Zavrieť

Porady

SUPERSTAR

rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Usporiadat
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

DanielaSĽ
Podľa mňa je najlepší Cmorík.....môj typ je on. Ale hlas ľudu..... rozhodne. Zatiaľ vypadávajú lepšie spievajúci a "hezouni" s nič moc spevom ostávajú. Mám pocit , že je to skôr o sympatiách ako o speve.

Suhlas, tiez nechapem, preco dostala Divoku kartu prave Kepenova. Stale hovoria o tom, ze ma prekrasnu farbu hlasu, ja si myslim, ze je iba zachripnuta.

Tiez dakujem aj za linky na piesne. :p
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Najsamlepší je tam samozrejme Cmorík. Tak ako povedal Habera, keby tam jeho nebolo, tak S2 by sa ani nedalo pozerať, či skôr počúvať. A Habera to schválne tak často pripomína a ešte pripomínať bude, aby sa hlasovalo za spev a nie za krásavcov.

A tá Kepeňová.....hrúza, fuj. Pripadá mi ako prefajčená, prepitá šľapka (sorry za nadávku). Keď jej oznamovali, že získala divokú kartu, zobudili ju uprostred noci, teda trochu už spala a aj napriek tomu bolá opitá jak sviňa.

Aj tá blondínka má pekný hlas. Finále si predstavujem blondínka vs. Cmorík.

Toho roku vlastne ani netŕpnem pri vyhlasovaní výsledkov, lebo Cmoríka určite nevyhodia a zvyšok je mi vlastne jedno. Aj keď aj o Končekovi si mysleli, že veď mu určite pošlú dosť hlasov, tak podržíme iného a nakoniec vypadol...

Úroveň tohtoročnej Superstar je dosť úbohá (oproti vlaňajšku). Až na Cmoríka.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Takze v v piatok mame duety. Celkom sa tesim, lebo minuleho roku to bolo mile. Cmorik by mal spievat s blod Barborou /Tri slova-Zbirka, Gombitova/, s Mariou a s Ivanom Stofekom. Tak som zvedava.
sunny_1_.gif  
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Tak som sa netrafila - zly pramen, Cmorik s Barborou budu spievat nieco ine. Ale aj tak sa tesim.:p
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

najlepšia je Mária
0 0
Steven111 Steven111

Steven111 je offline (nepripojený) Steven111

rene
Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Podla mna zostane aj tak najlepšia ADELA
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ivan, Peťo C., Mária a Barbora sú silná štvorka , Bažík by mal už konečne vypadnúť , ale z tých štyroch neviem neviem koho by som dala na to prvé miesto.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tak Barboru si môžeš škrtnúť zo zoznamu
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ale Cmoro s Ivanom - to bol bonbónik pre uši. Dokonca som dvihla aj hlavu od papierov a v úžase som počúvala.
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

abel
Ale Cmoro s Ivanom - to bol bonbónik pre uši. Dokonca som dvihla aj hlavu od papierov a v úžase som počúvala.
Boli ozaj zlatým klincom večera Klobúk dolu

Ale na Barboru to asi málokto tipoval,že vypadne.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
bepo
Tak Barboru si môžeš škrtnúť zo zoznamu
Už som Peťo škrtla, škoda , lebo bola dobrá.Povedané slovami Haberu...národ je hluchý.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

abel
Ale Cmoro s Ivanom - to bol bonbónik pre uši. Dokonca som dvihla aj hlavu od papierov a v úžase som počúvala.
Boli skutocne fajn.:p:p:p:p Suhlasim aj s tym, ze Cmoro ma viac skusenosti. Podla mna je najlepsi.:p:p:p Aj s Mariou boli na uvod skveli. Silna trojka su, podla mna, Peter Cmorik, Ivan Stroffek a Maria Bundova.
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
aj moji favoriti sú Cmoro a Stroffo, i keď myslím, že v duete Kids od RW+KM-čo spievali Cmoro a Barbora boli dobrí obaja. Celkom sa im tento duet podaril.
0 0
ALBO ALBO

ALBO je offline (nepripojený) ALBO

Ono je to postavené veľmi na sympatiách(hlavne tých trinástok ako ich nazýva Habera).A u tých je v kurze ten Peťo -oravák. Darmo porota v každom kole hovorí, že je najhorší. Uvidíme do kedy sa udrží.To je ako Bezdeda minulý rok.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

DanielaSĽ
Už som Peťo škrtla, škoda , lebo bola dobrá.Povedané slovami Haberu...národ je hluchý.
Ja som Barborku tiež radila medzi TOP4, ale myslím že to ani nie je tým, že národ je hluchý, len nie celý národ posiela sms. Je to skôr pre určitú skupinu ...násť ročných a pre začínajúcich spevákov nie je žiadna pohroma, keď vypadli z prvej desiatky. Verejnosť o nich vie a je to už len na nich, ako sa presadia. Prvý môže byť len jeden a vôbec to neznamená, že je určite aj najlepší. Tejto skupine reality show fandím, lebo tu musia ukázať, že niečo vedia.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hneď na začiatku som si do finále tipla Máriu. Teším sa, že sa mi to plní. Ešte krôčik a je tam, držím jej palce aj na celkové víťazstvo.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

A kto včera vypadol?
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Pozrela som na nete - Bažík.
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

Tak už sa tuším Haberovi splnilo želanie .
Ja by som ho poslala domov už dávno, ľúto mi bolo Barbory....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
kukučka
Hneď na začiatku som si do finále tipla Máriu. Teším sa, že sa mi to plní. Ešte krôčik a je tam, držím jej palce aj na celkové víťazstvo.
Bety aj jej držím palce , len mám obavy , že tí dvaja chalani ju porazia , ale nakoniec sú všetci traja veľmi dobrí....najlepší...nevidím už rozdiel medzi nimi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať