Zavrieť

Porady

SUPERSTAR

rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Veru fňuk, fňuk, asi nerozumieme hudbe
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
My možno áno.. ale tí, čo posielajú sms takému Miklovi, či Jarošovi asi nerozumejú...
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

babenko1
Lidičky.. vypadol mi Samko.. fňuk, fňuk... vypadávajú tí nalepší.. minule Konček, teraz Tomeček... kto bude nasledovať? Katka, Martina? Boože a ten Mikla s Jarošom tam stále oxidujú... Snáď to ani jeden z nich nevyhrá, lebo to už nebude s kostolným poriadkom.
Ja si myslím, že teraz pôjdu dievčatá. Začne asi Katka. Samko bol aj môj favorit.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

accad
Ak Martina na svojich 16-násť zvládne všetko čo so sebou prinesie showbiznis, rastie nám celkom zaujímavý objav v rámci ženských speváčiek. Určite má talent, drive a na vek aj dosť ženskú charizmu. Je to talent, ale mne je v prejave bližšia Katka Koščová. Chalani ma toto kolo nenadchli. Dnes tipujem Samo alebo Zdenka. Aj Keď mi to bude ľúto. Mikla-tento typ spevákov mi nikdy neimponoval, takže sorry, ničím ma neoslovuje a najradšej by som ho dnes videla súťažiť naposledy.
Mne osobne sa viac páčia "zlí chlapci" ako "cukríkoví". Ale pravdupovediac doma by som ich mať nechcela.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Nika
Mne osobne sa viac páčia "zlí chlapci" ako "cukríkoví". Ale pravdupovediac doma by som ich mať nechcela.
Ale aj tí zlí chlapci by mohli vedieť spievať...nemyslíš? :-)
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Veď hej, tiež si myslím, že Mikla tam nemá čo robiť. Ale ani Jaroš. A keby som si mala medzi týmito vybrať tak Jaroš by to nebol. :-)
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Čím ďalej, tým je to zaujímavejšie.. som fakt zvedavá, kto vyletí tento piatok...Veď už dvaja kandidáti vyleteli... Nuž... žeby nejaká žienka?
0 0
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

vari mikkla sa ti paci viac?:-) mne sa pozdava zdenka....
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ale kde.. už som písala, že Mikla tam je omylom a nerozumiem tomu, kto mu tie sms posiela...
0 0
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

no ja urcite nie:-)....ale ako sa zda, fakt tu nejde o kvalitu spevu.....
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ved to... aj to som spomínala, že či tá judr. to overuje správne...
0 0
lsulekova lsulekova

lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

Aj Vám je ten Jaroš tak veľmi nesympatický? Mne príde taký strašne preafektovaný.... Mali by ho už odtiaľ asi poslať domov...
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

veru tak, do toho nevidíme, iba si asi naivne myslíme, že ide o spev a oni si overujú ako chcú
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Leby len Jaroš, aj Mikla... a Jaroš sa páči mojej 9 ročnej dcérenke.. keby aspoň Bezdeda.. ale Jaroš.. och och...
0 0
lsulekova lsulekova

lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

babenko1
Leby len Jaroš, aj Mikla... a Jaroš sa páči mojej 9 ročnej dcérenke.. keby aspoň Bezdeda.. ale Jaroš.. och och...
Tak to musí byť ťažké, tváriť sa pred ňou, že je to ten najlepší z celeho superstar, že?

Mojou favoritkou je Martina. Podľa mňa má úplne super hlas.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ona vie, že mne sa páči Samko... ale toho mi včera vyhodili... a vie, že Miro moc toho spievať nevie.. ale berie to športovo...:-) Nuž.. Martinu mám teraz aj ja za favoritku, bola druhou v poradí za Samkom...
0 0
lsulekova lsulekova

lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

Hej, no Samo bol fakt dobrý. Mám teraz taký tušák, že vypadne Katka. Obávam sa, že do finále sa dostane Mikla. Bojím sa, že si získal dosť veľkú základňi fanúšikov aj keď vlastne vôbec nespieva iba recituje...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Obávam sa aj ja, že Katka, prípadne Zdenka... ale ten Mikla je morou... I ked.. ten imt mu docela sadol.. a ten idol.. vôbec...
0 0
lsulekova lsulekova

lsulekova je offline (nepripojený) lsulekova

Hej, keď spieval IMT, tak sa mi tiež páčil.
Ale mňa maximálne odpudil, keď spieval "knocking on the heaven´s door" túto pieseň vôbec nezvládol. A navyše na túto pesničku podľa mňa nemal nikto sahať.
0 0
henika henika

henika je offline (nepripojený) henika

..ved nestras s tym miklom...ved to by bolo nieco hrozne, keby sa ten dostal do finale...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať