Zavrieť

Porady

SUPERSTAR

rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Usporiadat
r.galovic r.galovic

r.galovic je offline (nepripojený) r.galovic

Bez ohľadu na to, kto koľko dostáva sms-iek, tak určite najlepšie spieva Samo. Je to môj favorit na celkové víťazstvo. Ale ako Žilinčan samozrejme fandím Tomášovi a Mirovi, aj keď to Miro naposledy trochu po......ondil. Ale celá táto súťaž je založená na tom, koľko sa pošle sms-siek a je úplne jedno kto-ako spieval, keď mu niekto pošle 300 správ! Peter Konček bol podľa mňa v piatok slabučký.
0 0
Bubika Bubika

Bubika je offline (nepripojený) Bubika

Mne sa paci ako spieva Katka, Martina a Samecek (ci Tomecek ). Trocha som zdesena, ze vypadla Petra a pan, ktory to odrecitoval a zbytok nechal odspievat publikum zotrval . Nabuduce sa asi prihlasim aj ja a mozno vyhram. Hihi. No a Bora bora to bylo neco . Vsetkym prajem, nech sa im dari .........., ale preboha nech vyhra niekto, kto vie spievat !!!!!
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Bez poradia: Katka, Martina, Black P, Samo. Potom Zdenka, Tomáš, zvyšok nemusím i keď každý ma dačo do seba. O spravodlivosti sa tu debatovať nedá, možno skôr o tom, či je to technicky skutočne objektívne, ja mám na mobile nastavené potvrdenie doručenia správy, bežne ho dostávam obratom, pred 2 týždňami pri hlasovaní som dostala potvrdenie až na druhý deň, že správa bola doručená . Inak ale s nami vybabrali (aspoň teda Orange)!!! Sprosto píšu že "hlasovanie v Superstar" vo faktúre!!! ako to teraz dám do nákladov?! Ale na Kafčotreffe sme sa dozvedeli z interných zdrojov , že všetkých 11 finalistov má zmluvy (tuším až na 3 roky) na 25000/mesačne od STV, takže netreba slziť, keď niekto "nespravodlivo" vypadne Inak nechápem to brblanie ľudí, že sa opičíme, že sú to poskakujúci trtkovia (Breiner v SME-čku) a pod. Nepoviem tie priblblé súťaže a reality show (vrcholom sú Mojsejovci ), ale tieto decká ozaj podaktoré podávajú super výkony, a kde by v tejto našej latifundii inak prerazili?
0 0
deha deha

deha je offline (nepripojený) deha

No mne sa prvoplanovaní krásavci nepáčia a možno preto by som poslal pár hlasov Robovi Miklovi, má super chraplavý hlas, na štýl hudby , ktorej sa venuje a bude asi venovať úplne super. Aj ten neskrotný image je super.
0 0
Lídia Lídia

Lídia je offline (nepripojený) Lídia

Čaute,

ja tipujem Petra Končeka a Sama. I keď baby sú tiež dobré-Katka, ale nemá asi toľko sms-károv.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ja fandím babám.Strašnú odvahu má Martina.Simpoška je Katka.Podľa mňa sú super!!!. Obdivujem ich odvahu postaviť sa pred kamery a pred obrovský dav ľudí.
0 0
MirkaV MirkaV

MirkaV je offline (nepripojený) MirkaV

sú super super a každý piatok sa teším, čo zase predvedú Katka, Samo a Martina majú perfektné hlasy a sú mojimi jasnými favoritmi. Peťo Konček je moc sladký, až prehnane, brrr, tak ale rodina je rodina. Tomáš je také chlapčiatko, u kt.som myslela, že dokáže zaspievať iba slovenskú pesničku, ale ani Eric Clapton nebol v jeho prevedení až taký zlý, ale mohol byť aj lepší. Zdenka má tiež niečo do seba. Peťo Kotula je pohoda. no ale Miro Jaroš a Mikla - to je DES. Jeden furt plače a druhý chrchle - so spevom to nemá nič spoločné. Tak ale každý má iný názor a iné uši a ešte iný rozpočet na posielanie smsiek
Ale jedno je isté, na Slovensku sú veľmi talentovaní ľudia
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Ja veľmi fandím Martine. Tá jej posledná francúzska pesnička nemala chybu.
Fakt spieva super.

Trošku mi liezlo na nervy, že výsledky naťahujú ako gaťe a myslia si, že sú zábavní.
Štve ma to. Chudáci, veď už musia mať nervy v prdeli. Ak to tak pekne musím povedať.
0 0
Anonymka Anonymka

Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac
Nazdárek.

Už sa mi docela začína páčiť tento superstar. Mne sa hrozne páči ten PETER KONČEK. Je taký sladký. To by som zniesla, keby ma tým krásnym čiernym hláskom a spevom rozmaznával...
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
luebchenko
Bez poradia: Katka, Martina, Black P, Samo. Potom Zdenka, Tomáš, zvyšok nemusím i keď každý ma dačo do seba. O spravodlivosti sa tu debatovať nedá, možno skôr o tom, či je to technicky skutočne objektívne, ja mám na mobile nastavené potvrdenie doručenia správy, bežne ho dostávam obratom, pred 2 týždňami pri hlasovaní som dostala potvrdenie až na druhý deň, že správa bola doručená . Inak ale s nami vybabrali (aspoň teda Orange)!!! Sprosto píšu že "hlasovanie v Superstar" vo faktúre!!! ako to teraz dám do nákladov?! Ale na Kafčotreffe sme sa dozvedeli z interných zdrojov , že všetkých 11 finalistov má zmluvy (tuším až na 3 roky) na 25000/mesačne od STV, takže netreba slziť, keď niekto "nespravodlivo" vypadne Inak nechápem to brblanie ľudí, že sa opičíme, že sú to poskakujúci trtkovia (Breiner v SME-čku) a pod. Nepoviem tie priblblé súťaže a reality show (vrcholom sú Mojsejovci ), ale tieto decká ozaj podaktoré podávajú super výkony, a kde by v tejto našej latifundii inak prerazili?
nedá mi nereagovať.
som blízka kamarátka jedného zo súťažiacich a musím vás vyviesť z omylu.
zmluvy majú asi takéto: 3 mesiace po skončení súťaže musia byť všetci 11 k dispozícii STV-čke kedy ona bude chcieť.
a rok po súťaži sa nesmú verejne medializovať ani pracovať v hudobnej bradži.
no a čo sa týka tých peňazí, tak STV-čka im platí od pondelka do piatku ubytovanie a stravu, každý víkend sa musia vysťahovať (úplne) a v pondelok sa zasa nasťahovať. preplácajú im cestu domov (iba vlakom, benzín vôbec) a peniaze nedostávaju absolútne žiadne. to len v Dievčati za milion dostavali tie "krásky" 4 tisícky za týždeň.

takže z tej súťaže teraz naozaj nikto nezbohatne.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ajacik
nedá mi nereagovať.
som blízka kamarátka jedného zo súťažiacich a musím vás vyviesť z omylu.
zmluvy majú asi takéto: 3 mesiace po skončení súťaže musia byť všetci 11 k dispozícii STV-čke kedy ona bude chcieť.
a rok po súťaži sa nesmú verejne medializovať ani pracovať v hudobnej bradži.
no a čo sa týka tých peňazí, tak STV-čka im platí od pondelka do piatku ubytovanie a stravu, každý víkend sa musia vysťahovať (úplne) a v pondelok sa zasa nasťahovať. preplácajú im cestu domov (iba vlakom, benzín vôbec) a peniaze nedostávaju absolútne žiadne. to len v Dievčati za milion dostavali tie "krásky" 4 tisícky za týždeň.

takže z tej súťaže teraz naozaj nikto nezbohatne.
tak vidíte, ako funguje JPP (jedna pani povedala) tak to majú teda poriadne tvrdé! to mi chceš povedať, že tí ľudia rok nebudú môcť využiť svoj talent? nejaké divné nie? načo ich potom odhaľujú
Naposledy upravil luebchenko : 07.02.05 at 12:47
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

luebchenko
tak vidíte, ako funguje JPP (jedna pani povedala) tak to majú teda poriadne tvrdé! to mi chceš povedať, že tí ľudia rok nebudú môcť využiť svoj talent? nejaké divné nie? načo ich potom odhaľujú
Ľubka, ja si myslím, že oni môžu "využiť" svoj talent, ale len prostredníctvom STV, čo je si myslím OK, keďže vlastne vďaka STV sa stali mediálne známymi...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ZuzanaA
Ľubka, ja si myslím, že oni môžu "využiť" svoj talent, ale len prostredníctvom STV, čo je si myslím OK, keďže vlastne vďaka STV sa stali mediálne známymi...
enééém aby! kamoška v nemecku vravela, že o ich výhercovi už niet ani chýru ani slychu.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

luebchenko
enééém aby! kamoška v nemecku vravela, že o ich výhercovi už niet ani chýru ani slychu.
........noooooo fšak, môže byť, to sú tie rýchlokvasené hviezdy....:p
0 0
ANNA ANNA

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

Aj minulorčnú superstár v Čechách nie je akosi počuť. Uvidíme ako to bude u nás. Len určite je niečo na tom, že najviac sa to vyplati STV. Mne sa páčia aj tak všetci a určite spievajú lepšie ako ja. A je to súťaž o super hviezdu a nie len o super spevákovi, preto niektorý aj keď horšie spievajú nahradia to choreografiou. A musíte uznať, že podaktorým to ide dobre. Podľa mňa najhoršie na tom sú tí, ktorí si v novinách prečítajú, že sú nominovaní na vyhadzov. Musia mať veľmi malú dušičku, či sa to nenaplní. V prvom kole sa to síce nestalo, ale v druhom áno.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
luebchenko
tak vidíte, ako funguje JPP (jedna pani povedala) tak to majú teda poriadne tvrdé! to mi chceš povedať, že tí ľudia rok nebudú môcť využiť svoj talent? nejaké divné nie? načo ich potom odhaľujú
presne tak, ako si povedala. rok si budu spievať doma pod sprchou.
a možno to bude tak (to je len môj názor), že sa s nim ešte rok bude STV-čka chváliť. bude ich pozývať do všelijakých programov a budú im dávať minimálne honoráre.
je to tak, že najlepšie na tom je stv.
a sláva účinkujúcich je asi ročná záležitosť. polroka počas súťaže a výherca si to potom užije ešte možno pol roka a potom......... bude tu nová superstar.
ale inak sú to fakt úžasní odvážni ľudia. teda okrem dvoch výnimiek (mikla a konček-ten vie spievať asi len jeden druh hudby)

ale držím palce jednému účastníkovi
a v piatok budem v TV a budem mávať veľkým transparentom. možno ma uvidíte
0 0
gabri gabri

gabri je offline (nepripojený) gabri

Ja mám deti 22 a 19, takže na celú šou pozerám aj z tohto pohľadu/nadhľadu( z takého materinského ).Páčia sa mi všetky tie decká.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Obdivujem ľudí,ktorí povedia že táto relácia je nezaujímava,alebo ju porovnávajú s ostatnými podobnými reláciami.Nepatrím už k tým najmladším,hoci televíziu nepozerám často,ale na piatok večer sa teším,ich spev je balzam na dušu.Ako povedal aj Habera,neviem či sa im,aspon väčšine, niektorí speváci súčastní vyrovnajú.Katke,Samovi,Matine a Prednej určite nie.STV je úžasná,že objavila takéto talenty.
Naposledy upravil ilona : 07.02.05 at 15:35
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
ajacik
ale držím palce jednému účastníkovi
a v piatok budem v TV a budem mávať veľkým transparentom. možno ma uvidíte
Tomáš?
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ajacik....aj prezradíš, s akým transparentom? :-)
ináč podľa mňa najlepšie spieva Samo, Katka a tá 16 ročná...Martina. A Čierny P vie tiež dobre spievať. Určite už má okruh svojich sladkých faniniek :-) Strašný je Mikla a Jaro... tí sa tam dostali omylom. Ešte ani jednu pesničku nezaspievali bez toho, aby ma z toho uši neboleli...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať