Zavrieť

Porady

program pre vyplnenie RZZP ako inštalovať

Na stránke http://www.rzzp.sk/?a=2 boli zverejnené tlačivá vo formáte PDF. Tieto tlačivá sa nedajú vyplňovať v počítači, ale asi niektorí "zúčtovaním povinní" uvítajú možnosť vytlačiť si aj prázdne tlačivo.
Usporiadat
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

vyplnenie asi 50 tlačív ručne z vlaňajška mám za sebou, teraz som už ale inštalovala xml602filler. Samozrejme, som z neho mierne zúfalá - tiež mi chýba tlačivo takže ho idem sťahovať... vďaka za radu...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

no ja som asi blbec, ale čo si mám stiahnuť? veď tam je iba akýsi manuál , sprievodca inštaláciou a licencia. Nainštalované to mám - súbory jaksi prázdne. Odkiaľ naplním formuláre?
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

žeby elektronické formuláre? ja som asi fakt blbec ale hlavne som si sama so sebou pokecala. Dobré, nie
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Áno,cez elektronické formuláre sa dostaneš ku všetkým tlačivám,skús otvoriť.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Želám všetkým, čo používajú elektronické formuláre, štastnú ruku pri tipovaní, aké tlačivo treba použiť, ako vyplniť údaje typu "minimálny základ", ako správne vypočítať úľavu pri poistnom za poistencov štátu atď.

Všetky vyššie menované záležitosti treba totiž vedieť zadať alebo zvoliť v el.formulári "ručne"...
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Samozrejme súhlasím,najprv treba vedieť čo mám robiť a ako,ale hlavne ako pomoc to považujem z toho titulu,že to nemusím vypisovať ručne ako minulý rok,pri súčasnom množstve byrokracie je to aj tak veľká pomoc.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Skúste www.somitrencin.sk, pomocou neho urobíte za hodinu aj 10 X-iek. Tak má vyzerať soft na ročné zúčtovanie.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Jozef Mihál Pozri príspevok
Želám všetkým, čo používajú elektronické formuláre, štastnú ruku pri tipovaní, aké tlačivo treba použiť, ako vyplniť údaje typu "minimálny základ", ako správne vypočítať úľavu pri poistnom za poistencov štátu atď.

Všetky vyššie menované záležitosti treba totiž vedieť zadať alebo zvoliť v el.formulári "ručne"...
Súhlasím, a preto vrele odporúčam sw od .......... používam ho druhý rok a som spokojný, nemám problémy, ktoré sú vyššie uvedené. A je cenovo prístupný.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Jozef Mihál Pozri príspevok
Skúste www.somitrencin.sk, pomocou neho urobíte za hodinu aj 10 X-iek. Tak má vyzerať soft na ročné zúčtovanie.
Voči funkčnosti absolútne žiadna výhrada. Mohlo by byť prívetivejšie užívateľské prostredie.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

vikinka Pozri príspevok
Samozrejme súhlasím,najprv treba vedieť čo mám robiť a ako,ale hlavne ako pomoc to považujem z toho titulu,že to nemusím vypisovať ručne ako minulý rok,pri súčasnom množstve byrokracie je to aj tak veľká pomoc.
Vyskúšaj bezplatný sw na RZZP zo stránky www.kros.sk. Netreba vyplňovať potvrdenie o podaní RZZP, ani Odpis, preberá to údaje samo, dosť položiek je tam predvyplnených. Robila som na jednom i druhom - Kros je pohodlnejší /len pozor ak máš internet s obmedzeným množstvom prenesených dát, aby si si nenarobila vysoký účet /.

-------
Veronika
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Prosím Vás mam urobené aspoň niektoré rzzp a na stránke rzzp.sk som v sekcii ostatné tlačivá hľadala nejaké potvrdenie o podaní RZZP, ale nenašla som to, neviete mi niekto pripojiť ho tu?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

jana32 Pozri príspevok
Prosím Vás mam urobené aspoň niektoré rzzp a na stránke rzzp.sk som v sekcii ostatné tlačivá hľadala nejaké potvrdenie o podaní RZZP, ale nenašla som to, neviete mi niekto pripojiť ho tu?
Je to tlačivo č. 18

---------
Veronika
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Tak niekde robím chybu, nainštalovala som si ten inštalačný program 602XML Filler a teraz neviem ako ďalej?
0 0
sta sta

sta je offline (nepripojený) sta

jana32 Pozri príspevok
Tak niekde robím chybu, nainštalovala som si ten inštalačný program 602XML Filler a teraz neviem ako ďalej?
Hneď ako otvoríš danú stránku, klikneš si na elektronické formuláre a posunieš sa na stránke kúsok nižšie, tak je to druhá tabuľka od vrchu a tam si klikneš na tlačivo č. 18
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Klikni na elektronické formuláre, a máš tam všetky tlačivá, Potvrdenie o podaní je pod č. 18.
Inak - pri vyplňaní cez KROS ho nemusíš vyplňať - sw ho robí sám.

-----------
Veronika
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

No veď ja klikám o dušu, ale keď kliknem na tabuľku č. 18 napíše mi toto :

The XML page cannot be displayed
Cannot view XML input using style sheet. Please correct the error and then click the Refresh button, or try again later.


--------------------------------------------------------------------------------

An invalid character was found in text content. Error processing resource 'http://www.rzzp.sk/formulare/RZZP_typ_18_2006.zf...

PK
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Možno majú nejakú poruchu, vyskúšaj www.kros.sk. RZZP musíš nahodiť znovu, potvrdenie nevyplňuješ.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať