Zavrieť

Porady

szčo odmieta platit odvody

viete mi povedat, co caka szco, ktory odmieta platit odvodydo SP?
je mi jasne, ze sa to posuva na exekuciu a vymahanie, ale ak mu nemaju co vziat?
Usporiadat
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

Pohar Pozri príspevok
Zaujimalo by ma ako to riesi Soc. poist. s neplatičmi. Na ich webovej stránke som minule pozerala "dlžníkov" - a je ich tam neúrekom, a so sumami ani nehovorím...... To určite sú nedoplatky za X rokov. Ako to rieši poistovna? Vymáha to? Ved tie sumy sú závratné......Ak by vymohla všetky tie dlžné sumy tak zinkasuje dost penazí.........
niektore tie firmy uz ani neexistuju. prip. len na papiery. nemaju ziaden majetok.
0 0
Pohar Pohar

Pohar je offline (nepripojený) Pohar

karka Pozri príspevok
niektore tie firmy uz ani neexistuju. prip. len na papiery. nemaju ziaden majetok.
to je síce pekné, ale ked zivnostnik dlžil sumu a skrachoval, tak potom niečím ručí! Nie? Neručí za zavazky svojím majetkom? Firma tiež niečím učí........
0 0
karka karka

karka je offline (nepripojený) karka

Pohar Pozri príspevok
to je síce pekné, ale ked zivnostnik dlžil sumu a skrachoval, tak potom niečím ručí! Nie? Neručí za zavazky svojím majetkom? Firma tiež niečím učí........
ak nic nema tak tym nicim. firmy sa zakladali na chudakov, ktori nic nemali. len podpisovali papiere, za co dostali zaplatene. ti chudaci boli vdacni za kazdu korunu a bolo im jedno za co to. vlastne namali tusenie co robia. a koho firma bola nevie ani panboh. takych firiem je obrovske mnozstvo.
Naposledy upravil karka : 15.08.07 at 07:41
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať