Zavrieť

Porady

SUPERSTAR

rene rene

rene je offline (nepripojený) rene

Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .
Usporiadat
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ESTER
Keď máme v sobotu zapnutú telku a reprízuju SUPERSTAR, tak ak som v kuchyni stačí mi všetkých spievajúcich počuť, ale keď spieva Mikla musím si to pozrieť ešte raz - je to šoumen.
šoumen možno... ale daleko to má od spevu...
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Ale veď nebuďte takí zaujatí, koľkí velkí speváci vlastne ani nemali dokonalý hlas. Taký Ozborn.Mikla je šoumen, a páči sa! Inak by tam až doteraz nebol.Ja som stará rokerka a mne sa velmi páči jeho rebelstvo.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

babenko1
šoumen možno... ale daleko to má od spevu...
No tak babenko, neber to tak vážne. Veď nejde o život. Je to len zábava.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

rosemary
Ale veď nebuďte takí zaujatí, koľkí velkí speváci vlastne ani nemali dokonalý hlas. Taký Ozborn.Mikla je šoumen, a páči sa! Inak by tam až doteraz nebol.Ja som stará rokerka a mne sa velmi páči jeho rebelstvo.
Ja začínam byť rokerka na staré kolená. To bude už asi "puberta". To správne slovo, nechcem povedať, lebo ešte sa cítim mlado(hoci už mi uvoľnujú miesto v autobuse. Ani si neviete predstaviť aký je to hrozný pocit.)
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nika
Ja začínam byť rokerka na staré kolená. To bude už asi "puberta". To správne slovo, nechcem povedať, lebo ešte sa cítim mlado(hoci už mi uvoľnujú miesto v autobuse. Ani si neviete predstaviť aký je to hrozný pocit.)
Nika, ja si viem predstaviť aký je to pocit, predstav si, že ja už mám aj zľavu - ako dôchodca a STAROBNÝ na MHD, a predsa som stále rokerka! Keď hrajú rock-en-roll, tak zahanbím aj mojich vnukov, a to mám požehnane nielen rokov, ale aj kíl. Ale SMS posielam pravidelne a dnes slzím, že kvôli tenisu neuvidím a najmä nepočujem Jaroša, Martinku, či Zdenku. Myslíš, že aj ja som ešte v puberte? A vieš, že by som bola aj rada? Takže buďme radi, kým nám to páli, kým nás život baví a vôbec nezáleží na tom, či máme 20,30 alebo aj 60. Podstatné je, že ešte stále sme!
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Veď aj ja som to tak brala, kým mi 17-ročné žaby neuvoľnili to miesto v autobuse. A minule ma oňuchával pes aj jeho majiteľ mu povedal" Nechaj tetu". No uznaj, že toto všetko zamáva so sebavedomím. No aká ja som teta pre nejakého čokla?
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nika
Veď aj ja som to tak brala, kým mi 17-ročné žaby neuvoľnili to miesto v autobuse. A minule ma oňuchával pes aj jeho majiteľ mu povedal" Nechaj tetu". No uznaj, že toto všetko zamáva so sebavedomím. No aká ja som teta pre nejakého čokla?
Mala si čoklovi povedať - " - zostaň pri ockovi", premerať si pána s pohľadom dámy a sebavedomo odkráčať preč. Nech sa on hanbí, že sa zabudol s fenkou, preto je pre jeho čoklíka každá pekná baba teta. A tým žabkám si sa mohla poďakovať, že ti to dobre padne, lebo si celú noc pretancovala na diskotéke, nech čumia! Ale buď rada, že sa ti postavili v tom autobuse, a že nečumeli radšej nezaujato von z okna. Aspoň vieš, že nie všetka mládež má prázdny pohľad!
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

No vidím, že sa mám ešte čo učiť. Minimálne pohotovo reagovať
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Nika
No vidím, že sa mám ešte čo učiť. Minimálne pohotovo reagovať
No vidíš a svet hneď bude krajší! A ešte keď sa dobre vyspinkáme, bude sa nám snívať, že už je po 31.3.2005 a my sme v ažurite s dokladmi...
Tak šupky do postieľky, zabaliť nožičky pod paplón(lebo dedko už chrápe) a snívajme, že život je krásny! Aj na Slovensku...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
ondrejvla
Mala si čoklovi povedať - " - zostaň pri ockovi", premerať si pána s pohľadom dámy a sebavedomo odkráčať preč. Nech sa on hanbí, že sa zabudol s fenkou, preto je pre jeho čoklíka každá pekná baba teta. A tým žabkám si sa mohla poďakovať, že ti to dobre padne, lebo si celú noc pretancovala na diskotéke, nech čumia! Ale buď rada, že sa ti postavili v tom autobuse, a že nečumeli radšej nezaujato von z okna. Aspoň vieš, že nie všetka mládež má prázdny pohľad!
Kde na tie vtípky chodíš? Tuším musím prísť k tebe na školenie :-)
A nebojte sa, superstar bude zas v piatok, a budú duetká.. to som zvedavá, kto s kým bude spievať...ako a čo? :-)
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Kto je velmi zvedavy, tu sa o duetach dozvie viac.
http://www.bleskovky.sk/?cid=55329&sid=5614
0 0
M0NIKA M0NIKA

M0NIKA je offline (nepripojený) M0NIKA

toto mi prišlo mailom, takže neviem, či to sedí...


>> MIRO JAROS-ZDENKA PREDNA
>> 7 SECONDS 4:05 YOUSSOU N'DOUR & NENEH CHERRY
>>
>> MIRO JAROS-KATKA KOSCOVA
>> OH ME OH MY 3:02 MIRO ZBIRKA & JANA KIRSCHNER
>>
>> ROBO MIKLA-MARTINA Sindlerova
>> PAR DNI 3:33 DESMOD & ZUZANA SMATANOVA
>>
>> ROBO MIKLA-TOMAS BEZDEDA
>> O MANO 5:01 VIDIEK & VERA BILA
>>
>> ZDENKA PREDNA-TOMAS BEZDEDA
>> V SLEPYCH ULICKACH 3:56 MIRO ZBIRKA & MARIKA Gombitova
>>
>> TOMAS BEZDEDA-MARTINA Sindlerova
>> STUMBLIN IN 3:54 CHRIS NORMAN & SUZI QUATRO
>>
>> MARTINA Sindlerova-KATKA KOSCOVA
>> THE SHOOP SHOOP 2:46 CHER SONG
>>
>> ZDENKA PREDNA-KATKA KOSCOVA
>> SAY SAY SAY 3:51 PAUL MCCARTNEY & MICHAEL Jackson
>>
>> MIRO JAROS-ROBO MIKLA
>> SENZA UNA DONNA 4:25 ZUCCHERO & PAUL YOUNG
0 0
willy willy

willy je offline (nepripojený) willy

ekonóm - živnostník
Tak to som teda vážne zvedavý, ako Tomáš zaspieva chrapľavého Chrisa Normana :-). Ale inak sú všetci také malé superstar už tým, kde sa až dostali. Osobne držím palce Katke Koščovej, má podobný hlas ako Sonja.
0 0
učty učty

učty je offline (nepripojený) učty

Kde ste všetci? Kritizovaný Mikla dnes boduje !
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
učty
Kde ste všetci? Kritizovaný Mikla dnes boduje !
mne sa to ohromne páči !!! :p - absolútne neviem koho von - ale nesedí mi ani trocha Miro Jaroš - ale to je súkromný názor, inak mi to dáva supre náladu...
0 0
saglucka saglucka

saglucka je offline (nepripojený) saglucka

aj teraz Mikla bodoval? Myslim ze ani trochu. Ani mne nesedí Miro Jaroš, už by mohol konečne ísť fuč
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Mne sa dnes najviac páčila Martina s Katkou. Z Jaroša mám vyrážky. Neviem prečo mi nesedí. Miklovi to dnes ani trochu nesadlo a ešte aj v Ó maňo ho krotil Bezdeda.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Na vyrážky je dobrý tekutý púder.

Viem, dnes bol Jaroš trochu slabší, ale aj tak je krásny!! Aj keď by mi mohol byť synom, ktorého by som mala v pozdejšom veku, ale ako človeka ho beriem! Nielen preto, že je zo ZA ako aj ja. A pôjdem sa kuknúť do kúpeľne, či tie vyrážky už nemám aj ja, čo ak je to infekčné!
Ale vážne, dievčatá - SUPER!!! - Tošo no,no ale vcelku fajn, Mirko trošku slabšie a Mikla, dnes vyzeral celkom triezvo. Nemám odvahu tipovať, kto vypadne. Vnuk mi kričí, že Jaroš, a mne je do plaču!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Začína to byť zaujímavé. Ale Vera Bíla bola super.
0 0
Lienočky Lienočky

Lienočky je offline (nepripojený) Lienočky

Myslím si, že Mikla a Jaroš ostatným nesiahajú ani po členky. Aj keď sú niektorým ľuďom sympatickí, nechce sa mi veriť, že obdivujú ich spev. A o ten by malo v tejto súťaži ísť. Všetky spievajúce baby sú super a Bezdeda to tiež niekam dotiahne. Ja najviac obdivujem Martinu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať