Zavrieť

Porady

Banánovník

Zdravím všetkých milovníkov prírody. Už dlhšiu mám banánovník,ktorému som dosť dlho hľadala vhodné miesto. Myslím, že sa mi to nakoniec podarilo. Rastie, má krásne veľké listy. Vlastne mal, až kým som ho pred týždňom nepresadila. Od vtedy všetky listy má ako keby zvädnuté, Tie ktoré má naspodu žltnú a ako keby schli. Keď som ho presádzala v hline okolo koreňa mal nejaké červy, nikdy som to nevidela, ani nikto z môjho okolia. Vyzerali ako malé dážovky. Neviete mi niekto poradiť čo to bolo,ako sa pred tým vystríhať, a ako by som mu mohla pomôcť? Vopred dík!!!
Usporiadat
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Žabinka
pmajap
A sú doma odroda Musa basjoo (asi) v katalógu uvedená odroda, na štíku v balíku len mrazuvzdorná odroda
vyzerajú dobre, zdravo..
Žabinka bodaj by tak vyzerali aj o rok, kamarát mi poradil že ich mám strčiť do mrazníka a budem mať istotu či sú mrazuvzdorné Musa basjoo
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pmajap
Žabinka
pmajap
A sú doma odroda Musa basjoo (asi) v katalógu uvedená odroda, na štíku v balíku len mrazuvzdorná odroda
vyzerajú dobre, zdravo..
Žabinka bodaj by tak vyzerali aj o rok, kamarát mi poradil že ich mám strčiť do mrazníka a budem mať istotu či sú mrazuvzdorné Musa basjoo
ja myslím, že sa im bude páčiť u teba..
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

som si voľakedy srandu robila - že najradšej by som tak banány pestovala ... a ajhľa - už je to tu

majka - krásne ich máš .... a možno ani mrazy nebudú
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Odkiaľ docestovali?Pekné.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

BXLmiami
Odkiaľ docestovali?Pekné.
Starkl, stáli tretinu ceny ako v špeciálnych obchodoch v ČR
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať