Zavrieť

Porady

Plastove okna

dobry den, vie mi niekto poradit, aky profil si vybrat do plastovych okien. Je tolko ponuk na trhu a problem pre laika sa v tom zorientovat. Mam ponuky na profily Salamander, Aluplast, DECEUNINCK - 5 komorove,
Gealan 6 -komorove. Aky je v nich rozdiel, co sa tyka kvality? Dakujem za odpoved.
Usporiadat
ootaznik ootaznik

ootaznik je offline (nepripojený) ootaznik

Dobry den,
Chcela by som poprosit o radu. Mam nasledovne ponuky na okna a aj ceny su podla mna rozumne:
  1. profil DECEUNINCK – Zendow, kovanie MACO
  2. profil Gealan, kovanie ROTO
  3. profil Salamander, kovanie AUBI SIEGENIA
znamy ma tiez upozornil na to, aby mali okna celoobvodove vystuzenie, no dalej mi uz nepovedal “preco” – tak ked mi viete dat odpoved aj na to
0 0
stx stx

stx je offline (nepripojený) stx

Dobry den
Rozhodujem sa medzi dvomi ponukami:
1. profil Gaelan S7000 IQ Exklusive od firmy Aneko (dodavate Flaminger Bratislava), zasklenie 4-16-4-16-4 Climaplus Ultra N, SS rámik, Ug=0,6 W/m2K, kovanie Maco multimatic, cena 11 580 eur
2. profil Rehau Geneo 3+ od Fenestra SK (dodavatel Grobteam Chorvatsky Grob), zasklenie to iste t. j. 4-16-4-16-4 Climaplus Ultra N, SS rámik, kovanie G-U, cena 11 350 eur
Vedel by mi niekto poradit, ktoru ponuku si vybrat a preco? Dakujem
0 0
Sarah Sarah

Sarah je offline (nepripojený) Sarah

Rehau Geneo 3+, myslim, ze hodnoty ramu ma lepsie ako Gaelan a Gaelan ma kovovu vystuz, Rehau ju ma az od vysky 220cm inak ju nepotrebuje a prave profil bez vystuze robi Rehau okno teplejsie.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Su okna s vystuzami v rame aj v kridle, alebo iba v rame ako napr. Aluplast Ideal 8000 http://www.lacne-okna.sk/galleries/p...ypy/image4.jpg
0 0
funtasta funtasta

funtasta je offline (nepripojený) funtasta

Dobry den vie mi niekto poradit sikovnu firmu s dobrými referenciami na plast okna v okoli Martina pripadne ZA???
uvazujem o profile rehau geneo alebo salamader bluevolution s trojsklami pripadne daký obdobný ekvivalent aj z lacnejsej cenovej hladiny idem menit cca 16 okien vacsinou francuzske okna na RD doterajsia ponuka bola asi takato:[IMG][/IMG]
0 0
maxicek maxicek

maxicek je offline (nepripojený) maxicek

Dobry den. Kto ma ake skusenosti s firmu TOP-PLAST, plastove okna a dvere ??
0 0
viktorrria viktorrria

viktorrria je offline (nepripojený) viktorrria

Mate niekto skusenost s oknami VEKA Perfectline? Dakujem za reakcie.
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať