Zavrieť

Porady

Parfém na leto 2007

Ahojte baby, hľadám si nejaký dobrý parfém na leto, ale nemám konkrétnu predstavu, čo keby ste sa mi zdôverili so svojimi typmi a spolu by sme prišli na niečo krásne voňavé. Máte nejaké dobré typy?Čo bude podľa vás IN toto leto?
Usporiadat
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Ja si objednávam pravidelne cez internet. Poštovné sa neplatí a dodanie je max. do 3-4 dní. Skús www.parfums.sk:)
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Ja si objednávam pravidelne cez internet. Poštovné sa neplatí a dodanie je max. do 3-4 dní. Skús www.parfums.sk:)
ďakujem. Práve tam je aj dobrá cena. Už som sa aj zaregistrovala
0 0
maria7 maria7

maria7 je offline (nepripojený) maria7

Ahojte babenky, na internete som objavila parfumy 50ml po 380 Sk. Sú to značkové len oveľa lacnejšie ako v parfumériách. Chcela som vedieť či máte niektoré s nimi skúsenosti.
Ahojte
0 0
HUPKA64 HUPKA64

HUPKA64 je offline (nepripojený) HUPKA64

Ľubka Hupka
Asi som po termíne, ale ja som v lete používala BLGARI OMNIA CRISTALLINE

http://www.parfums.sk/bvlgari/bvlgari-omnia-crystalline

Na leto nádherná vôňa, pre mňa určite, svieža a ľahká.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Hupka aj ja som po termíne, ale musím povedať, že tá Euforia- prudko nemusím, mne tam ostane len pánsky korenistý podtón. Mne osobne veľmi vyhovovala v lete Aqua di Gio- od Giorgio Armani a tiež Jadore od Diora a ani Lanvin Eclat bol na leto veľmi príjemný. Osobne si myslím, že parfémy - hoci neviem prečo sú na Slovensku katastrofááálne predražené- v Taliansku si vždy kúpim v značkovej parfumérii za polovičnú našu cenu a to ešte dostanem rôzne ďalšie vzorečky na oskúšanie a nie len parfémov ale i krémov a pod. alebo sa ma opýtajú čo by som chcela skúsiť a tiež nezanedbateľný je prístup personálu.
0 0
cimika222 cimika222

cimika222 je offline (nepripojený) cimika222

ja používam len DOLCE&GABBANA je to super parfem alebo ešte FISCHBONE a to sa dá
0 0
funny221 funny221

funny221 je offline (nepripojený) funny221

presne tak kazdy ma svoju vonu ktora mu sadne a kazdemu sa paci nieco ine, ale musim tu pridat aj tie moje oblubene:
Lacoste-Touch of pink-jemna, nevtierava
Kate Moss-Kate-moja srdcovka, proste divoka a zenska,
Cacharel-Amor amor-sladka ale pre muzov velmi pritazliva
Calvin Klein-Truth-mnam mnam
Christian Lacroix-Rouge a Passion dance (avon) tiez mne velmi blizke
Brunno Banani-Pure woman tiez sladsia ale ma nieco zvlastne v sebe

viem ze ich je vela ake ked ja za to nemozem ze su take uzasne
0 0
zahorcakova zahorcakova

zahorcakova je offline (nepripojený) zahorcakova

Ahoj,s týmito mám dobré skúsenosti, sama ich používam (poradím)
A ešte jedna dobrá rada: pri kúpe parfémov, treba vyskúšať-resp. ovoňať max. 3 druhy. Pokiaľ chcete viac, treba použiť pomletú čiernu zrnkovú kávu, k tejto viackrát privoňať a môžete ovoniavať ďaľšie parfémy (káva totiž absorbuje predchádzajúce vône)
0 0
babijanka babijanka

babijanka je offline (nepripojený) babijanka

žena v strednom veku-srandistka ...viac
Ahoj,
s tou kávou je to pravda?
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

uko Pozri príspevok
môj sen je RALPH od Ralph Lauren. nemáte skúsenosti s nákupom cez internet? lebo v parfumeriach stoji 100 ml okolo 2.500,- a na internete som ho nasla aj za 1.900,- a to je uz dost velky rozdiel.
Tu ho máš za 1325,- SKK

http://www.strawberrynet.com/product...oChar=R#DETAIL
1 0
kuchar007 kuchar007

kuchar007 je offline (nepripojený) kuchar007

Tu ho dostaneš za 1790 Skk aj s dopravou: Parfumworld.sk
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

Mám vzorku vône escada sentiment, veľmi sa mi páči. Ale keď pozerám na internete podľa ceny, tak na každom flakéne je iná hodnota FL.OZ, neviem čo to znamená.
0 0
julia75 julia75

julia75 je offline (nepripojený) julia75

FL.OZ čim nizšie tym lepšie - to akoby riedenie parfemu, najlepšie su okolo 0,niečo; najhoršie 3,niečo
0 0
PedroP PedroP

PedroP je offline (nepripojený) PedroP

julia75 Pozri príspevok
FL.OZ čim nizšie tym lepšie - to akoby riedenie parfemu, najlepšie su okolo 0,niečo; najhoršie 3,niečo
S týmto si dovolím nesúhlasiť. Skratka FL.OZ je severoamerické označenie objemu.
Čiže ak je na parfume napísané 1 FL.OZ, znamená to, že sa jedná cca. 29,574 ml balenie; 1,7 FL.OZ = 50 ml; a napr. 3,3 FL.OZ = 100 ml balenie.
Na označenie "riedenia" parfumu sa používa: EDP, EDT, atď.
3 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

to už som zistila aj ja. dík. Vedeli by ste mi odporučiť parfém, ktorý vydrží celý deň. Stále hľadám.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

sybila3 Pozri príspevok
to už som zistila aj ja. dík. Vedeli by ste mi odporučiť parfém, ktorý vydrží celý deň. Stále hľadám.
Dlhoročne vyskúšané Tresor
2 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Nooo, tresor mám v zozname, ktoré chcem vyskúšať. Mám od Lancome Hypnose a tá je krásna. dík
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

V zime som si kúpila CHANEL 5, je to pekná vôňa, vydrží celý deň /mám už na ňu vek/ V lete mám rada svieže vône, môžu byť aj kvetinkové, napr. Incanto. Skôr ako si parfém kúpim, dám si ho nastriekať na ruku, nie na papierik. Každý má iné PH kože a už sa mi stalo, že kamarátkin parfém, ktorý sa mi veľmi páčil na mne nevoňal dobre. Lancom Hypnose som tiež mala, krásna vôňa. Po dlhšom čase používania jedného parfému si naň zvyknem a už ho tak necítim, tak zmením značku a skúsim niečo nové.
2 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

chanel 5 som mala, je pekný, ale teraz mám vzorku chanel 5 ten odľahčený a ten je super, vydrží celý deň. Incanto mám tiež ale cítim ho len chvíľu.
0 0
sybila3 sybila3

sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

Keď idem okolo parfémov alebo aj v drogérii neodolám a vyskúšam niektoré, teraz som si v drogérii len tak vyskúšala Celine Dion myslím že chick, do večera som stále ňuchala, čo to okolo mňa tak pekne vonia až som prišla nato, že na ruke mi trocha zostalo z tejto vône.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať