze to beries takto, ze sa s toho nechces vykrutit, lebo nas je zatial malo, aj baby z okolia TV co pridu obdivujem a dik im za to :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Tiež mám ATB, asi ostanem len pri čajíku, to mi nevadí, ale spoznám nových ľudí, na to sa teším.
Pá pá do skorého videnia.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

šimik, ani netušiš aku radost si mi urobila tym suhlasom s ucastou ;-))) dik :-) Uvidime sa :-)
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Dúfam, ak prídem, že ma nebudete znásilňovať na niečo ostrejšie, to teda po tých otrasoch, čo som zažila, tak to by som neveľmi. Nie, aby som bola nejaká fajnovka, ale mne radšej nech dá niekto najesť ako niečo ostré, ak som na nejakom tom povedzme posedení.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Co ostrejsie? alkohol? :-))) My a znásilnovat ???? Urcite NIE :-) Pi si co sces, jedz si co sces, len prid :-)))))) Vsak sa tam nejdeme ozrat, ale stretnut novych ludi :-) chi-chi-chi .. a je dobre ked si aj zapamatas aspon tvare :-) Na prvom stretnuti budeme asi vsetci slusni :-)
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Stačí, ak budeme normálni, až takí škrobení nemusíme byť. No nie?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Myslím, že škrobení nebude nikto :-))) toho sa bat nemusis :-))))) Kto je skrobeny, na taketo stretko by ani nesiel
Naposledy upravil Velettka : 13.06.07 at 15:46
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Hoci ma to mrzí, že nemôžem prísť , z doterajších skúseností môžem povedať, že poraďácke stretkú nie sú vôbec škrobené. Všetci si tykáme, zabávame sa a tí, ktorým sa niečo nepáči, sa stiahnu bokom a nekazia náladu. Nikto nikoho do ničoho nenúti a je nám spolu vždy fajn. Tak vám prajem, aby ste sa úspešne zaradili do rodiny poraďákov a teším sa na budúce stretko.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať